Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 14.12.2011, 21:26

system gry a gra na stolicy

Mam pytanie do administracji o możliwość zablokowania nalotów na stolice przynajmniej do czasu wprowadzenia patcha na TE. W sytuacji gdy klan znalazł się już na
stolicach jest mała szansa na jakakolwiek wyrównana walkę typu ataki na przeciwnika, czy założenie oblegu i obrona przed nalotem. Był kiedyś temat z
propozycjami odnośnie zwiększenia wydobycia na stolicach ale to było rok temu i się wszystko rozmyło, temat na pewno rozumieją gracze którzy graja albo
próbują pograć na stolicy a ta gra nie daje pełnych możliwości. Jest to pewnie jakiś plus który zatrzyma graczy grających na stolicy przed skasowaniem konta.

2

Wednesday, 14.12.2011, 21:32

Ciagle czekamy, ja tez. Jak bonusy sie pojawia bedzie ok.

3

Wednesday, 14.12.2011, 21:36

Podpisuję się pod propozycją, na pewno taka opcja wstrzymała by wiele osób od kasacji konta. Na pewno dużo osób gra jeszcze ze względu na ludzi w klanie, a nie dla chwały czy siły militarnej. Jeśli odbierze im się jedyne co pozostało czyli stolica, to dalsze granie nie ma najmniejszego sensu.

Sam gram na stolicy i chciałbym jeszcze pograć, chociażby dla tych właśnie ludzi w klanie, których lubię i szanuję :)
Żegnam :)

4

Wednesday, 14.12.2011, 22:04

Dokładnie podpisuje się również pod tym i czekam z niecierpliwością na bonusy w stolicy. Jednak trochę poczekam bo dopiero 1/2 aktu 3 na BW została wprowadzona a dopóki tam admini nie skończą nie zabiorą się za TE.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 15.12.2011, 06:32

Natomiast ja jestem przeciwny jakimkolwiek zmianom. Już dawno temu możliwość skutecznego nalotu została wprowadzona, nikomu przez długi czas to nie przeszkadzało. Ponownie pewna grupa osób próbuje wymusić korzystne dla siebie warunki.
Co to ma być? Wyłączyć na jakiś czas bo nam nie pasuje, a jak będzie nam pasować to się włączy ponownie. Takie są zasady i każdy grający na stolicy o tym wie, więc albo gra dalej albo zwija swoje manele...

6

Thursday, 15.12.2011, 07:44

Nic nie wymuszamy i nie chcemy zwijać maneli, ale do czasu wprowadzenia patcha ta zmiana czyli blokowanie nalotów na stolice na pewno powstrzyma osoby przed odchodzeniem. Bardziej chodzi o grywalność niż o własne interesy. MW rozumie ze prędzej skasowałbyś konto niż miałbyś grac na stolicy?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 15.12.2011, 07:58

Nie raz i nie dwa grało się na stolicy z różnych powodów.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Thursday, 15.12.2011, 09:06

A co ma do tego wszystkiego patch?
Przeciez wiadomo, ze zmian w wydobyciu w stolicy nie bedzie, bo juz sama propozycja zostala bezlitosnie wysmiana.
A inne ulatwienia? Najpierw trzebaby wymyslic jakie, pozniej przemyslec, przedyskutowac, w koncu zaimplementowac. Co najmniej kilka miesiecy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 15.12.2011, 10:23

Fakty
Jestem w E6 miałem sobie osady , straciłem je w walce którą podjołem chociaż nie miałem szans , została mi ostatnia osadka na której walczyć juz nie mogłem więc sie skutecznie chroniłem do czasu jak na moch plecach wskoczył bug ze zmianą czasu a ja straciłem ostatnią osadę i nie ze swojej winny tylko błedu gry , została mi gra na stolicach i wiem bo czytam forum ze ludzie odchodzili z gry bo musieli grać na stolicy , ja podjołem walke tylko po obecnych zmianach nie mam szans tej walki wygrać , bo cobym nierobił to i tak czy w dzień czy w nocy nalot dostane którego nei strące bo wojska moje stoliczne będą leżeć w piasku .
Więc co mogę zrobić jako gracz ?
Wrzuce urlop i poczekam jak będą zmiany ( może za rok a może wcale ) a najpewniej po kilku miesiącach skasuje konto
Albo od razu skasuje konto

CO to da komuś ?
Twórca gry będzie miał konto premium mniej a potem zapewne nastepne konta bo jestem liderem klanu i jakoś nie wydaje mi sie aby ludzie chceili po tym wszystkim na T2 jeszcze grać a jeśli nawet zostaną jako simy to po co im konta premium .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 15.12.2011, 10:24

Bynajmniej Baldr nie przez wszystkich, i z tego co kojarzę (a nie chce mi się wertować forum) wstępnie zaakceptowana.

Na forum wielokrotnie i wiele propozycji było dawanych więc nie ma sensu od nowa tego wszystkiego wałkować.

Będzie co ma być.

Na razie czekamy na ewentualny event:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Thursday, 15.12.2011, 13:25

Bynajmniej Baldr nie przez wszystkich, i z tego co kojarzę (a nie chce mi się wertować forum) wstępnie zaakceptowana.

