Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 16.12.2011, 10:58

Na chwilę obecną nie widzimy możliwości zablokowania tego. Wystarczyło by założyć 3 różne klany pomiędzy, którymi skakali by oblegający i limit by nie działał.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 16.12.2011, 11:10

I to własnie miałem na myśli.

:rotfl:

23

Friday, 16.12.2011, 14:46

niech sa 3 rozne zalozone, ale jak bedzie blokada, ze dolnczam do klanu i nie moge dolaczyc i zalozyc obla przez 5 dni przykladowo, to co mi daja te 3 klany nic, bo kazde dolaczenie do innego klanu, automatycznie by uruchomala sie ta blokada, wiec przechdzac z klanu A do klanu B, odnowa by liczylo te 5 dni, jak i do dolaczenia i zalozenia, tu nie chodzi o zakladnaie blokady na klan tylko na samego gracza, zmieniajac klan, ma zakaz zaladania oblezenia i dolanczania, wiec w czym problem??

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 16.12.2011, 15:13

Tu nie chodzi o to żeby założyć blokadę na gracza tylko na klan bo on tylko mogą nie oblegać przez 7 dni ,

Więc Twój pomysł to nie jest zbyt dobry, a poza tym jak można założyć blokadę na gracza. Bo 24 godziny to już mamy

25

Friday, 16.12.2011, 16:13

Moje ( GRAND WAGONEER ) dwa słowa:

1. Ja i mój klan nie łamiemy zasad co do oblegów rozwiązując i zakładając nowy klan z którego możemy puścić kolejny obleg. Nie pomyśleliście że to działa też w drugą stronę - na nowo założony klan od razu można założyć obleg - puścić kontrę ... to my wykonując taki ruch ryzykujemy stratą nawet kilku wiosek !

2. SirManiek ile siedzisz w 4 epoce ? Ktoś Cie kiedyś atakował albo oblegał ? Jako AZ Macie "sojusz" z Diabłami i NWV - nie wiem jakim cudem bo te dwa klany są wrogo do siebie nastawione ... siedzisz sobie cichutko w "kąciku" i simujesz ... i myślisz że jesteś nie do ruszenia w swoim bunkrze ??? ... to Cie chyba wyprowadziliśmy z błędu !

3. SirManiek jak byś miał jaja to byś zebrał z 1000 czołgów w swoim klanie i poleciał z kontrą ... a jak Twoi umieją latać tylko helikopterami to sobie "pożycz" od Diabłów kilku koksiarzy niech Ci pomogą ... albo naślij na nas Hienę !

... zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą dać nam expa

26

Friday, 16.12.2011, 18:36

Spirit grales moze w Bw, tam byl problem z nieganie mpo reputacje, i go skorcono tym ze dolaczajac do klanu nie mozesz doalczyc do oblezenia, wiec, jakim problem bylo by tu, ze pozalozeniu nowego klanu dolanczajacy do klanu nie dolanczali by do oblezenia, to by bylo nie oplacalne takie zakldanie nowych klanow, bo mozna bylo by ladnie wiske potracic, ale widocznie nie chce sie lepiej grac tak jak jest, zamist jakos rozwijac te gre i przyciagac nowych, to tu sie wszystko robi zerby tylko zniechecic nowych

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Friday, 16.12.2011, 18:44

Nie grałem akurat tam ale jak dla mnie to nie można aż na tak długo blokować gracza .

Bo akurat jakiś gracz przejdzie do innego klanu bo będą chcieli go do wzmocnienia i na ten klan po dwóch dniach pójdą oblegi to on im nie pomoże.
A czemu bo będzie miał zakaz dołączania do oblegu przez parę dni.

Więc jestem przeciwny takiemu czemuś.

28

Friday, 16.12.2011, 19:17

i wlasnie o to chodzilo na BW zeby ktos z zewnatrz nie pomagal w oblezeniu, musial siedziec jakis czas w klanie zeby pomoc, wiec mozna zrobic dolaczenie do oblezenia mozliwe po 48h a zakladanie oblezenia po 7 dniach od dolaczenia do klanu, wszystko jest mozliwe do zrobienia tylko tzreba chciec i jakos sie dogadac, bo tak jak teraz sie dzieje to i tak kierunek jest do upadlosci, a gra ma potencjal tylko trzeba go wykorzystac

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Friday, 16.12.2011, 19:49

teraz jest ze po 24 godzinach można pomagać klanowi po do łączeniu do nich, ale 48 tez może być. A wcześniej pisałeś o 5 dniach co by było lekka przesada .

30

Friday, 16.12.2011, 20:06

co do pomocy to tak, te 48 to moze byc, ale co do mozliwosci zalozenia obla po dolaczniu do klanu, tu jest kwestia do ugadania, bo obchodzenie tego 7 dniowego bloku, trzeba jakos rozwiazac, zeby nie bylo pzrekretow, chodz i tak powoli sie zastanawiam czy jest wogole snes jeszcze cos tu ulepszac, bo coraz wiecej graczy odchodzi, no coz pisac mozemy, a co bedzie to czas pokarze

pozdrawiam

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 16.12.2011, 20:39

Panowie to jest gra STRATEGICZNA nie simsy. Trzeba patrzeć i obserwować.
Strategia to również wykorzystywanie opcji gry. Może od razu dam wam opcje my atakujemy ale nas nie???

Do tego to jest miejsce dla bugów!!!!

Mieli pomysł i chęć więc go zrealizowali, Spiryt sami korzystaliśmy z tej opcji i inni też, więc to żadna nowość.

Daliście ciała że nie zauważyliście przekształcenia ot cała prawda, i nie ma co jęczeć dalej.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

32

Friday, 16.12.2011, 21:00

Wruzgul wie co mowi sam wykorzystuje Antybota dosc czesto wiec mzoecie uczyc sie od mistrza...

