Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 14.03.2012, 12:11

Złota chmura

14.03.2012 roku o 11.52 i 6 sek. miała się zakończyć aukcja przedmiotu Złota chmura który licytowałem, jednak gdy ktoś wystawił kontrofertę zdecydowałem się ją przebić i WTEDY CZAS ZAKOŃCZENIA SKOCZYŁ O 3MIN I BYŁO TAK ZAWSZE KIEDY JA PRZEBIJAŁEM JEGO OFERTĘ jest to niezgodne jak dla mnie bo licytacje powienien wygrywać ten kto umie w określonym czasie wylicytować jak najlepiej a nie ten kto może w sumie więcej ph wyłożyć :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:

ID -
25923

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hobbit" (14.03.2012, 12:44)


2

Wednesday, 14.03.2012, 12:14

Ale o co Ci chodzi? Przecież to normalna sytuacja, jeżeli ktoś przebije na 40 sekund przed końcem, czas trwania aukcji wydłuża się. A z tego co wiem, w aukcji o to chodzi że wygrywa ten który da więcej ;) Inna sprawa że ktoś mógł specjalnie podbijać, ale to nie jest zakazane :))

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 14.03.2012, 12:18

tak tylko jak on przebijał to się nie wydłużało a mnie tak!!!

4

Wednesday, 14.03.2012, 12:24

No bo dobrze wiedział co robi :) on licytował np. na 42 sekundy przed końcem i czas się nie przedłużał :) Ty po nim już mieściłeś się w tych 40 sekundach i czas aukcji się wydłużał :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 14.03.2012, 12:27

jak jest mniej niż 30 sekund to się przedłuża o 3 minuty a widocznie Ty jak przebijałeś to było więcej niż 30 sekund do końca licytacji. :thumbup:

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 14.03.2012, 12:29

no dobra nie ma sensu burzyć bo i tak nic nie wskóram :S można zamknąć

aha

Ale o co Ci chodzi? Przecież to normalna sytuacja, jeżeli ktoś przebije na 40 sekund przed końcem, czas trwania aukcji wydłuża się. A z tego co wiem, w aukcji o to chodzi że wygrywa ten który da więcej ;) Inna sprawa że ktoś mógł specjalnie podbijać, ale to nie jest zakazane :))

chodziło mi o to np. że mam wogóle 30 ph a ktoś ma 2000000 ph a ja i tak moge wygrać jeśli jestem sprytny :D i umiem licytować ale fakt że nie wiedziałm że jest ta granica 40 sek ale teraz to już wiem :P

7

Thursday, 15.03.2012, 17:56

Jest granica 30 sek.
Zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny