Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

141

Sunday, 06.11.2011, 22:18

Borghi nobku. W dupę od was??
Całą 4 5 i 3 expiłem na was. Nie było wypraw klanowych wtedy a bohowie szli do góry:D
Jedyny sposób na nas to pozabierać wiochy i teraz kisić się na nich. Fakt zajebistą taktykę macie. A włąśnie dzięki naszej inwencji przechodzicie do chistorii. Już bardzo niedługo tylko 4 epoka wam zostanie reszta przejdzie do historii jak i całe BC.
Ja widzę jak coraz więcej wam graczy ubywa. Niestety ci najlepsi i tylko takie miernoty jak ty tego nie widzą.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

142

Sunday, 06.11.2011, 22:18

Robert wybacz , ale tak się składa ,że ja niewiele ponad rok temu zacząłem zabawę w TE , no i niestety startuje się w tej grze od I epoki , a nie od VI :)

143

Sunday, 06.11.2011, 22:22

Ole nie myślałem ,że trochę prawdy podniesie aż tak ci ciśnienie , ale Twoja ostatnia wypowiedż pokazuje jakim potencjałem intelektualnym dysponujesz . Niestety nie będę zniżał się do Twojego poziomu i pozostawiam tą wypowiedż i zawarte w niej epitety bez komentarza :)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

144

Sunday, 06.11.2011, 22:34

Prawdy nie można komentować.

Przejrzyj forum kilka śladów zostało wielkich czynów BC. Heh

Kilku waszych graczy nawet żałuje z jerzysem fajnie się kłóciło. Z galahadem walczyło, stado był dobry w te kocki (tylko ciut mało spał:D) itd itp.
Kilku jeszcze zostało ale tacy taktycy-simowie nie widzą że i ich stracą.

Mi średnio pasuje że za chwilkę nie będę miał z kim się lać, bo na tym polega ta gra. Ale cóż wasza wola, wymyślimy sobie rozrywkę w naszym gronie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

145

Tuesday, 08.11.2011, 20:00

Sunday, 06.11.2011, 22:18
wg Ole
A włąśnie dzięki naszej inwencji przechodzicie do chistorii.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

tak masz racje przejdziemy :rotfl:

druga wypowiedz : Całą 4 5 i 3 expiłem na was.

ciekawe o kim wspominasz? :D raczej to w druga strone dzialalo :D

146

Monday, 14.11.2011, 16:07

chistorii.

Dzieci w przedszkolu są lepsze z ortografii
żałosne

147

Monday, 14.11.2011, 16:45

W pełni się z Villkiem zgadzam :) Należy tylko pamiętać, że w0laj zacytował Olego z wypowiedzi z 06.11.2011 r. z godz. 22:18 ;)

148

Monday, 14.11.2011, 17:50

ja bym dodał jeszcze od siebie że uzył 2 razy tego słowa O.o raz przez h raz przez ch :P

149

Tuesday, 15.11.2011, 02:05

o milo ze wrociles

to ja juz cie zaczne znowu odwiedzac, zebys mogl mnie okreslic jaki to jestem przez dobre ch-h

150

Tuesday, 15.11.2011, 08:19

Takich analfabetow mamu tu niestety znacznie wiecej. Najsmutniejsze jest jednak to, ze nie widza w tym nic zlego... :(
A przepraszam, pewnie maja papierek, wiec wszystko jest ok ;)

Sorry za oftopa
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

151

Tuesday, 15.11.2011, 13:31

Ja pierdziu 1 literówka a za chwilkę dowiem się że mam dziadka z Wermachtu.

Jak wam się nudzi to młotek w dłoń i w ja... sobie walnijcie może was olśni:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

152

Wednesday, 16.11.2011, 20:40

Jeszcze Wam się te docinki wzajemne nie znudziły?...

153

Tuesday, 22.11.2011, 10:14

Ja to myślę że niektórym się to podoba - coś w stylu - uwaga cytuję "lubisz to suko !!!!" :)

Podobne wątki