You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 10th 2012, 10:14pm

Znowu rynek handlu

Na targu pojawilo sie pelno roznych przegietych licytacji.. przedmioty bez slotow albo z 1 slotem leca po 10 czy wiecej PH... nawet moj berdysz (1) poszedl za 6 PH co zglosilem jako blad.. bo rownolegle przedmioty z 3 slotami ida za 3 PH :> Tak wiec to nie jest nawet chwilowa potrzeba bo widac ze sa duuzo wczesniej bidniete. Tak wiec w imieniu "mniej" obrotnych graczy prosil bym o przyjzenie sie sprawie.

Pozdrawiam.

moje ID 242

2

Sunday, March 11th 2012, 7:06am

teraz ci powiem że ludzie chcący awansować lub nie mający surki skupują taki złom i cena takiego berdysza (3) dochodzi do 12ph
to normalka już tyle czasu to jest

3

Sunday, March 11th 2012, 7:13am

Ależ nie trzeba się przyglądać sprawie :) Kończę grę, sprzedałem pierścionek i wisior dwuslotowy oraz dwa artefakty i uzyskane 24 000 PH rozdaję losowo pomiędzy graczy. Może i dostanę za to bana zanim zdążę wykasować swoje konto, ale co mi tam. Gra praktycznie jest martwa, szanse na wydropienie czegoś konkretnego można podciągnąć pod wzór E=mc2. Ogólnie stosowane zasady w innych tego typu grach, tu są dozwolone czyli zbieramy grupę i atakujemy się wzajemnie i mamy bohaterów na sterydach. Gra jest zajefajna. Ale tylko w sytuacji gdy gra w nią dużoooo osób. Tu tak naprawdę liczba aktywnych graczy zamyka się może w 200 - 250 max, wystarczy przejrzeć liczbę klanów i zliczyć ich członków, a te liczby zawyżam :) Siedzi gracz w 2 epoce, ma ładne poletka ale nie jest w jednym ze słusznych klanów i przychodzi inteligentny inaczej Beldor zabiera wiochy bo wie że nie jestem w stanie się obronić. Multikonciarz jak cholera, pisze do mnie z 3 kont ciągnąc temat, nie wypierając się multikonta i doopa :) Wszystko jest ok bo nie robi tego z jednego ip-ka :) Przecież trzeba być niezwykle tępym żeby nie znać kilku łatwych sposobów na zmianę, podmianę czy jechanie na kilku ip :) No ale żeby mieć jedno konto trzeba być UCZCIWYM :) Administracja odpowiada na to co chce, albo na to co nie chce :) Banuje osoby zgłaszające debili w grze :) Leje ciepłym moczem na poprawki zgłaszane przez graczy :)

Kończę grę, rozdaję punkty, kasuję konto.

Ciekawe kto poniżej napisze że sfrustrowany pajac głupstwa wypisuje :) Ah wiem Imperium Beldora :))

A osoby od których kupiłem maczugi za 700 PH nie muszą mi dziękować, niech podziękują multikonciarzowi Beldorowi :))

rozwo

Intermediate

• Send private message

4

Sunday, March 11th 2012, 10:42am

he he :rotfl:

5

Sunday, March 11th 2012, 9:01pm

Proszę zakładać wątki w odpowiednim dziale!
Rozdawanie punktów handlu na zakończenie gry nie jest dozwolone.

Wszystkie aukcje zostaną cofnięte, a rozdającemu wręczam pożegnalnego bana ;-)

ID 21369
Login czystyktt
Postać Hendryk VI

Pushing, ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, March 12th 2012, 2:50pm

W totka nie trafiam, ale na aukcji też padło na mnie - czekam na wynik końcowy...

ID 21311