Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Tuesday, 06.03.2012, 20:08

Jeżeli chcecie się tutaj bawić to nie odbiegajcie od tematu POSTULATU tak

jak próbuje to zrobić ten co ma wszystkich gdzieś . Nie proście się też o instrumenty do obrony tylko też do walki z patologią niektórych graczy . To nie jest napisane po to żeby się prosić o cokolwiek . Tu chodzi o normalne współzawodnictwo .

82

Tuesday, 06.03.2012, 20:37

i gra majaca w sobie potencjal, bo niechodzi w niej na produkowanie bezsensownego duzych ilosci woja tak jak w innych grach, zniknie a czyja to winna??? napewno nie graczy tylko kochanej administracji bo trochu zaspala z nia a mogla byc hitem tak jak BW

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Tuesday, 06.03.2012, 21:00

Strzeliłeś w 10, Romanos27,popieram cie w 1000% zrobią z tej gry dziadostwo i będzie trzeba zlikwidować konto

84

Tuesday, 06.03.2012, 21:58

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5bb1aee0e1

tak wyglądają nalociki ś......:)
mam je gdzieś poczekam ,aż wyzeruje te wioseczki,to nawet zabawne jak można dać tak ogromną przewagę jednostką bombardującym a arki chyba s..... bo ani atakują ani bronią ,straty takie sobie pewnie ś...... się rączki trzęsły przy rzucaniu bombek bo trafił kiepsko,
a administracja milczy pewnie szybciej bana zaliczę niż ten od spamu odpowie patch robią a mnie się wydaje ,że nas wszystkich w wała robią:)

85

Tuesday, 06.03.2012, 22:25

Niech wszyscy odnoszą się do postulatu i nie dają się odciągnąć od

tematu . Przecież ta gnida co wszystkich ma gdzieś to ma gdzieś nawet to kto czyta sobie na forum i w jakim jest wieku wklejając tu wulgaryzmy . To jest karygodne i poniżej jakiejkolwiek krytyki . My walczmy o to żeby się tutaj wszyscy bawili a ADMINISTRACJA niech Nam wszystkim udostępni narzędzia żeby takie elementy aspołeczne eliminować .

86

Tuesday, 06.03.2012, 23:44

O ile dobrze pamiętam to ten młotek stsmax kiedyś na forum napisał że

ma gdzieś czy tutaj będzie ktoś grał czy nie . Trzeba było już wtedy reagować na błąd w systemie . A jak ADMINISTRACJA się na to zgadza i nie reaguje żeby jeden paranoik niszczył wszystko i decydował o sensie tej gry to ja nie wiem . Ale mogę podpowiedzieć kolejny raz . Dajcie Nam instrumenty żeby popaprańców w tej grze nie było lub też byli postawieni do pionu a jak nie to sprowadzeni do parteru . Takich jak ten co się trafił ( stsmax ) nigdy więcej nie będzie . Tylko tyle chcemy a to leży we wszystkich wspólnym interesie .

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Wednesday, 07.03.2012, 06:18

a jak od was wbierali i zabierali wsie to było w poządku?? takie są zasady gry
jak nie jest sie w valhilli i pinkach to gracz ma mało do powiedzenia bo zaraz go zjedziecie armiami po wójkach itd.
każdy wiedział czym sa naloty i od jakiej epoki mozna je stosaować
ale nie bo wiekszy exp sie zbiera w 3e i większość w niej siedzi a 4e jak dla mnie jest tylko przelotowa
bede w 4e i zapewne też bede mial nalociki ale nie bede tego wylewał na forum bo to woła o pomste do nieba

88

Wednesday, 07.03.2012, 06:37

a jak od was wbierali i zabierali wsie to było w poządku?? takie są zasady gry
jak nie jest sie w valhilli i pinkach to gracz ma mało do powiedzenia bo zaraz go zjedziecie armiami po wójkach itd.
każdy wiedział czym sa naloty i od jakiej epoki mozna je stosaować
ale nie bo wiekszy exp sie zbiera w 3e i większość w niej siedzi a 4e jak dla mnie jest tylko przelotowa
bede w 4e i zapewne też bede mial nalociki ale nie bede tego wylewał na forum bo to woła o pomste do nieba



i kolejny ktory chyba dokladnie nie czytal pierwszego postu i nie rozumie o co tu chodzi, nie chodzi o to ze bedac w 4e obrywa sie nalociakmi i placza o nie, tylko o to zeby dostac jednostki mogace sie nalezycie bronic przed nimi a w ostatecznosci jednostki ktore beda buzyc budynki 53, ale majace brak mozliwosci burzenia 3e, wiec ludzie czytajcie ze zrozumieniem dokladnie wszystkie posty dotyczace tematy, a nie wyzwiskka itp, bo to nie temat placz ze ktos jest bombardowany, tylko chec dostania mozliwosci bronienia sie przeciw tym nalotom i mozliwosc oddania takiemu koledze tym samym. A dla mnie temat placz a taki wktorym chce sie cos zmienic to tez duza roznica nie wiem jak wy to widzicie, ale ja tak


pozdrawiam

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Wednesday, 07.03.2012, 06:59

zasady gry każdy czytał i wiadomo było ze nalociki są od 5e
po prostu nikt nie przewidział że są az tak skuteczne i obrona przed nimi jest znikoma

90

Wednesday, 07.03.2012, 07:10

dlatego pora to zmienic, tak byl rebalans czlowieka to mozna bylo by cos z tym nalotem zrobic, zeby 4e nie byla n straconej pozycji a napastnik nie czul sie taki pewny, bo tak to mozna naprawde zniechecic graczy do rezygnacji

a czemu nie dac 4e jednostki mogacej niszczyc budynki, tez bylo by rozwiazeniam, jak juz tak odwoluja sie do histori to cos by sie znalazlo co by niszczylo budynki w 4e

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Wednesday, 07.03.2012, 07:29

mozliwe że coś zmienią ale podejrzewam że jesli cjhodzi o naloty to nic sie nie zmieni
zablokują stolice i wtedy każdy bedzie simem hehe oczywiscie Ci słabsi tzn. teraźniejsi 3 i 4 epkowce

93

Wednesday, 07.03.2012, 11:09

patrzac na linki z nalotow, nasuwa sie pytanie czemu tylko 2 rundy walki, a moze tak wiecej rund walki zbombowcami, przykladowo 10 tak jak na lokacjach
niech ten co wysyla nalot martwi sie czy 10 rund bombowce nie padna, procenty sukcesu nalotu zostawic tylko wydluzyc ilosc rund walki, to taka propozycja

94

Wednesday, 07.03.2012, 12:56

Naloty na Kargiasa pokazuja tylko ze mimo odpowiedniej juz ilosci jednostek do wybronienia zapomnial o zasadach taktyki.
Niech da jakis przedmiot temu swojemu aniolkowi dajacy dowolny bonus do inicjatywy dla jednostek i zobaczy ze wynik bedzie "ciekawszy". Obecnie zmarnowal 1500 dmg w pierwszej rundzie.

W 4 epoce jest 5 wiosek z kazdej srednio po 100 arkow daje 500 i taka ilosc wystarcza na zniszczenie calego tego nalotu STSMAXa.

Rozdzielajcie kolejnosc atakow u waszych jednostek poprzez przedmioty dajace rozne bonusy do ini jednostek. (najfajniejszy oczywiscie sandal; na koprus 2 epokowy zwoj (2 sloty wymaga i run RAD KEN) Wielki Krag Oceanu, na glowe niepokonany krol gwiazd dzieki temu macie +3,+4 i +2 do ini a wiec kazda armia zadaje w innym momencie cios, co minimalizuje "puste" ciosy.

95

Wednesday, 07.03.2012, 16:13

Ogarnij sie chłopak jak postawia 500 arek jak maja naloty i kopalnie sukcesywnie niszczone codziennie? wez sie rozpedz sciana cie znajdzie

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

96

Wednesday, 07.03.2012, 17:14

Koledzy administracja wie co zrobić z tym fantem na pewno,nie opisujcie swoich propozycji tylko popierajcie postulat i wypierajcie persie na administratorach ,aby zajęli się tym jak najszybciej bo co dziennie naloty niszczą wioski z 4 epoki ,4 naloty dziennie zniszczą tak wioskę żeby ja odbudować do pierwotnego stanu zajmie to około 1 miesiąca lub więcej. :(

