Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Thursday, 08.03.2012, 12:32

A czemu 4e nie możne mieć jednostki wyburzającej budynki ale wyłącznie 5e, czy działo i podobne jednostki nie burzyły budynków murów, tak ciężko dać jednostkę która by również burzyła, tu nie chodzi o zablokowanie nalotów, tylko na możliwość wyburzania budynków w 5e przez 4e, na dało by to grze trochu więcej rumieńców, a tak pewni osobnicy sobie robią naloty wiedząc, ze będą mieli bardzo małe straty a odpowiedzi i tak nie będzie

wiec dajmy możliwość odpowiedzenia tym samym, i zamiast zrób nalot w 4e był by zrób ostrzał wioski, jakoś trzeba rozwijać te grę a nie tylko siedzieć i czekać jak jacyś leszcze zapłacą za premke i będą się męczyć z ta gra

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

102

Thursday, 08.03.2012, 12:48

Ale przecież masz jednostki burzące w 4 epoce. To jest gra podzielona na epoki. A przecież rajtarzy nie mieli wsparcia lotnictwa:P
Żeby wyburzyć musisz oblec

Rozegranie oblężenia

Po upływie czasu oblężenia rozgrywana jest walka pomiędzy oblegającymi a obrońcami wioski.


  • Jako pierwszy następuje ostrzał artyleryjski wioski, mający na
    celu zniszczyć mury. Pozostałe mury dodają bonus do obrony armiom
    broniącym wioski.
Burzenie budynków

Następnie na podstawie ilości poziomów zburzonych murów losowane jest burzenie poziomów pozostałych budynków w obleganej wiosce.

Dla każdego 1 zburzonego poziomu murów niezależnie losowane jest zburzenie 1 poziomu losowego
budynku. Szansa na zburzenie wynosi 5%. Mogą tu być zburzone wszystkie
normalne budynki wioski, oprócz murów (które ew burzone są wcześniej)
oraz kopalni.

Przykładowo, jeśli zostały zburzone 3 poziomy murów, trzy razy jest losowane zburzenie 1 poziomu losowego budynku. W każdym losowaniu szansa na zburzenie wynosi 5%.
I z tego co pamiętam 4 epoka wystawi więcej tego tałatajstwa niż 5 bombek więc i straty będą większe. Do tego w ramach oblegu może być więcej armii "bużacych" więc i straty bardziej dotkliwe. Nawet bez kopalń zburzenie budynku głównego zaboli mocno:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (08.03.2012, 12:59)


103

Thursday, 08.03.2012, 13:20

zgadzam się ole jak oblegasz możesz dołączyć armaty lub katapulty i efekt będzie taki sam jak nalot tylko po
1 możesz oblegać dany klan 1 raz na tydzień i obleg trwa trochę godzin a oni mogą 2x dziennie robić naloty i nalot trwa chwile chodzi o to by dać np. arkbuzerą więcej aa lub przedłużyć ilość rund w nalocie nikt nie zrobi 500 arkbuzerów i nie będzie latał z wiochy do wiochy by wybronić nalot a jeszcze jak masz wiochy z 2-3 h drogi to już zero szans a jak by dali możliwość podobna jak ma 5 era w postaci nalotu dla 4 ery to ręczę ci że 5 era robiąca naloty by sobie to dobrze przekalkulowała lub zwiała do 6 ery ten postulat ma na celu coś zmienić i dać szanse obrony 4 ery bo puki co to jest prawie nie możliwe :(

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

104

Thursday, 08.03.2012, 13:26

Więc zostaje 1 opcja usiąść i pogadać jak ludzie:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

105

Thursday, 08.03.2012, 13:35

Ole ale my mówimy o nalotach i ich obronie i burzeniu a nie o oblężeniach, jakjuz się trzymamy historii, to armaty i działa niszczyły budynki, wiec dajmy 4e zamiast nalotu, atak ostrzeliwujący, tez trwałby 2 rundy i armaty robiły by swoje tak jak nalot.

Albo inne rozwiązanie dać armatom AA i służy by jako obrona przed nalotami, nie będę pisał żeby zabronić nalotów 5e na 4e bo zaraz będzie krzyk, ale nie mając jednostek mogących naloty robić to niech sobie 5e z 6e tylko naloty robią jak maja takie jednostki, coś trzeba zrobić w kierunku żeby 4e miał jakieś możliwości obrony i możliwość zrobienia rewanżu typkowi który bezkarnie lata na 4e bo wie i tak ze starty będą malutkie u niego a u przeciwnika wielkie, gdyż obudować 1 lvl kopalni trwa dużo dłużej i więcej surki niż 1 zakichanego bombowca

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

106

Thursday, 08.03.2012, 13:37

No dobra ale biorąc pod uwagę nie które sprawy.

Obleg na ten sam klan można założyć raz na tydzień i to na jednego gracza tylko a naloty można robić dwa razy dziennie na każdego gracza z 4 epoki.

np. w oblegu zniszczy się 5 budynków a jak klan który dostanie taki oblęg zacznie latać z bombkami zniszczy kilkakrotnie więcej w jeden dzień a gdzie resztę tygodnia.Jeden nalot to przynajmniej 4 budynki a jest gracz co zniszczy 5 budynków jednym nalotem.

Druga sprawa nikt w 4 epoce nie budował wioski pod działka tylko pod wojo żeby móc powalczyć a nie siedzieć i czekać aż tydzień minie żeby obleg założyć.
Poza tym wioski są niszczone a co za tym idzie mniejsze wydobycie więc coraz mniejsze szanse na cokolwiek .

Wracając do robienia arkebuzerów to tez nie jest tak sobie ich postawić i się bronic bo to niby ma:
Typ pancerza :średni
Atak:przebijający

to padają jak kawki nawet z jednostka takiego samego rodzaju jak np.halabardy
100 arkebuzerów V 100 halek to wygrają halki .

Więc robienie samych arkebuzerów się nie opłaca bo zmiecie ich byle jaka armia, a poza tym nikt nie będzie siedział non stop 24h .

Więc powinno być coś z tym zrobione i zmienione .Powinien być dodany atak-aa dla jednostek :

Arkebuzer więcej niż ma przynajmniej +15 żeby nie przebił piechoty z 5 epoki
Rajtar przynajmniej +2 żeby nie przedobrzyć bo z tego co wiem rajtarzy używali broni więc czemu nie maja takowego ataku.

Bo za niedługo to nikt nie będzie grał w 4 epoce tylko każdy szybko przeskakiwać będzie do 5 epoki. Bo dość ze wioski burzone są to nie będzie nawet okazji sobie poatakować nikogo bo i czym więc i bohaterzy będą w miejscu stać bo expedycjami i lokacjami paru bohaterów się nie podniesie na odpowiedni poziom. .Więc wyjście jest tylko jedno siedzieć w 3 epoce expic sobie bohaterów do 40 lvl a potem szybko przejść 4 epokę i jest się w 5 epoce.No i tam już można wtedy działać oczywiście jak pacht wprowadza wtedy już będą inne możliwości.

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Thursday, 08.03.2012, 16:44

Więc zostaje 1 opcja usiąść i pogadać jak ludzie:)

Nie jest wiele opcji OLE , zawartych w postulacie jakbyś czytał dokładnie ze zrozumieniem to byś wiedział, już raz się dogadali i co po paru miesiącach znowu to samo bo znalazł się jeden najbardziej nawiedzony niby gracz,nie tędy droga panowie to jest błąd w grze i administratorzy muszą coś z tym zrobić.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

108

Thursday, 08.03.2012, 20:45

Ja czytam wy najwidoczniej nie.
Sushi już napisał. Więc zostają wam w sumie 2 jednak.
Ta co napisałem, 2 zakończyć grę. Bicie piany nic nie da, tylko ciśnienie podnosi:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

109

Friday, 09.03.2012, 20:51

Sushi to jest jednak gość. Jedyny sprzedawca, który nie kryje się z tym, że ma gdzieś graczy. Postawa godna naśladowania. Inni też tak robią ale się ukrywają a on nie. Krótka piłka, nie chcecie mojego produktu to spadać, utrzyma się sam :thumbsup:

110

Saturday, 10.03.2012, 22:15

i jak wprowadziliście już nowy patch.hahahaha :( czekamy

111

Sunday, 11.03.2012, 07:04

ja się chyba nie doczekam do awansu do 5 epoki nie będzie mnie stać bo kopalnie zniszczone i armii nie ma
żartowałem ale niedługo tak będzie hahahaha

112

Sunday, 11.03.2012, 09:57

Crocroach, a co ma piernik do wiatraka? co maja wioski do zmiany epoki? Ja skakałam do 5 epoki ze stolicą na 5 poziomie, a reszta wiosek była na 1 poziomie tylko po to by był maksymalny stan. Akurat Ty mógłbyś przestać już płakać bo to się zrobiło tylko nudne, zamiast ciągle zwiewać zacznij walczyć i grac! ;>

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

113

Sunday, 11.03.2012, 10:08

przecież cię samymi rajtarami nie przyjmę oraszak dla królewny powinien być jak największy hahahaha
piernik będzie miał to że sie ołtarza nie wybuduje
ale tak na poważnie to się śmieję nie mogę się doczekać twoich czołgów znowu (zawsze u mnie brykają jakby u siebie były) zapraszam jak chcesz to wchodź
oddasz mi tą wioskę???

114

Monday, 12.03.2012, 10:54

możecie skrócić też czas budowania budynków na 25lvl do 5-10 godzin

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

115

Tuesday, 20.03.2012, 19:58

Kochana administracjo patrzcie do czego doprowadzacie swoją bezczynnością i lekceważącym sposobem olewania graczy :cursing: :cursing: :cursing:


Nadawca: Kacperek

Tytuł wiadomości: [KLAN] Witam a zarazem żegnam was
Data wysłania: 2012-03-20 17:13:29




Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Kasuje konto mimo iz mozna powiedziec uwielbiam ta gre:P nie da sie grac przez

bande tamtych idiotow...niebede tlumaczyl bo szkoda gadac:)

Pozdrawiam was i dziekuje za wspolna gre chodz czasem sie nie dogadywalismy mam

nadzieje ze nie zywicie do mnie urazy. Pozdrawiam TOMEK

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

116

Tuesday, 20.03.2012, 20:00

To nie żart opis profilu Kacperka



Trwa okres ochronny. Usunięcie konta będzie możliwe za 20 godz. 42 min. 52 sek. ANULUJ USUWANIE KONTA

Ostatnia
wiad. bando idiotow zwanymi diably-Mam nadzieje ze zostaniecie sami na
tym serwie i bedzie sami siebie musieli jechac wy do tegop jestescie
zdolni. H.j wam w serca Frajerzy

117

Tuesday, 20.03.2012, 20:37

a choćby i można było naprawiać budynki , nie odbudowywać lecz "naprawiać" tzn w zależności od uszkodzenia hp skrócić czas naprawy do 1/4 a koszty do 1/2
wiem że mnie nikt już nie posłucha bo to już jest "spam topic"
ale zawsze można mieć nadzieję

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cocroach" (21.03.2012, 20:42)


118

Thursday, 22.03.2012, 23:17

Spoko, przeciez i tak nikomu nie zalezy wiec kasujcie...jak skasuje polowa i Sushi zgarnie mniej kaski to wezma sie do roboty. Jak ktos sie nudzi to proponuje uderzyc do Interia.pl i przedstawić sytuację. Nie wiem jak to jest ze sponsoringiem ale mysle, ze Interia tez nie chce miec gier gdzie gracze sa olewani przez Tworcow. Poza tym przypominam, ze wszystkie sprawy, ktore nie sa przez 3 dni komentowane zgodnie z prosba wysylamy do Sushiego. Ucieszy sie jak zapchamy mu skrzynke. Na moje wybierze zaznacz wszystko i do kosza. Tego mozna sie spodziewac.

Od razu kojarzy mi sie firma w ktorej pracowalem kiedys. Dyrektor tam w weekend nie pracowal. W poniedzialek tez nie bo to po niedzieli. W piatek juz nie bo jutro sobota no i jakis wyjazd sie szykowal. We wtorek sie przygotowywal psychicznie a w czwartek odpoczywal. Sroda to byl ten wielki dzien. Teraz sie zastanawiam czy to nie byl Sushi.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

119

Friday, 23.03.2012, 13:01

ja mysle że lepiej temat walnać na facebooka albo podobny portal,to teraz modne i ma wielka siłe przebicia :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jak tam pojadą ostro to i może wezmą sie za robote,ale z drugiej strony podobno nie ma złej reklamy