Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 18:58

Powrót armii do miasta

U mnie jest tak, że jak moja niepokonana armia wróciła do miasta (liczenie się skończyło) i chcę wykonać jakąś akcję (szpiegowanie, ekspedycja) to armii "nie ma w mieście". Żeby można było ją wykorzystać, muszę wejść w "Armię", wtedy dopiero pojawia się w mieście i mogę wykonywać dalsze akcje ;)
Nie wiem czy to jest bug, ale to jest nieco dziwne :P

2

Thursday, 29.05.2008, 19:26

MUSISZ odswiezyc ;) tak to juz dziala :P

3

Thursday, 29.05.2008, 19:32

w tym problem, że jak odświeżam Centrum Dowodzenia to nic sie nie dzieje, nie odświeża informacji ;)

4

Thursday, 29.05.2008, 20:18

Bugiem to na pewno nie jest, u mnie armia zawsze wraca na miejsce ;)
Zaglądałeś po takim powrocie w zakładkę armia lub w centrum dowodzenia czy masz jakiś raport?

5

Thursday, 29.05.2008, 20:20

Po teoretycznym powrocie armii do miasta i odświeżenia Centrum Dowodzenia nie pojawia sie raport, dopiero jest jak wejdę w zakładkę Armia i wrócę do Centrum;)

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 29.05.2008, 21:20

To nie bug :) Przyjmijcie, ze trzeba wejśc i dopilnować, ze armia wróciła.

7

Thursday, 29.05.2008, 22:11

"Witajcie o wielcy bohaterowie! Bramy miasta stoją dla Was otworem! Przyjmijcie te wieńce laurowe w nagrodę za Wasze zwycięstwa!" :P

Ok... niech tak będzie ;)