Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.01.2012, 18:40

Elipsa Mocy - poziom umiejętności

Witam,
wg mnie duzo za wysoki zwlaszcza, ze sztylet na 15 lvl duzo gorszy nie jest. Dobic do 24 to jakas masakra, nie wiem cz ktos dobil. Moze warto pomysle i zmienic na 18 lub 20. Przez poziom zupelnie bezuzyteczna rzecz
Co myslicie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 09.01.2012, 21:44

Jak sie trafi owa z dobrymi prefixami jak lśniący będzie ładna, a statystki ma znacznie lepsze niz sztylet.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 09.01.2012, 22:02

+5 do ataku i +15 do obrony za 9 lvl wiec sie nie oplaca i sa lepsze ale nie znacznie lepsze.

W przypadku np. lancy i kosy roznice sa wieksze a w lvl tylko 3. Dla jednorecznych tez, miecz i szabla. Tutaj jest wg mnie blad. Powinno byc 18 lub 20 max.

Swoja droga trafia sie ja w trakcie eventu a mowisz o lsniacej. To juz musialby byc mega fart.

Mam ostry sztylet i mam tyle ataku co elipsa a 15 obrony jest tansze niz 9 lvl do broni bialych, wiec nie wbije nigdy na 24 lvl bo to sie nie oplaca. Mysle, ze duzo osob mysli podobnie. Elipsa przy tym poziomie jest bezuzyteczna.

Dodam, ze koszt 16 lvl to 43790 a na 24 to nawet nie mysle, pewnie jakies 200k.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "NowyNaDwaSposoby" (09.01.2012, 22:13)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 09.01.2012, 22:51

Pomyśl, że istnieja zwóje, które owy poziom podnosza...

Najtańszy +1 to naprade grosze, ten za +2 troszke drozszy, ale nadal groszowe sprawy do zbroi rzecz jasna.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Monday, 09.01.2012, 23:02

Sa i do butów +3, tylko sam wiesz, ze nic innego nie daja wiec sa do ncizego w pozniejszym czasie.

6

Wednesday, 11.01.2012, 13:11

jak dla mnie to błąd bo bo wszystkie inne wymagania broni są naliczę 3xepoka z której pochodzi broń. Dla 6 epoko jest to 18 lvl władania bronią i tak mają inne bronie z 6 epoki, tylko elipsa się wyróżnia.

7

Wednesday, 11.01.2012, 15:20

no fakt Elipsa została wyrózniona kosmicznym poziomem wymagań
pochwale sie przy okazji trafiłem na evencie Ostra Elipsa (2) , tyle ze załozenie kosztuje kosmiczne kwoty doswiadczenia
wiec chyba trzeba wybrac albo wojownik i elipsa w łapce albo czarownik i co najwyzej sztylet ??
liczac nawet te dodatkowe punkty z itemow do białej to sie zbierze ile ?? +5 max ??
a koszt niewspółmnierny do pożytku
chyba że sa jescze jakies bronie dla pozostałych ras , jesli nie to trzeba by zmniejszyc wymagania dla Elipsy , czemu anioły i demony maja byc pokrzywdzone

itemu z bonusem do białej powinny byc dla innych ras zeby tez mogły załozyc bron nie dla nich ale bez tych z najwyzszej klasy

8

Wednesday, 18.01.2012, 20:26

Moze ktos sie wypowie z Adminow, czy nie mozna obnizyc poziomu do tego 18? Dlaczego demon,anioł ma być pokrzywdzony.

9

Friday, 20.01.2012, 08:40

up
i ponawiamy pytanie , no chyba ze jest w grze jeszcze jakas wundrwaffe dla pozostałych ras ??
i nikt jescze takowej nie trafił ??

10

Friday, 20.01.2012, 11:35

Prawie wszystkie bronie maja skopany poziom... Ale poziom 18 jak chcecie tez nie jest tym wlasciwym ;) Sztylet powinien miec 18 poziom a elipsa 21. I placz ze aniol i demon maja zle z broniami to mozna darowac... te dwie rasy sa najbardziej przegiete jesli chodzi o wojsko a zarazem jesli chodzi o bronie/ekwipunek do ekspedycji ;)

np hakownica == berdysz == 10 pkt ->6 poziom (luk dlugi - 13 pkt )
lanca==45 pkt !! luk refleksyjny == 28 pkt :D muszkiet==38 ->9 poziom ( ale muszkiet ma 12.. nie liczac ze refleksyjny jako miotana jest daaaaleko w tyle )
Luk kompozytowy==strzelba==pika == 60 pkt -> 12 poziom ladnie pasuja tylko ze pika 12 lvl, strzelba 15 a kompozytowy to az 18 poziom yyy ??
Kosa==85pkt - karabin 65 pkt miotanych brak ->15 lvl nie kosa jest z 12 poziomu :D
GM==90 pkt ( zdjeto defa w porownaniu do kosy a tak by bylo 100 ) - karabin szturmowy 100 pkt miotanych brak ->18 lvl

Podobnie z jednorecznymi.. moze drobna poprawka/korekta statow broni, ich wymagan co do poziomow i dostawienie tych brakujacych.

ps.
Promiennik tez powinien miec 21 pozio ma nie 18 za to pistolet maszynowy powinien miec 18 a nie 15 jak teraz by nei bylo ze chce cos pod mojego bohatera.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 20.01.2012, 12:12

Misiek co Ty wogóle wiesz jak wcześniej podałes do skarg Licytacje PDU który uznałes za bezwartościowy, pokazałeś jak jesteś ogarnięty i nie wymyślaj jakiś dziwnych zmian z broniami

12

Friday, 20.01.2012, 21:48

Nie jestem dla Ciebie Misiek. To nie watek licytacji.. a jak sprawdzisz historie ofert to mozesz w tamtym watku sie udzielic.
A ze sie wypowiadam na temat broni to fakt ze wykonalem to trudne zadanie zerkniecia do arkusza z ekwipunkiem z gry w ktorym ladnie widac jakie staty maja jakie bronie i jakie wymagania. Tak z tamtad widac pewne schematy ktore niestety nie do konca sa zachowane. I dlatego mam nadzieje ze inne osoby zainteresuja sie tym tematem i tez wykonaja ta trudna czynnosc i sprawdza informacje na temat tematyki watku nim sie w nim wypowiedza rzeczowo ( to przytyk do Golema ;p ) a reszte zachecam do przegladania watku pomocy bo wielu graczy wykonalo tam duuuza robote dzieki ktorej mozna zauwazyl to co opisalem i dlaczego uwazam ze zmiana ( Golem uwaga czytaj ze zrozumieniem ) na 18 poziom tej broni jest niezasadne ( jak bys nie zrozumial jestem przeciwny temu czego domaga sie autor watku - nie chce tej zmiany ;) ) choc uwazam ze fajnie by bylo jak by administracja miala wiecej czasu na dogladanie gry i sprawdzenie czy nie ma jakiegos drobnego bledu.. bo czasem mam wrazenie ze gramy w wersje beta a nie ostateczny produkt.

13

Friday, 20.01.2012, 22:10

Bronie mają różne dodatki różne statystyki. Nie zagłębiałem się w jakieś przeliczenia ale zebys El... nie wypisywal glupot to dodam, ze luk kompozytowy daje +45 do ataku i + 15 do aa więc to taka prawie elipsa tylko 15 obrony zamieniono na 15 aa. Poziom luku to 18 lvl, wiec tez 6lvl roznicy.
Porónanie Elipsy dajacej +45 do a, +15 do obrony i karabinu szturmowego i tu uwaga: +35 do ataku, + 40 ini, +24 do aa pokazuje jaka jest ogromna rozbiezność poziomu.
Nadwyżka stat dla karabinu a roznica 6 lvl w poziomie. Ewidentny błąd. Poza tym jak sobie El.. policzysz to te 6 lvl od 18 do 24 jest na logike nie do zrobienia. Oznacza to, ze Karabin jest uzywany a Elipsa nigdy nie bedzie.

14

Friday, 20.01.2012, 22:20

NowyNaDwaSposoby - jest jedno ALE bron jednoreczna i bron dwureczna ;) Do tej elipsy mozesz dac tarcze ;) nie uzywajcie tak czesto slowa glupota ... ;)

15

Friday, 20.01.2012, 23:58

Porównaj do promiennika, wychodzi na jedno. Ciagle uwazam, ze gadasz glupoty ;) (12,10,25)
Pistolet maszynowy podobnie. Shuriken słabo ale porównujac do sztyletu juz niezle. Lvl te same. Patrzysz tylko na atak co jest niedorzeczne.
Podejrzewam, ze masz max 15 lvl broni, nie wnikam jakiej albo nawet mniej.