Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 04.12.2011, 02:15

Nie ma innych gier

Szukałem sporo i grałem w wiele gier, ale naprawdę jeżeli chodzi o gry strategiczne to TE jest najciekawsza spośród wszystkich na rynku. We wszystkich innych grach jest masa wad typu płacenie za szybszy rozwój, zbyt dużo wiosek do budowania/nadzorowania, zbyt duże armie, strasznie skromne raporty walki i przerośnięte zróżnicowanie jednostek. Nie mogę zrozumieć dlaczego twórcy tak zaniedbują grę która mogłaby się przebić przez stos gier przeglądarkowych i zaistnieć na rynku nawet międzynarodowym. Wydaje mi się że marnują potencjał który sami zbudowali kosztem własnym i kosztem nas, graczy.
Jest masa pomysłów żeby grę rozruszać i wypromować. Szkoda tej gry po prostu.
Czy ktoś się zgadza z powyższym ? :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 04.12.2011, 09:21

Nic dodać, nic ująć. :thumbup:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 04.12.2011, 10:40

:thumbsup:

4

Sunday, 04.12.2011, 11:32

Dlaczego? Więc tak:
- gra się kiedyś kończy i tu widzę źle ustawione poziomy Bossów bo przejść do 2 epoki można już z hero 3 lvl a tak nie powinno być
- po co inwestować w coś nieznanego jak jest tytuł bardziej dochodowy czyt. BW

Można np stworzyć 1 serwer gdzie każda epoka będzie mogła walczyć z każdą i tam mogą iść tylko Ci co dobili do 7 epoki i zaliczyli Bossów + ołtarz na 25lvl. Gra nabierze smaku, zeby bylo lepiej poziomy hero przechodza i sprzet :) wówczas zacznie sie nowa era, osoby ktore lubią 3e beda mogly simowac w 3e a Ci z 2e w 2e a walka bedzie mogla byc np. 5evs2e. Tak niewiele trzeba zeby cos zmienic.

Oczywiscie popieram temat :thumbsup:

5

Tuesday, 06.12.2011, 00:37

Tak i gosc z pistoletem laserowym ma walczyc z leginostami? lub hoplitami? na pewno bedzie to wyrownana walka:) gratuluje pomyslu :D

6

Tuesday, 06.12.2011, 00:47

1,2k halek na 400 laserow, jaki widzisz problem? Na tym ma polegać roznica, ze kazdy moze z kazdym.

7

Tuesday, 06.12.2011, 14:26

,wlasnie na tym widze problem bo sa wioski, w 3 epoce przekazywane z pokolenia na pokolenie i jak tu ma ktos przykladowo z epoki sie rozwinac jak mu wpadnie kolo z 3 i bedzie go czyscil tylko po to zeby exp zdobywac,narazie 3-4 epoka maja wiochy tak wysrobowane w tych dobrych klanach, ze nie widze sensu zmieniac tego co mamy

8

Wednesday, 07.12.2011, 11:27

Romanos dotyczy to nowego serwera. Nie byloby mutantow, najpierw trzeba je zrobic. Wioski nie przekazesz pomiedzy serwerami.

9

Wednesday, 07.12.2011, 14:46

tylko pytanko komu chcialo by sie na nowy serwer, jak na tych juz nuda wieje, to by musialo byc naprawde ciekawe, a po drugie jakos nie mam ochoty kolejny raz zaczynac od nowa