Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.04.2012, 08:29

Prosze o sprawdzenie.

Witam,
graczy Wruzgul, id:2857
Jeronimo, id:38101
Podobne czasy logowan i atakow. Juz nie pierwszy raz. Przy okazji wymiany z kont ostatnio jest duzo przekretow na aukcjach a tu az sie prosi o przekret.
Moje id: 10325
T1 oczywiscie

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 02.04.2012, 10:33

Heh
Dzięki za zainteresowanie:)

Ale oskarżasz mnie o multi czy aukcje?

Przy okazji żeby nie robić śmietnika poproszę o sprawdzenie zakładającego wątek.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

jarutis

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Wilno

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 02.04.2012, 10:52

oho, chyba oskarża nas o multi :)
a mógłbyś dla statystyki podać kiedy kto logwal i kiedy napadał? :)
Ole nigdy nawet nie pomyslialem ze atakujemy Qinta w ten sam czas, może by tak wprowadzić nowa funkcje żeby przy czerwonej kropce było napisane kto kogo atakuje ?

4

Monday, 02.04.2012, 11:27

Jak jestescie niewinni to dobrze, byc moze Wruz to Twoj chlopak albo odwrotnie roznie bywa. Na wszelki wypadek niech Thorga sprawdzi. Wasze ataki i logowania to zawsze, prawie zawsze roznica 5-6 minut. Tyle co przejsc sie do innego kompa i zalogowac wiec mam podejrzenia. Uczciwi nie musza sie bac.
Przyklad dzisiaj poranne logowanie i atak.
Logowania 7:24 i 7:30 oczywiscie nic podejrzanego gdyby nie to, ze tak jest dosc czesto.
Ataki 8:23 i 8:30 ta sytuacja tez czesto sie powtarza.
Podejrzewam, ze i tak nic nie wyjdzie. Pewnie dwa rozne kompy ale skoro tak szbko reagujecie to cos musi byc.

Przy okazji bezpodstawne oskarzenia bez przykladu karane powinny byc ostrzezeniem wiec Wruzgul daj przyklad, skoro chcesz mnie sprawdzic lub prosze Thorge tym razem o przestrzeganie regulaminu (obowiazuje graczy i Adminow) i ukaranie Wruzgula.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Quint" (02.04.2012, 11:37)


jarutis

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Wilno

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 02.04.2012, 12:24

Ole chyba odkryliśmy wrota przestrzenne miedzy Litwa i Polska i siedzimy za sąsiednimi kompami :)
oki, niech admini sprawdzają. Ile rozumiem w kompach to IP Polski i Litwy jest ruzny.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 02.04.2012, 14:10

Poproszę karę za obrazę dla kolegi/koleżanki (tego też nie jestem w stanie zweryfikować). Ja nie wnikam czy lubi zwierzątka, czy też osoby tej samej płci, ale nie życzę sobie podobnych sugestii.
Uwzględniając różnicę czasu logujemy się o całkiem różnych godzinach:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

7

Monday, 02.04.2012, 15:37

Bez przesady, jestem tolerancyjny a nie obrazam. Skad mam wiedziec, ze jestes dziewczyna. Jednoczesnie moglbys byc facetem.
Mysle, ze Thorga to sprawdzi, bo to robi sie coraz bardziej podejrzane jakim cudem trafiacie w przyblizone czasy. Ciekawe.

jarutis

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Wilno

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 02.04.2012, 17:35

spoko, czekamy na werdykt adminów i jak bedzie wszystko ok, to Qint czekamy na przeprosiny.

9

Monday, 02.04.2012, 19:03

ja na przykład myślę że jak się wychodzi do pracy codziennie to tak można

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 02.04.2012, 20:11

Myślenie nie jest silną stroną niektórych osób:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 02.04.2012, 20:25

nie trzeba mysleć zeby sie wiedzieć że ludzie wstają między 5-8 bo zależy od której pracują
książe nie ma co robić to prowadzi notes z godzinami logowań graczy zamiast skupić sie na sobie :rotfl:

12

Tuesday, 03.04.2012, 06:16

Jasne, zaraz wyjdzie, ze pracuja razem. Poza tym prosze dla dwoch panow po ostrzezeniu. watek ich nie dotyczy. Facio zaproszam plakac w innym watku zreszta jestes w tym expertem, wystarczy przesledzic forum.

Jak sie wychodzi do pracy to mozna owszem miec podobne czasy ale nie non stop, litosci. Okazuje się Waszym tokiem myslenia, ze nagle Wruzgul wzial urlop lub stracil prace a Jeronimo, zmienil godziny pracy. Jakos sie im czasy zmienily :) od zgłoszenia.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 03.04.2012, 07:56

Nie nauczyli cię czytać?
My nawet z innych krajów klikamy.
A praktycznie codziennie (jak spora część graczy) loguję się o tej samej godzinie geniuszu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 03.04.2012, 08:54

geniuszu obiecuje Ci że juz nie bede płakał hehe
teraz będe się wyśmiewał z takich jak Ty hahahahahaha :rotfl:

15

Tuesday, 03.04.2012, 23:54

Brak powiązań pomiędzy kontami.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki