Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 27.06.2008, 13:16

Działanie przedmiotów z prefixami

Mam sobie lekkie sandały.

Lekkie Sandały
Buty
inicjatywa bohatera +3
czas marszu bohatera -5 s/kwadrat
umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +1
umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +1
czas marszu jednostek -3

Dają plus do magii żywiołów i śmierci ale w zakładce bohatera pisze tak:

Krąg Żywiołów 0 Koszt: 250
Krąg Śmierci 0 Koszt: 150


Działa toto?

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 27.06.2008, 14:19

hmm ja narazie niemam takich przedmiotów ale faktycznie powinno się to pokazywać w zakładce bohatera
chyba że wliczany jest z ałtomatu bonus a podtawową wartość podnosisz normalnie a bonus dolicza się do tego :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Friday, 27.06.2008, 14:24

Temat juz byl. Administracja napisala ze dziala bonus, tylko nei jest wyswietlany (tak mi sie zdaje).

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 27.06.2008, 14:38

Dokładnie. Zauważ że efekty z przedmiotów nigdy nie wliczają się do parametrów bohatera widocznych w tabelce treningu (są pokazane jedynie na karcie bohatera).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

-_-<

Nierejestrowany

5

Friday, 27.06.2008, 15:02

teraz rowniesz na zakladce wojsk :D bardzo fajny up, wielkie dzieki administracjo TE :D