Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 10.03.2012, 22:14

Znowu rynek handlu

Na targu pojawilo sie pelno roznych przegietych licytacji.. przedmioty bez slotow albo z 1 slotem leca po 10 czy wiecej PH... nawet moj berdysz (1) poszedl za 6 PH co zglosilem jako blad.. bo rownolegle przedmioty z 3 slotami ida za 3 PH :> Tak wiec to nie jest nawet chwilowa potrzeba bo widac ze sa duuzo wczesniej bidniete. Tak wiec w imieniu "mniej" obrotnych graczy prosil bym o przyjzenie sie sprawie.

Pozdrawiam.

moje ID 242

2

Sunday, 11.03.2012, 07:06

teraz ci powiem że ludzie chcący awansować lub nie mający surki skupują taki złom i cena takiego berdysza (3) dochodzi do 12ph
to normalka już tyle czasu to jest

3

Sunday, 11.03.2012, 07:13

Ależ nie trzeba się przyglądać sprawie :) Kończę grę, sprzedałem pierścionek i wisior dwuslotowy oraz dwa artefakty i uzyskane 24 000 PH rozdaję losowo pomiędzy graczy. Może i dostanę za to bana zanim zdążę wykasować swoje konto, ale co mi tam. Gra praktycznie jest martwa, szanse na wydropienie czegoś konkretnego można podciągnąć pod wzór E=mc2. Ogólnie stosowane zasady w innych tego typu grach, tu są dozwolone czyli zbieramy grupę i atakujemy się wzajemnie i mamy bohaterów na sterydach. Gra jest zajefajna. Ale tylko w sytuacji gdy gra w nią dużoooo osób. Tu tak naprawdę liczba aktywnych graczy zamyka się może w 200 - 250 max, wystarczy przejrzeć liczbę klanów i zliczyć ich członków, a te liczby zawyżam :) Siedzi gracz w 2 epoce, ma ładne poletka ale nie jest w jednym ze słusznych klanów i przychodzi inteligentny inaczej Beldor zabiera wiochy bo wie że nie jestem w stanie się obronić. Multikonciarz jak cholera, pisze do mnie z 3 kont ciągnąc temat, nie wypierając się multikonta i doopa :) Wszystko jest ok bo nie robi tego z jednego ip-ka :) Przecież trzeba być niezwykle tępym żeby nie znać kilku łatwych sposobów na zmianę, podmianę czy jechanie na kilku ip :) No ale żeby mieć jedno konto trzeba być UCZCIWYM :) Administracja odpowiada na to co chce, albo na to co nie chce :) Banuje osoby zgłaszające debili w grze :) Leje ciepłym moczem na poprawki zgłaszane przez graczy :)

Kończę grę, rozdaję punkty, kasuję konto.

Ciekawe kto poniżej napisze że sfrustrowany pajac głupstwa wypisuje :) Ah wiem Imperium Beldora :))

A osoby od których kupiłem maczugi za 700 PH nie muszą mi dziękować, niech podziękują multikonciarzowi Beldorowi :))

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 11.03.2012, 10:42

he he :rotfl:

5

Sunday, 11.03.2012, 21:01

Proszę zakładać wątki w odpowiednim dziale!
Rozdawanie punktów handlu na zakończenie gry nie jest dozwolone.

Wszystkie aukcje zostaną cofnięte, a rozdającemu wręczam pożegnalnego bana ;-)

ID 21369
Login czystyktt
Postać Hendryk VI

Pushing, ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, 12.03.2012, 14:50

W totka nie trafiam, ale na aukcji też padło na mnie - czekam na wynik końcowy...

ID 21311

Podobne wątki