You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Monday, January 2nd 2012, 4:07pm

jak widać temat godny pożałowania
największe asy się tu wypowiadają

Cocroach menda która kradnie wiochy własnemu Klanowiczowi
Spiryt77 ten który mógł robić naloty ale nie wytrzymał ciśnienia i popuścił w pory i uciekł o 2 ery niżej
stsmax pustak który tylko płacze jak go atakują a jak mu robili naloty to uciekła o erę wyżej

a może zacznijcie walczyć o to żeby piechota 5 ery jako jedyna nie miała 3 surowców na utrzymaniu - a fakt to wam by nie było na rękę
wy tylko walczycie tylko o to żeby wam było dobrze a nie wszystkim

teraz jeszcze potrzeba tu wypowiedzi golema i będzie komplet :-)

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

62

Monday, January 2nd 2012, 4:33pm

masz problem z własnym ego??? Delik Cię nie zaspokaja emocjonalnie??? :D

63

Monday, January 2nd 2012, 4:42pm

o wilku mowa
no wiesz pustaki zawsze wolą trzymać ze swoimi więc wolę ciebie - teraz mamy komplet

jak chcecie mnie pojechać w grze za głupie wiadomości i pojechanie podejście to zapraszam
mój nick to stsmax - nie muszę zakładać któregoś z kolei konta żeby się ukrywać zapraszam

a delki to zostaw spokoju za inteligentna jak dla ciebie więc nie ogarniesz jej nawet nie masz szans

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

64

Monday, January 2nd 2012, 4:43pm

czemu tak nie pyszczyłeś na forum jak wpierdol dostawałeś

Quoted

"a delki to zostaw spokoju za inteligentna jak dla ciebie więc nie ogarniesz jej nawet nie masz szans "
no tu sie z Tobą zgodzę tak zrytego podejścia nie ogarnę nawet do śmierci :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Golem" (Jan 2nd 2012, 4:57pm)


Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

65

Monday, January 2nd 2012, 5:14pm

Myślałem że masz troszkę rozumu w głowie ale jak widać to nie .
Nie uciekłem a tym bardziej przed takim kozim bobkiem jak ty.
I nie ukrywaj lałem Cie jak byłeś w 4 epoce i jak Cie A-Z przygarnęło to tak płakałeś że do mnie napisano żeby Cie nie atakował bo do tej pory to byś jako sims grał wiec tak się nie ekscytuj.

Nie robimy tego dla siebie tylko dla wszystkich a że Tobie to najwięcej zaszkodzi to już Twój problem bo wiadomo ze ciebie będą wszyscy lać i niszczyć CI wioski. i nie zaśmiecaj tego wątku, sio siło nie czysta.

66

Monday, January 2nd 2012, 5:37pm

Administracja się już wypowiedziała na temat zmian w nalotach ,wypowiedź SushiMaker z przed roku w temacie o zmianach w nalotach:
To jest CzasWojny, a nie sim city. Sposobów walki jest kilka ale wymagają jaj, pytanie do Was czy je macie by zmierzyć się z wyzwaniem.
Czemu mieli by teraz zmieniać zdanie ?
Bo kto inny chce zmian ?
Myśmy tylko chcieli żeby dali IV epoce możliwość obrony przed nalotami ,ale to co wy chcecie to już lekka przesada . :P

Zacytował Wam stsmax tutorial , przytoczę i ja fragment :
W nalocie mogą brać udział jedynie armie, w których wszystkie jednostki posiadają umiejętność latania.
Chcecie żeby działa i katapulty nauczyli latać?
A jeżeli chodzi o typ ataku:
Oblężniczy - tylko jednostki posiadające ten typ ataku zadają obrażenia w ataku artyleryjskim - na początku oblężeń, przeciwko murom obronnym wioski.
Zarówno działa,katapulty ,bombowce i wszystkie inne jednostki z atakiem oblężniczym burzą mury i budynki w trakcie oblężenia ,więc wszystko działa.

A co chodzi Spiryt o twoją waleczność (jak to ty wszystkich a ciebie nikt )to nie nie rób komedii bo Ci co nie grają na T2 pomyślą że to prawda :rotfl:

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

67

Monday, January 2nd 2012, 5:49pm

Ty to mnie na pewno atakowałeś normalnie chodziłem wyczyszczony z wojsk cały czas i to było tak okropne ze musiałem z nudów atakować jak i teraz gnębicie mnie okropnie cała swoja 4 epoka .

Naloty będziecie mieć my tylko chcemy aby pozostałe jednostki typu oblężniczego miały ta sama możliwość czyli niszczenia budynków nie tylko w oblężeniach jak to robią bombowce i nikt nie chce żeby katapulty i działka naloty robiły ,tylko obstrzeliwały wioski jak to bombowce robią w nalotach.
A wy chcieliście prawie całkiem naloty zlikwidować a to jest różnica.

