You are not logged in.

• "Utnapisztim" started this thread

• Send private message

1

Saturday, March 6th 2010, 9:27pm

Kalkulator rozwoju bohatera

Witam wszystkich,
tak dużo już było poruszanych tematów dotyczących możliwości resetu, trudności w zaplanowaniu i/lub przewidzeniu, które cechy i umiejętności u bohatera i u której rasy rozwijać, że postanowiłem w końcu opublikować jedno z narzędzi, których używam. Podziękowania należą się także Michoxx, dzięki którego uprzejmości jest hostowany plik kalkulatora. Mam nadzieję, że Wam się przyda.

Kalkulator EXP.

W pola proszę wstawiać wartości z gry tj. tam gdzie cecha ma skok (co 8pkt jak HP, co 10 jak atak, lub co 2% jak logistyka) dokładnie ze skokiem.

Miłego używania, a administratorów prosiłbym o przyklejenie wątku.
=========
Już dostępna wersja z 4 zakładkami dla 4 ras. Jeszcze raz dzięki, Michoxx.

This post has been edited 2 times, last edit by "Utnapisztim" (Mar 8th 2010, 12:38pm)

2

Sunday, March 7th 2010, 5:04pm

Jeszcze dodam od siebie dla początkujących graczy że kalkulator był robiony pod demona, więc jeśli mamy np. człowieka i chcemy obliczyć koszt treningu dla broni palnych to trzeba poziom wpisywać w rubrykę broń biała, ponieważ bronie palne są u człowieka cechą główną jak u demona broń biała i koszty treningu są tańsze. Podobnie z czarami.

kuma

Beginner

• Send private message

3

Tuesday, May 10th 2011, 3:03pm

Nie wiem co jest nie tak ale wyglada na to ze formularz jest zabezpieczony haselkiem co uniemozliwia jego uzywanie

Golem

Intermediate

• Send private message

4

Tuesday, May 10th 2011, 5:51pm

działa bez problemu nie potrzeba żadnego hasła!!!

5

Friday, October 28th 2011, 1:59pm

Nie można edytować chronionych komórek.

to by było na tyle;(

6

Friday, October 28th 2011, 3:06pm

Mi działa, a w czym otwierasz?

7

Friday, October 28th 2011, 3:32pm

Open Office 3.0.0 Calc

z innymi plikami tego typu nie mam problemu-.-

8

Friday, October 28th 2011, 7:48pm

Mi w excelu normalnie otwiera. Spróbuj.

9

Saturday, October 29th 2011, 11:40am

Jak znajdę płytkę to sprawdzę. Ale dziwne, że z innymi tego typu plikami nie mam problemu-.-