Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 10.03.2012, 13:16

Eksp z lokacji

Wg wzoru podanego w tutorialu http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…Punkty_do.C5.9B doświadczenie z wypadu na lokacje http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c230ae185e jakie powinienem dostać to:
(1827+1834)*0,02 = 73,22 exp za potwory
294/50 = 5,88 exp za bohatera
czyli w sumie(zaokrąglając zgodnie z regułami przybliżania w matematyce lub regułami Bradis-Kryłowa) 79 exp:) zamiast czego dostałem 76 exp.
Chciałbym prosić o jakieś wyjaśnienia :D
Sądze też że dobrym pomysłem byłoby podniesienie exp na lokacjach w poszczególnych epokach :thumbsup:

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 10.03.2012, 17:59

Sądze też że dobrym pomysłem byłoby podniesienie exp na lokacjach w poszczególnych epokach

Popieram kolegę bo teraz jest cienko :(

3

Saturday, 10.03.2012, 22:07

Do 5 epoki masz ciut ponad 100 pkt doswiadczenia na wyprawe do uzyskania pozniej wychodzi nawet powyzej 200 ( srednio ok 180 ) ;)

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 11.03.2012, 11:07

No tak tylko ile ekspa potrzeba na 40 lvl albo wyższy we wszystkich grach RGP w jakie gram albo jestem MG jest prosta zasada że im wyższy lvl to też wyższy eksp z spotkania, czyli potyczki z potworami :P Ekspi się faktycznie wolniej ale nie w żółwim tempie i spotkania są trudniejsze ;)

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 14.03.2012, 14:03

btw widze że nikt się nie interesuje więc proponuje eksp z lokacji uzależnić od :
1)poziomu potwora (obrońca, strażnik, gwardzista) i wprowadzić poziom bohatera np.: w 1 ep maks 1, w 2 ep do 2 itd.
2)epoki do której ta lokacja przynależy
3)poziomu trudności potrzebnego do wykonania
4)ilości jednostek z którymi się walczy
5) statystyki jednostki która jest bardziej stabilna niż hp, czyli np. atak
Co by to dało:
1)więcej ekspa w trudniejszych i wyżej epokowych lokacjach
2)stabilny poziom ekspa dostosowany do ilości potrzebnej na nast level
3)brak chodzenia na np.:Goliata w wyższych epokach bo tam nie ma gdzie dobrze poekspić
8)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hobbit" (14.03.2012, 17:09)


Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 14.03.2012, 18:52

and? a nie wolałbyś dostawać chociaż 400 bo to powinien być rozsądny eksp na tym lvl :thumbsup:
ale dzięki za materiał do badań :)
w algorytmie który stworzyłem dostałbyś 519 exp i musiałbyś 116 razy go pokonać żeby mając (nie wiem ile Tobie brakuje do 45 :P ) 44 poziom awansować na 45 "od zera" :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hobbit" (14.03.2012, 19:03)


Podobne wątki