68

Monday, January 2nd 2012, 6:29pm

Golem bęcki od ciebie w życiu jesteś takim samym leszczem jak Spiryt77 fakt nie jesteś aż takim cieniasem jak on bo ty chociaż zostałeś w 5 erze a on dał długa i becy że go bili
ale fakt był wielkim komandosem "comando foki 8"dostał wiochy po cioci to kozaczył - wiochy od cioci się skończyły to dał długa o 2 ery niżej ot wielki kozak

Spiryt77 tak lałeś mnie 2 razy dziennie kasowałeś mi wszystkie armie (10 kirasów bo to miałem przez całą 4 erę - nie było sensu robić więcej jak naloty były od wszystkich z 5 ery) i nie podlega wątpliwości byłeś mega kozaczkiem dopóki miałeś wioseczki no i upsikkkkk role się odmieniły i teraz leżysz i kwiczysz bo problem już nic nie możesz zrobić bo za głupi byłeś żeby ogarnąć

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

69

Monday, January 2nd 2012, 6:42pm

nie uciekłem i nie uciekne bo wychodzę z założenia że przed gównem sie nie ucieka trzeba po :D prostu posprzątać żeby w nie nie wdepnąć

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

70

Monday, January 2nd 2012, 6:49pm

głupi to Ty jesteś nikt więcej Stsmax idź lepiej dobranockę oglądnąć sobie bo za chwilkę będzie i nie pajacuj już tu .
a Ty to miałeś nalotów oj na palcach jednej reki by można było zliczyć

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

71

Tuesday, January 3rd 2012, 10:46am

ogólnie niszczenie budynków jest złą opcja w tej grze
na T2 bedąc teraz u DIABŁÓW w klanie nikt ci nic nie zrobi
a jak jakiś podskoczy to odrazu go do fundametów obniżą

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

72

Tuesday, January 3rd 2012, 11:11am

Może zaglądnie tutaj ktoś w końcu i się wypowie na ten temat bo chciałbym słyszeć co i jak.

73

Tuesday, January 3rd 2012, 7:57pm

lepiej nie rozwalajcie stsmaxowi armii bo odpłaci nalotem tak to z nim jest a szkoda bo już miałem temat porzucać dlatego że dosyć dobrze się grało do tej pory ale naloty zaczęły się znowu
były równe szanse ja się rozwalę u kogoś ten ktoś rozwali się u mnie ale naloty są w jedną stronę i te 3 stajnie co mi zniszczył max to 2 tygodnie odbudowa będzie trwała podczas gdy ja rozwalać mu wiosek nie mogę odbuduje sobie piechotę i znowu bezkarny się zrobi a jakbym robił arkebuzery to pan max mi je wyczyści to jest bez sensu zróbcie możliwość odegrania się to będzie się już bardziej uważało na to do kogo nalot
wzywam szanownych władców tej gry o łaskawą odpowiedź

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

74

Tuesday, January 3rd 2012, 8:11pm

zgodzę się ja kiedys od Delik dostałem naloty za to że napisałem że jest stara.no przecież młodość ma już daleko za sobą więc napisałem samą prawdę a babcia sie obraziła i mnie zbombardowała z przydupaskiem Sts maxem(zrymowało się nawet) :D

75

Tuesday, January 3rd 2012, 10:09pm

skończcie te napinki bo temat zostanie zamknięty.

76

Tuesday, January 3rd 2012, 10:16pm

a dlaczego nie polecicie z oblem na wioske lotniczą ?? w odwodach maszyny obleznicze ?? obleg TYLKO po to zeby zjechac budynki ??
zal wam ujemnego ???
na 9 armi trzeba by rozbic wszystkie zeby budynku zadnego nie stracić , zakladajaca mocna a reszta artyleria w odwodach
no chyba ze boicie sie ujemnego expa ??
nawet jeden gracz moze taki obleg zrobic
wyskoczyc z klanu zalozyc obleg wyslac 8 armi z czego jedna ma artylerie a reszta to 7 piechurów i już budynki leca w dół a dodatkowo wioska zablokowana na czas obla ???

77

Tuesday, January 3rd 2012, 10:27pm

Jakim cudem chcesz sam wysłać 8 armii ?
Do obrony można ale do wsparcia oblegu na pewno dasz rade ?

78

Wednesday, January 4th 2012, 7:57am

no troche sie pospieszyłem, nie wiem czy do oblegu mozna wyslac armie bez herosa ale to łatwo sprawdzic
generalnie idea jest taka zeby zalozyc obla dla zburzenia budynkow za pomoca machin oblezniczych
jakoś dziwnie sie przyjeło ze obleg zeby był udany to koniecznie trzeba wioske zdobyc ??

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

79

Wednesday, January 4th 2012, 10:49am

up

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

80

Thursday, January 5th 2012, 8:27am

up

Similar threads