Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Jaskinia

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 19:27

Jaskinia

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=4752&key=51f4a92b88



Chodzi o runde 9. Na koniec 8 rundy 1 niedzwiadek mial 70hp a tygrys 239hp. W rundzie 9 wykonalem 2 ataki wiec pierwszy atak powalil niedzwiadka a drugi poszedl w pole.... Przeczytalem dokladnie tutka i tam jest mowa o dodatkowym ataku a nie podwojnym ataku. W takim razie drugi atak powinien isc w tygrysa a nie w martwego juz niedzwiadka :)

2

Thursday, 29.05.2008, 19:34

jakiego masz bohatera ze tak wymiatasz? :huh:

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 29.05.2008, 19:40

Na tym poziomie to nazywa się bardziej odrobiną szczęścia niż mocnym bohaterem (chociaż trzeba przyznać, że zainwestowanie 1 punktu latania i reszta w atak na początek to bardzo dobre rozwiązanie).
A co do pytania, to sądzę, że każda jednostka wykonuje wszystkie swoje ataki (podstawowy i dodatkowe) w jednego przeciwnika - czyli jeśli wyprowadziłeś 2 ataki w misia i go zabiłeś pierwszym, to drugi idzie w pustkę. Mówi się trudno...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Thursday, 29.05.2008, 19:51

On wcale nie wymiata tak jak to wyglada na tym przykladzie bo na wyprawie gdzie bylo 5 misiow i 1 tygrys nie zabilem zadnego bo kazdy atak wchodzil w inny cel :)

Tutaj po prostu mialem duzo podwojnych atakow i tyle.

Raziel - gdyby tak bylo jak napisales to by sie nazywalo podwojny atak a nie dodatkowy atak wiec albo w tutku jest blad albo na tej wyprawie i dlatego to umiescilem w tym dziale ;)

5

Thursday, 29.05.2008, 19:57

To ja poproszę o reset bohatera, bo nie chcę od nowa budować wioski.
Mój bohater lata, ale pozostałe punkty ma inaczej wsadzone, więc moje walki wyglądają tak:

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=0a8137463b

6

Thursday, 29.05.2008, 20:01

Prosze mi nie zasmiecac tematu :) To juz moja 4 wioska wiec metoda prob i bledow zrobilem takiego a nie innego bohatera i innym tez to polecam.

Czekam teraz na wypowiedz adminow bo jak sie okaze ze to bug to prosze o zaliczenie wyprawki i jestem pewien ze w nagrode dostalbym jakas bron na 1 poziom +50 ataku bohatera ;p

7

Thursday, 29.05.2008, 20:24

ale aniol czy demon ?? prosze o szybka odpowiedz ;(

8

Thursday, 29.05.2008, 21:11

SunShine : demon ma +20 ataku a anioł nic więc skąd myślisz ma taki bonus do ataku :P?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 29.05.2008, 21:16

Demon ma +20 ataku dla swojej armii, nie dla siebie :) W pojedynku identycznych bohaterów (w kwestii rozdania PR'ów) ale innych ras szanse na wygraną każdego są absolutnie równe.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

10

Thursday, 29.05.2008, 21:21

dla siebie też ma +20 (tak zauważyłem z raportów) ;)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 29.05.2008, 21:25

Nie, nie ma :) Poczytaj sobie tutka :D Ten bonusowy atak może być albo z latania (daje +20) albo po prostu z rozwoju ataku :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 29.05.2008, 21:25

Wszystko jest ok.W 9-tej rundzie niedźwiedź dostał dwa ciosy i poległ (w poprzedniej żył :)) W rundzie 10 natomiast cios załapał tygrys :)

13

Thursday, 29.05.2008, 21:51

Archios ale niedzwiedziowi wystarczal 1 cios zeby polegl a nie 2. Wiec drugi cios poszedl juz w martwego niedzwiedzia.

14

Thursday, 29.05.2008, 22:17

Demon ma +20 do ataku oraz +20 z latania... tylko czemu moj demon zajade ok 30 obrazen na atak? :P

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 29.05.2008, 22:21

Cytat

Modyfikatory
Każdy rodzaj bohatera posiada 5 rang. Awans na wyższą rangę jest możliwy po zdobyciu kolejnych dziesięciu poziomów (od 11, 21, 31 i 41 poziomu). Każdy bohater oprócz własnych statystyk posiada modyfikatory dla prowadzonej przez niego armii, zależne od rasy, poziomu i noszonych przedmiotów.
Poniższe modyfikatory są dodawane jako bonus do statystyk jednostek, znajdujących się w armii z bohaterem.
Uwaga: Efekty te nie działają na samego bohatera.


Żadna rasa nie daje bezpośrednich bonusów do statów bohatera!
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 29.05.2008, 22:28

Jeśli strzały wykonują się po raz kolejny, jednostka może nie żyć, a dalej obrywać. "Trupy" usuwane są pod koniec każdej rundy.

17

Thursday, 29.05.2008, 22:38

Czyli blad jest w tutku bo tam jest napisane o dodatkowym ataku a na przykladzie widac ze to jest podwojny atak...

Darek

Nierejestrowany

18

Thursday, 29.05.2008, 22:44

Miałem identycznie tak już dwa razy:/ raz z tego już byłoby cycuś malina i może jakiś przedmiocik by wypadł:/

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 30.05.2008, 08:28

Wygląda na to że jest to zbyt skromnie wyjaśnione. Dodatkowe ataki trafiają w różne losowe jednostki ale z jednej grupy przeciwników (np w Tygrysy).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

20

Friday, 30.05.2008, 14:17

Dlaczego do każdego bugu wymyślacie na prędko sprytną historyjkę, która wyjaśnia, że to wcale nie bug ?... Tak samo z tą przybywającą do wioski armią... Nieźle improwizujecie, ale wszyscy dobrze wiedzą, że nie tak powinno być... Wszyscy wiedzą też, że nie łatwo to naprawić i nikt nie oczekuje, że zrobicie to natychmiast. To jest wersja Alpha więc bugi się zdarzają. Tylko powiedzcie, że na razie to jest tak mało znaczący bug, że zajmiecie się ważniejszymi sprawami (usunięcie postaci, reset i wskrzeszanie bohaterów itp), a kosmetykę zostawicie na później.


Tylko błagam, nie próbujcie bronić tego przybycia armi, że tak jest bardziej realistycznie, bo powiem, że dzikusy jedzą 5 kamieni w godzinę....

Podobne wątki