33

Friday, 16.12.2011, 21:35

nic tylko brawa bic, widocznie metalnosc ludzi oszukiwac kombinowac, a inni niech przegrywaja bo probuja grac w miare uczciwie, no ale i tak wszyscy zakoncza gre bo nie bedzie przeciw komu grac, wiec nie wim jak wy, ale chyba nie chodzi wam o to zeby zostalo was paru i to z tego samego klanu i co bedzieuciehca bo wygraliscie pzrekretami,

pogratulowac rozumowania

34

Friday, 16.12.2011, 22:45

... co Wy mi tu za kity wciskacie o zniechęcaniu nowych graczy do gry - ja nie latam z nalotami na słabą 4 epokę po przejściu !
Jak na razie rozjechaliśmy tylko 3 klany które już od dawna istniały - TBCII i AVALON - później AVALON II ... teraz bierzemy się za kolejny który jest w naszym zasięgu ... a AZ to na pewno nie nowi gracze ... no chyba że katy przekazują jakimś "dzieciakom" ... a oni nie wiedzą że to gra strategiczna polegająca na ... walce z przeciwnikiem !

Co do nowych graczy to co najmniej 30 skorzystało na naszych działaniach ( 3 klany się poważnie wzmocniły ) !

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Comanche" (16.12.2011, 23:42)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 17.12.2011, 00:15

Po 1 Nowy nie wiem kto ty jesteś, nie interesuje mnie to tak samo jak twoje zdanie. Jeśli masz coś do mnie zgłoś do Konrada!!

Po 2 Romanos jakie oszustwo?? Umiesz czytać wszystko jest opisane w tutku i wprowadzonych zmianach wystarczy poczytać.
Na to ilu będzie graczy mamy akurat najmniejszy wpływ. Żeby uatrakcyjnić grę co i rusz są wnioskowane jakieś zmiany. Natomiast brak należytej reklamy to podstawowy moim zdaniem powód braku napływu szerokiego strumienia nowych graczy. Choć zauważam ostatnio tendencje wzrostową (ale mogę się mylić).

I właśnie po to są w grze wprowadzone pewne zasady które jednym ułatwiają drugim utrudniają. Podam ci przykład straciłem wioskę której nie mogę odzyskać bynajmniej nie z powodu słabości wojska, tylko przez umiejętność korzystania z opcji gry innego gracza. Ochronka, obleg, urlop i tak w kółko. Krzyczę o oszustwie i potrzebie zmian?? Nie z jednej strony podziwiam konsekwentność z drugiej się irytuje, ale cierpliwie czekam na błąd i tyle.
Umiesz myśleć myśl to nie boli.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

36

Saturday, 17.12.2011, 14:41

umiem czytac, a czy ja krzycze, ze ochronka urlop to oszustwo??

chodzi tylko o te kombinowanie z tymi klanami, i probe naprawy tego, wiec tez poczytaj dokladnie co kto pisze, a nie mowic komus ze nie umi czytac, a tu reklama duzo nie pomoze, bo brak wprowadzania zmian i utakcyjnienia tej gry, zabija ja od srodka, brak jakis dodatkowcyh eventow itp, poorstu zrobiono gre i teraz ja zostawiono sama sobie niech placa za premke Ci co chca a reszta niech gra, co jakis czas ktos sie odezwie i tyle, nie ma takiego ochodu jak z BW to jest kura znoszaca zlote jajko i tyle

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Saturday, 17.12.2011, 14:58

Cytaty

jak dla mnie jest to wykyrzystywanie bledu, bo po co roziwazywac klan i nazywac go tak samo,

bo to naprawde troch przegiecie z tym zakladaniem klanu po ot zeby tylko zalozyc obla

klany dlugo istnieje, tylko Ci co kombinuja z obejsciem tego bloka z 7
dniowym zakazem oblegania nagminnie rozwiazuja klany, wiec tu juz widac
kto kombinuje, bo noralnie grajacy jakos nie wypowiadaj sie narazie,
albo nie czytali tego.



no i ot jest mentalonosc graczy, jak tu kombinowac, zeby mozna bylo obejsc zasady gry, zeby miec z tego korzysc,

widocznie metalnosc ludzi oszukiwac kombinowac,



Więc informuje cię że przeczytałem twoje wypowiedzi w których cały czas insynuujesz wykorzystanie błędu i kombinacje. A to jest najzwyklejsza znajomość mechanizmu gry (np po przeczytaniu zmian w oblegach!!) i wykorzystywanie go. Tak samo jak Angielskie chłopstwo wyżynało Francuzów korzystając z łuku, co według ostatnich było nie honorowe. I nie sugerowałem tylko podawałem przykład wykorzystania mechanizmów gry.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

38

Saturday, 17.12.2011, 15:06

to po jakiego grzyba miec, zakaz oblegania dla klanu przez 7 dni, zniwamy go odrazu i tyle, bo zalze w ejdnym klanie nie uda sie przeskocze do drugiego i zalzoe, wiec po co te ograniczenia, odrazu zniemsy to i odrazu co 24 mozliwy obleg dla klanu, dla wikszosci bylo by to doskonale, dla jednych jest homorwym nie wykorzystywanie tej mozliwosci z rozwiazenim i zalozeniem tego samego klanu, a dla innych to normlana sprawa, jest mozliwosc taka bo ktos tego nie dopracowal, kazdy ma na to inny pkt widzenia, wiec ja patzre inaczej i Ty Ole patrzysz inaczej

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Saturday, 17.12.2011, 20:41

Nic nie zrozumiałem:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D