97

Wednesday, 07.03.2012, 17:59

Elmisiek z szacuneczkiem ale jesteś kolejnym gwiazdorem chcącym udzielać

rad nie na temat . Nie prościej było napisać KARGIAS postaw 1000 arek ubierz aniołka w sygnety , medalion i szybkie obuwie i nie odchodż od kompa przez 24 godziny to może przetrwasz pod warunkiem że będziesz ganiał za nalotami jak idiota ? W szkole podstawowej już matematyki uczą i jak ktoś doda logiczne myślenie to tutaj można się bawić . POSTULAT powstał po to bo w którymś momencie z logiką ta gra nic wspólnego nie ma . Przez jednego popaprańca stsmaxa trzeba tutaj coś zmienić zanim się taki drugi pojawi . Kompletny debil i tyle wykorzystuje system bezkarnie a zło trzeba niszczyć w zarodku . W dodatku pisze ze wszystkich ma gdzieś . Lata i donosi , donosi na innych graczy i lata . Taką patologię trzeba eliminować . My nie mamy problemów z MEGA armiami graczy simujących od lat w 5tej epoce ani z lokacjami lub ekspedycjami czy też taktyką . To jest łatwizna . Ta gra jest wyliczalna i mądrzejszy wygra . Pirat chyba najlepszą dał radę Elmiśkowi nic dodać nic ująć . Piszcie na temat POSTULATU bez wyżalania się . ADMINISTRACJA miała przez ten POSTULAT zauważyć problem i tyle . Muszę też podziękować dla Pana SuhiMakera że do mnie odpisał i odbieram to jako gest dobrej woli ze strony ADMINISTRACJI . Zróbmy poprostu wszystko żeby gracze byli zabezpieczeni przed popaprańcami ( stsmax ) i się tutaj dobrze bawili . Żadnych żali tutaj proszę nie wylewać tylko walczyć o swoje .

98

Thursday, 08.03.2012, 08:24

Roszczenia roszczenia i agresja - to podsumowanie WASZEGO postulatu. Nie calej 4 ery i nie wszystkich graczy z T2. Jak ktos Tobie dobrze radzi to lepiej go obrazic. Nie dziwie sie ze wam robia te naloty. Cofanie straconych budynkow bylo by nie fer wobec innych graczy i dlatego wasz postulat /szantaz/ powinien wyladowac gleboko w koszu. Masz szanse to dzialaj a nie usiąść i powiedziec: wszystko mi sie nalezy. Ponoc sporo z nas to dorosli ale po zachowaniu to predzej okres dojrzewania.

Do tych co chca zrownac mnie z ziemia ten post jest ostatnim w tym temacie i na zaczepki nie mam zamiaru reagowac bo to jednak nie ten poziom dyskusji.

Powodzenia w grze.

99

Thursday, 08.03.2012, 11:17

Myślenie i kombinowanie to bardzo ciężka praca, łatwiej krzyczeć dajcie bo mi się należy, a nie tędy droga ;>

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

100

Thursday, 08.03.2012, 11:39

Delik ma 100% racji.
Na T1 były i bombardowania, i totalna przewaga jednej strony konfliktu w 4 i 5 epoce.
Arki dały radę powalczyć z bombkami (wszystko zależy od wiosek). Praktyczne pominięcie 2 epok dało pozytywne rezultaty w ponownym nawiązaniu w miarę wyrównanej walki. A i przeciwnik powoli w 6 sobie coraz lepiej radzi.

Może największym + jest fakt że staramy się (choć nie zawsze się to udaje) dogadać na "poziomie" a nie przerzucając inwektywami. A do oficjalnych rozmów wyznaczona jest 1 osoba.
Z przeciwnikiem też można się dogadać, to jest tylko gra a po drugiej stronie siedzi człowiek z którym można nawet się na pywko umówić (o ile letnia jest):D

Zamiast przerzucać się wyzwiskami wyasygnujcie po 1 osobie niech sobie pogadają i może coś z tego wyjdzie. Cały konflikt to nie jest wina gry i jej mechanizmu tylko braku woli po obu stronach.
A w ostateczności dobry sposób podpowiedział LC. Żeby zburzyć budynki bynajmniej nie trzeba wygrać oblegu:)

Na T2 już dawno nie gram ale pewnie moje konto bierze udział w walkach:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D