Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 06.03.2012, 08:33

pakt o nalotach został złamany przez klan diabły
stsmax możesz przyjść armią ja tak sobie na atak czekałem żebyć mi troche armii rozwalił by arki budować ciągle mnie zawodzisz
już zacząłem przerabiać ale powolutku


jesteś tak zakręcony że nawet nie wiesz kto wasz pakt o nie lataniu zerwał - macie bardzo dobra pamięć lecz bardzo krótką - pakt wy zerwaliście w momencie jak pewien pan od was w czasie rozejmu zrobił nam naloty
tak samo jak zapominałeś jak postąpiłeś z kolegami ze swojego poprzedniego klanu a teraz wielka szopka i płacz czemu mi lecą budynki

Hiena nie dziw się nie mamy zamiaru się już z wami dogadywać jak masz u siebie graczy którzy jedyne co potrafią to być wulgarni a najgorsze jest to że sam pokazujesz że już tym szambem przesiąknąłeś co pokazałeś w poście zakładającym ten wątek

poza tym jeśli kogokolwiek nazywacie donosicielem to zastanówcie się jakim cudem dostajecie tyle banów za wyzwiska?? jeśli waszym zdaniem ktoś kto nie życzy sobie wyzwisk jest donosicielem to nie dziwcie się że osobiście mam gdzieś płacz osób które wyzywają, kradną wiochy (Cocroach, CZAROZIDZIEJ) robią wałki na aukcjach i z którymi nie można się dogadać

i jeszcze jedno jak wam tak źle z tymi nalotami to czemuż to ani razu nikt od was nie próbował się z nami dogadać???
czemu ludzie z SIR potrafili się dogadać i nie mają ani nalotów ani obli??

to nie administracja powinna się zastanawiać nad zmianą systemu gry tylko wy nad ogarnięciem waszych klanów lub zmianą dowódców którzy potrafią coś zrobić i nie mówię tu o narzekaniu bo to każdy potrafi

62

Tuesday, 06.03.2012, 09:20

Stsmax ja czytajac pierwszy watek nie widzialem tam nic o tym zeby bylo cos o zap[rzestaniu nalotow, tylko o tym, zeby mozna bylo sie przed nimi bronic, i jakos odpowiedziec na nie niszczac budynki 5 epoce beda w 4, wiec albo pomyliles watki piszac tu o jakims placzu i zaleniach, albo nie czytasz ze zrozumieniem, wiec przeczytaj pierwszy watek dokladnie a potem napisz na temat, a nie kto zerwal pakt i inne pierdoly ktore nie interesuja innych graczy nie uwiklanych w wasze wojenki.

po prostu chcemy zeby 4 epoka miala mozliwosc obrony przed nalotami i mozliwosc odpowiedzenia na nie bedac w 4e, a prosze nie pisz tak bezsensownej odpiwedzi jak nasz uzdolniony admin, bo to zenujaca odpiwedz byla

wiec prosze piszcie na temat a nie wyzywajcie sie tu od donosicieli itp, bo to nie ten dzial

pozdrawiam

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Tuesday, 06.03.2012, 09:57

To ze macie szambo w klnie to nie musisz rozpowiadać na cały świat nikogo to nie interesuje.
Niech święta inkwizycja ma z Wami pakt o braku nalotów i oblegów my nie chcemy jak byś nie zauważył takiego czegoś tylko możliwości bronienia się przed nalotami i odwzajemniając tym samym.
Żeby taki człowiek jak Ty po straceniu armii zastanowił się czy zrobić nalot jak to do tej pory jest.
Kuźwa zjechał mi armie zapłaci mi za to, zrobię mu naloty i to jest Twój tok myślenia własnie za każdym razem.

Własnie powinniście chyba zmienić dowódców w Diabłach co by cie wypier.....ił z klanu na pastwę losu to wtedy by się normalnie grało na T2 .
Bo jak by nie szło zauważyć że to jest tylko wszystko przez ciebie . Rzniesz takiego pajacyka pokrzywdzonego przez los.
Powiedzieć Ci czemu my mamy tyle banów za obrażanie bo od nas nie latają na skargi jak to ty robisz, a z tych wiadomości co widziałem to byś parę miał .
Więc nie rób z siebie takiego grzecznego chłopczyka z lizakiem w ręce ,dobrze.

