Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 28.06.2008, 01:05

Oblezenie... hmm

jesli zalozylem na kogos oblega z 2 wioski moge ze stolicy podeslac tam swoje wojsko? aby pomoglo wygrac oblega?
Ot Co :D:D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 28.06.2008, 01:35

Chyba możesz (nie widzę żadnych przeciwwskazań), ale 100% pewności nie mam, bo jeszcze nie zakładałem żadnego oblężenia :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 28.06.2008, 09:37

tylko jak to zrobic he?? :pinch:
Ot Co :D:D

-_-<

Nierejestrowany

4

Saturday, 28.06.2008, 09:41

zakladka armii, druga ikona od prawej pod konkretna armia ktora chcesz wyslac do pomocy w twoich jakze zlowrogich knowaniach i podajesz kordynaty obleganej wiochy ;]

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 28.06.2008, 09:56

Nie możesz pomóc oblegającym. Limit armii, które mogą pomóc w tym oblężeniu wyczerpał się.

CO teraz? mam tylko jedna amrie trzeba totem rozbudowac czy jak?
Ot Co :D:D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 28.06.2008, 09:59

A masz namiot zmysłów w obleganej wiosce? Bo od jego poziomu zależy ile razy możesz ty lub sojusznicy zaatakować armię/armie oblegające (oraz jeżeli masz namiot w wiosce z której oblężenie zakładasz to od jego poziomu zależy ile armii może wspierać cię podczas oblegania wrogiej wiochy).
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 28.06.2008, 10:00

dobra mam dzieki:)
Ot Co :D:D

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 28.06.2008, 11:46

rozbudowalem namiot do lv 3 i dalej nie moge wyslac zadnego wojska..:( pomoooocy :D
Ot Co :D:D

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 28.06.2008, 11:59

hmm nie robiłem oblega ale skoro masz 3 lvl namiotu w stolicy to musi się dać dołączyć armię do obleganej wioski
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 28.06.2008, 12:03

mam w wisoce w ktorej zalozylem obelga:) i nie moge wyslac nikt z klanu tez nie moze co robic??
Ot Co :D:D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 28.06.2008, 12:07

Nie do końca. W wiosce obleganej nic nie można budować a namiot działa tak:
- w wiosce obleganej za każdy poziom namiotu ty (armią z poza obleganej wioski) lub twój sojusznik może wykonać jeden atak na armie oblegające wioskę. Czyli jeśli ktoś założył oblężenie na wioskę xxx w której znajduje się namiot na poziomie 2, to właściciel xxx może 2 razy zaatakować oblegających
- w wiosce z której zakładasz oblężenie za każdy poziom namiotu do oblężenia może dołączyć jedna dodatkowa armia (twoja lub sojusznika). Czyli jeśli w wiosce yyy jest namiot poziom 2 to do oblężenia mogą dołączyć 2 dodatkowe armie.

I jeśli gracz założy oblężenie z wioski yyy na wioskę xxx, to xxx może być oblegane przez 3 armie (1 z yyy + 2 dodatkowe za namiot) a właściciel xxx i jego sojusznicy mogą zaatakować armie oblegające 2 razy.

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem to zrozumiale, bo namiot (i odpowiedniki w wyższych erach) jest dosyć skomplikowaną sprawą.

EDIT: A może poziom namiotu jest brany pod uwagę w momencie rozpoczęcia oblężenia? Bo tak to mógłbyś w trakcie tych 18h spokojnie dobudować 2/3 poziomy i dorzucić te 2/3 armie a przeciwnik w tym czasie nie miał by szans rozbudować namiotu i dołożyć ataków. Więc jeśli zakładałeś oblega nie mając namiotu, to pewnie nie możesz dodać żadnej armii do oblężenia nawet jeśli rozbudujesz namiot.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 28.06.2008, 12:10

mam w wisoce w ktorej zalozylem obelga:) i nie moge wyslac nikt z klanu tez nie moze co robic??


żeby wysłać armię ze stolicy to musisz mieć namiot w stolicy równierz :0 przynajmiej tak mi się wydaje
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Gilean85" (28.06.2008, 13:03)


Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 28.06.2008, 12:21

no wlasnie jak zakladalem to nie mailem namiotu teraz mam na 4 w ciagu 10 h zrobilem 4 lv armie chce ze stolicy wyslac tam nie mam namiotu zbuduje i srawdze ale wydaje mi sie ze jest tak jak raziel pisal ze liczy sie od zalozenia...
Ot Co :D:D