Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Monday, 31.10.2011, 22:40

Co tu taka cisza?

warunki zostaly wyznaczone, my dalismy swoja propozycje i co dalej, koniec...
cisza i maslo maslane

wydaje mi sie, ze zule sie poprostu boja dac pokoj BC. :D :D :D :D :D :D :D :D

jak myslicie? :thumbsup:

102

Tuesday, 01.11.2011, 00:57

Nie tyle co się boją, tylko czemu nam ma bardziej na tym zależeć niż wam? Wyznaczyliście reprezentanta koalicji? Ugadał nasze klany? Jakoś mi się nie wydaje bo klanówki nie widziałem... Nie daliśmy wam ciężkich warunków za pierwszym razem, nie obeszło się też bez ugadywania osób które były przeciwne twierdząc że te warunki są zbyt lekkie... Jak widać po rozmowie Malinki i Świętego stanęło na tym że żadnego postępu nie było z waszej strony, nie ma i raczej wygląda na to że nie będzie, a od rozmowy mija tydzień.

103

Tuesday, 01.11.2011, 23:00

Gest dobrej woli byl. Wyciagnelismy dowas reke, wy sie wypieliscie. No to nie. Prosic i dawac to za duzo. Nie rozumiem o czym tu jeszcze chcesz dyskutowac.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

104

Tuesday, 01.11.2011, 23:24

Takie sr..ły muszki przyjdzie wiosna. Taki gest jak przeprowadzić Babcię przez ulicę na czerwonym świetle w godzinach szczytu. 99,9% szans, że zginie. Niemniej gest jest.
Temat faktycznie do zamknięcia.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

105

Wednesday, 02.11.2011, 15:23

Tak myślimy...identycznie jak w0laj. Boimy sie i pokoju nie damy.

Amen

106

Wednesday, 02.11.2011, 16:55

zacznijcie grać na t2 tu przynajmniej spokój jest ;-)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Wednesday, 02.11.2011, 17:42

jeśli notoryczne naloty Diabłów na resztę serwera uważasz za spokój... to faktycznie jest z Tobą nie zaciekawie :D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

108

Wednesday, 02.11.2011, 17:44

Tylko na tą część, która sobie zasłużyła.

Jakoś mnie nie odwiedzają, a dawno dawno temu byliśmy wrogami, także specjalnie musiałeś się wykazac :thumbsup:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

109

Wednesday, 02.11.2011, 17:47

trudno zeby robili nalot na 5 epoke ebo opanuj sie postawisz p-loty i po bombkach maja

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

110

Wednesday, 02.11.2011, 17:50

tymbardziej nie ma tobie co bombardować jak simujesz tylko praktycznie na stolicy :D :D :D

ale jak o Tobie zapomnieli to ja mogę ich zastąpić haha

111

Wednesday, 02.11.2011, 17:58

Golem jakiś p-lotów nie stawiał tylko na URLOP uciekł
każda epoka jest bombardowana nie tylko 4

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

112

Wednesday, 02.11.2011, 18:00

nie uciekł tylko go sprawy prywatne zmusiły a to jest różnica najpierw pomyśl jak kolejna głupotę napiszesz:)


nie pamiętasz jak Ty się chowałes na urlopach jak szczur w kanale przed deratyzacją:) :D

113

Wednesday, 02.11.2011, 18:01

Na T1 jakoś nie wbiłeś urlopu przed tobą nigdy nie uciekałem :rotfl:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Wednesday, 02.11.2011, 18:04

bo na T1 nikt do mnie nie przychodzi więc sobie wszystkie armie stoją a budowle się budują bo BC już nie ma jaj żeby do mnie wpaść:)

115

Wednesday, 02.11.2011, 18:45

Tylko na tą część, która sobie zasłużyła.

Jakoś mnie nie odwiedzają, a dawno dawno temu byliśmy wrogami, także specjalnie musiałeś się wykazac :thumbsup:

A po co mieli by Ciebie odwiedzać, jak im na zawołanie robiłeś ochronki?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

116

Wednesday, 02.11.2011, 20:05

nie uciekł tylko go sprawy prywatne zmusiły a to jest różnica
No widzisz ja ostatnio mam duże problemy ze zdrowiem i po szpitalach mnie ciągaja także gra na stolicy jest jak znalazł po pierwsze, a po drugie uzałem, że w 5 dla mnie za późno i poprostu chcę uniknąć tej epoki i spróbować nadgonić w 6.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

117

Thursday, 03.11.2011, 00:03

Jako, ze temat sie wyczerpal, mysle, ze najlepiej bedzie jak zostanie zamkniety przez modow.
To sie robi coraz bardziej zenujace...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

118

Saturday, 05.11.2011, 12:18

Witam Szacowne Grono Dysputantow :)

Od mojej rozmowy ze Swietym minelo sporo czasu,fakt,zaczynam sie zastanawiac ,czy propozycja zawarcia rozejmu nie byla dana proforma??? Owszem daliscie propozycje,za pierwszym razem zostala odrzucona,ale po dyskusjach zapytalam czy mozemy wznowic rozmowy,klanowki z kosmetyka Waszych warunkow dostaly klany przodujace i decydujace i od tej pory to my nie otrzymalismy zadnej odpowiedzi kompletna cisza,moze jednak zaslugujemy chociazby na krotkie" NIE" ???? a moze to rzeczywiscie byla propozycja proforma????


pozdrawiam Malinka

119

Saturday, 05.11.2011, 13:10

z tego co wyczytałem co Kuzyn streścił i mi wysłał mowa była o koalicji a nie klanach przodujących więc sprawa ciągle nie jest załatwiona ;)

120

Saturday, 05.11.2011, 13:39

Klanowki od nas poszly do RSR i do Was oraz akademii,przyznaje,ze nie wszystkie akademie dostaly klanowke,pominelam Crakowie,Elfiki z czystej przyczyny brak czasu przed praca,ale kluczowe klany dostaly,klany ktore maja decydujacy glos :)







ciekwawilo mnie (typowa kobiete,kto tez jest kuzynem Bagiego,a nie chcialam wchodzic buciorami w zycie ) pozdrawiam :)

Podobne wątki