Admini nic nie zrobią tutaj bo oni myślą że to Bw i sobie wioski w 3 dni podniesiesz jak to wampirka niektórzy robią żeby pokonać silniejszego od siebie.No ale muszę ich rozczarować to nie ta gra i przejście wyżej tez nic nie da tylko osłabi gracza i łatwiej sobie będą expa trzepać co teraz tez robią niszcząc budynki żeby gracza osłabić z woja, żeby można było atakować. Bo co nie którzy nie dają sobie rady i musza latać z bohaterem 15lvl w 5 epoce nie dając rady sobie podnosić w inny sposób.Nawet w 6 epoce widziałem takowego .

64

Tuesday, 06.03.2012, 11:02

Nadal czekamy na sygnał dobrej woli ze strony

ADMINISTRACJI

65

Tuesday, 06.03.2012, 11:18

Temat traktuję jako spam topic tym bardziej, że od jakiegoś czasu wiadomo, że będzie patch.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

66

Tuesday, 06.03.2012, 11:31

Czyli drugie danie i też do środka naplute . Poniżej jakiegokolwiek

poziomu ta odpowiedż . Trzeba było napisać mam Wszystkich graczy gdzieś tak jak krąży ogólna opinia . To nie ma nic wspólnego z zabawą i logicznym myśleniem . Ja wbijam urlop i postaram się pomóc tylko na forum . stsmax załóż kącik donosicieli a nie zaśmiecasz tutaj temat .

67

Tuesday, 06.03.2012, 12:02

Ja sugeruję konkretnie coś jest nie tak w tej grze a

ADMINISTRACJA traktuje to jako spam . Ktoś tu bije rekordy świata w ignorancji . Nawet nie wierzyłem że to prawda z tym jak się traktuje graczy . Pierwszy raz cokolwiek poruszyłem i widzę co jest grane .

68

Tuesday, 06.03.2012, 12:47

przykład nalotu jak widać bez szans mogę zrobić jeszcze troszke arek ale nie 520!!!! 520 arek nie zrobię i nie zrobią ich słabsi gracze
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=398642d320

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Tuesday, 06.03.2012, 18:19

ADMINISTRACJO :!: :!: :!: - ŻĄDAMY KATEGORYCZNIE ABY 4 EPOKA MOGŁA NAWIĄZAĆ WALĘ Z 5 EPOKĄ ,CZYLI MOŻLIWOŚCI OBRONY PRZED NALOTAMI JAKBYŚCIE ZAPOMNIELI :cursing:

70

Tuesday, 06.03.2012, 18:38

holender proponował bym ci zacząć pisać takie wiadomości

"Nadawca: KARGIAS
Tytuł wiadomości: Re: fajnie masz
Data wysłania: 2012-03-06 18:33:55
tobie to tylko chuj w serce kurwo w mordę jebana moja mamusia zasrańcu dawno
nie żyje :) a twoja zdechnie pewnie niedługo jak dowie się jaka kurwę
urodziła:)

także chuj ci w samo serce bo w dupę byś miał za miło dziwko:)))))))))"


to ponoć pomaga

71

Tuesday, 06.03.2012, 18:44

stsmax masz swój kącik donosicieli to tam wklejaj bo tutaj

konfidenci i ryby głosu nie mają . Poza tym wulgaryzmy nie są w tym temacie . Jesteś zerem o tym wszyscy wiedzą . Jak można coś takiego tutaj wkleić .

72

Tuesday, 06.03.2012, 18:54

Czy ten stsmax nie ma ani jednego zwoju w głowie ? Wkleić tyle

wulgaryzmów na forum publicznym ? ty się w ogóle z czymś liczysz ? Jak prostym trzeba być żeby coś takiego tutaj wkleić .