Na razie czekamy na ewentualny event:D


Pomysł został zaakceptowany i wolałbym zamiast eventu aby zostały wprowadzone te bonusy w stolicy. Przynajmniej wtedy będę mógł powalczyć z wami :) Co do nalotów powinny one być zablokowane na stolice (cały czas nie do wprowadzenia patcha) tak samo jak oblegi każdy wtedy będzie miał wioskę której nie zabiorą i nie zniszczą. Nie dość że mamy małe armie stoliczne to jeszcze tracić kopalnie co jeszcze bardziej je zmniejszy wydaje mi się całkowicie bezsensu i czynnikiem zniechęcającym do gry.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 15.12.2011, 13:53

Ja też jestem za tym żeby stolice nie można było bombardować bo to jedyna osadka której nikt nie może zabrać. Ale jak będzie można zniszczyć nalotami stolicę to nie widzę dalszej gry dla takiego gracza, a jest ich dość sporo na dwóch serwerach .

Tak ze zastanówcie się co chcecie osiągnąć dają takie możliwości gracza co maja jeszcze do dyspozycji rozwinięte wioski ,a postawcie się na miejscu gracza co ma tylko stolice . Dość ze nie ma się czym bronic to jeszcze kopalnie będzie miał burzone .

ciekawe co będzie następne wymyślone żeby graczy zniechęcać :thumbdown:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 15.12.2011, 16:30

Należy brać jeszcze pod uwagę dlaczego gracz X został na stolicy. Ano bo nie daje rady, jest wojna, traci wioski. Przechodząc do kolejnej epoki, w której wie że się nie obroni świadomie dokonał wyboru bo mechanika nalotów na stolicę nie działa od dziś więc po co to wielkie halo nagle się zrobiło??
Przecież odpowiedż znają wszyscy zainteresowani - gracze BC wychodza z klanu aby dawać innym ochronki, narażają się tym samym na nalot na stolicę, bo przecież siedząc spokojnie w klanie zgodnie z przyjętym paktem nic im nie grozi. Nie chcecie mieć nalotów to siedzieć pokornie z dupskami w klanie i po sprawie. Wybierając 6E bo o nia przecież głównie chodzi wiedzieliście w co sie pakujecie, mechanikę nalotów znaliście....więc tak naprawde o co biega? Tradycyjnie biega jedynie o własne zakichane interesy.

14

Thursday, 15.12.2011, 16:35

Shin na T1 jest spokój z nalotami, na T2 tak nie jest i nie będzie. Droga jest albo gra na stolicy a w przypadku nalotów nie ma ucieczki do 7 epoki wiec zostaje kasacja.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 15.12.2011, 18:33

a czy na T1 robi ktoś naloty masowo na graczy poza klanem na pewno nie tak jak na T2.Ale zawsze można zacząć.

ja np. nie mam żadnego w tym interesu, ale wole żeby więcej graczy grało w ta grę jak ma ich ubywać .

Ciekawe kogo będziecie wtedy atakować jak ich nie będzie.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 15.12.2011, 19:53

Na T2 nie gram, moje spostrzeżenia dotyczą jedynie T1.
Jak nikogo nie będzie to i i ja się zwinę. Proste...gra bez celu nie sprawia żadnej satysfakcji

17

Friday, 16.12.2011, 11:09

Na T2 nie gram, moje spostrzeżenia dotyczą jedynie T1.
Jak nikogo nie będzie to i i ja się zwinę. Proste...gra bez celu nie sprawia żadnej satysfakcji

Tym samym dałeś dla nas podstawy do tego by jednak ograniczyć możliwość bombardowania stolicy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 16.12.2011, 11:16

Najlepiej to całkowicie ograniczyć bombardowanie stolicy, bo to tez nie jest frajda jak gracze przez takie coś będą rezygnować .Przynajmniej dla mnie .

No i te bonusy na stolice by się przydały żeby tacy gracze na samej stolicy mogli się jakoś bronic .

19

Friday, 16.12.2011, 11:36

zgadza się naloty na stolice są do dupy bo większość graczy na t2 poza diablami czy a,z gra w 5-6 erze tylko na nich jak przez kilka dni tych nalotów zniszczycie im stolice co buduja ja nawet ponad rok to nie dziwie się że kasuja kąta i nie chcą zaczynać od nowa a diabły zaczeły te naloty sami się nimi szczycą a jak już im zaczęto je robić to od razu z płaczem na forum ten klan powinien zmienić nazwą chyba ........ naloty na stolice nie mają sensu chyba że chcecie aby opustoszało t2 i tak tu jest mało graczy a zanosi się że będzie dużo mniej :)

20

Friday, 16.12.2011, 11:53

naloty na stolice są do dupy

Tu się zgodzę bo jak jest szansa tylko 25% to teoretycznie 1 nalot na 4 zburzy 1 budynek to jest to naprawdę do "dupy".
A delikwent z takiej stolicy leci sobie na wioskę innego gracza i burzy 3,4 budynki za każdym nalotem .
To jest już fajne ???
Jeżeli macie zamiar zablokować naloty na stolice (jestem za ) , zablokujcie tez możliwość bombardowania ze stolicy .