73

Tuesday, 06.03.2012, 18:54

smutny człowieczku zastanów się o czym ty piszesz i zacznij ogarniać temat albo w końcu wypal się do końca i zgaśnij bezpowrotnie
jesteście żenujący i tyle a jakie macie o mnie zdanie to mam głęboko gdzieś bo kto by się przejmował zdaniem ludzi którzy piszą takie rzeczy

74

Tuesday, 06.03.2012, 18:58

Jak sobie po spódnicach jedziecie na priv to nie moja sprawa ale

wklejenie tego tutaj to już trzeba być nie spełna rozumu .

75

Tuesday, 06.03.2012, 19:23

Panowie, dobrze by było wyciszyć trochę te wyzwiska, bo one są nikomu niepotrzebne.
Idea moze zawoalowana :). Chodzi o to by móc dać szanse 4 e na obrone. bo zbicie 5 śmigieł przy pomocy kilkuset arkebuzerów graniczy z cudem ...

A jak sami wiecie, skok do 5 nie ma sensu - już teraz nie mamy możliwości obrony 5e przed oblem ... no może nie zawsze ale ... gdyby pominać 4e byłoby to pierwsza droga do straty wiosek. Widać to było w SI. Jedyne na co sobie można było pozwolić to budowanie stolicy w 6e.

Jaski sens ma gra na stolicy???, no może dla niektórych am jeśli chodzą tylko na lokacje.

Albo ta gra będzie ciekawa dla wszystkich, albo da monopol jednej ekipie.

Faktem jest ze dzisiejsza siłą diabłów wynika z szybkiej "ucieczki" do 5 i 6 e, co było efektem braku możliwości pokonania valhalli w 3 i 4 e. nie mielibyscie takiej możliwości gdyby nie było rozejmu.

tak wiec w mojej opinii jeśli i teraz nie będzie możliwości skutecznego rozwoju 4 e, to w końcu sie to może co niektórym znudzić, a wtedy do dopiero będzie stagnacja ...

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Tuesday, 06.03.2012, 19:24


stsmax
- ja piszę na temat a nie jak ty i do tego wklejasz wulgaryzmy zastanów się co robisz wystarczy trochę pomyśleć ?( (myślisz że tym zmylisz administratorów i skierujesz temat na inny tor)

77

Tuesday, 06.03.2012, 19:35

Przecież ten postulat napisałem po to żeby chronić graczy którzy się

tutaj bawią przed m.in. taką zwichrowaną osobą jak stsmax . To że wywalił to z siebie że się z nikim nie liczy i ma wszystkich gdzieś to nie była żadna tajemnica . Lata i donosi , donosi i lata i tak w kółko wszystkich ma gdzieś a system mu to umożliwia . System powinien chronić innych przed takimi osobami . To ma być zabawa . POSTULAT to nie jest płacz lub błaganie . Niech Nam udostępni system instrumenty do walki z takimi osobami chociaż ten to ekstremalny przypadek żeby nie mogły napisać że ma wszystkich gdzieś .

78

Tuesday, 06.03.2012, 20:00

wkleiłem raport dajcie chociaż te 3 rundy a nie 2 kurde przy grabierzy 3 tury i grabierz surki a przy nalocie 2 tury i bombardowanie to jest duża przesada jakby były 3 tury już by się można było przyzwoicie bronić ale ci co ledwo mają wiochy na 200 dalej problem by mieli

79

Tuesday, 06.03.2012, 20:02

wyjaśnienie całej podanej przez sts śmiecia sprawy jest w zakładce skargi proszę o przeniesienie tego wątku do odpowiedniej zakładki tu jest temat postulat nie kargias-sts śmieć

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

80

Tuesday, 06.03.2012, 20:05

tak wiec w mojej opinii jeśli i teraz nie będzie możliwości skutecznego rozwoju 4 e, to w końcu się to może co niektórym znudzić, a wtedy do dopiero będzie stagnacja ...
I zrezygnują z gry likwidując konta PREMIUM i co wtedy zrobi ADMINISTRACJA jak nie będzie miała zysków z gry a DIABŁY I SPÓŁKA kogo atakować też opuszczą grę.