Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

-_-<

Nierejestrowany

21

Friday, 27.06.2008, 19:45

hehe ;] no zbyt kuszaco to to nie brzmi :D widze tam wszyscy maja taka chcice ze nikt sie nie uchowa :D ja tu wlasnie kminie co zrobic... :< no troche jeszcze pobuduje te oltarze ale mysle ze 16/12 moze styknie :S ale widze ze wesolo darius ;] bedzie trzeba poinwestowac w spichlerze :P hus z kamieniami :D bunkieros mode on :D

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 27.06.2008, 21:57

Raczej innego wyjścia nie macie ;) tu wszyscy polują na surowce - i wierz mi - 1h drogi żeby cokolwiek kryształów złupi i trochu brązu to niedługo ;) wszyscy się rzucą jak tylko cię spostrzegą że można na tobie cokolwiek zdobyć

-_-<

Nierejestrowany

23

Friday, 27.06.2008, 22:47

kurde zaczyna mnie juz wkurzac szukanie topicow o starozytnosci.... opcja szukaj to = szit... sa gdzie tu wynalazki ze starozytnosci ??? a jesli nie zarzucil by ktos wyraznymi skanami ? plz ?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Saturday, 28.06.2008, 01:41

Ależ proszę Cię uprzejmie :) Pisałem to nie tak dawno w systemie.


A oto post następujący po wyżej cytowanym ;)
dzieki raziel ;] no to jednak placki z duza iloscia dzungli lasow wcale nie sa takie zle ;] hehe ;p
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

25

Saturday, 28.06.2008, 07:09

Raziel dobry czlowieku :D piweczko masz, no moze w systemie gdzies tam jest ale tam to juz wogole nie probuje szukac, tematow to tam maja od zasmarkania :S, moze by jaki mod podpiol te linki do porad np ? przyda sie nie bedzie trzeba przeszukiwac tych wszystkich skwar :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (28.06.2008, 07:33)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Saturday, 28.06.2008, 10:06

ja w starożytności od około 1,5 tygodnia siedzę i jak mi się skończyła ochronka z 15 lvl ołtarza to się na mnie żucili :)
8 ataków w ciągu 8 godzin i niektóre się pokrywały w czasie o około 10 min.
bo jak cię ktoś atakuję i idzie do ciebie 1,5 godziny a drugi zaatakuje po godzinie (bo na tyle masz ochronę) to w rzeczywistości masz 2 ataki co 30 minut :P
ale jak ja to lubie wybudować 3 stodoły :P i sobie mogli jeździć ile chcieli potem im się znudziło więc im oddałem później doszliśmy do przekonania że niema sensu się atakować nawzajem bo tylko armię traciliśmy a sórki koło 300 było więc nie miało to sensu:)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

27

Saturday, 28.06.2008, 10:18

no tez ciekawe jak szybko uda mi sie postawic skuteczny def ;] ale chyba czuje ze bede po prost wydawac surke na biezaca i robic fsy zeby sie nachapali niczego ;] zreszta jak ktos ma do mnie 1h poginac to jest raczej czas na reakcje ;] ale zobaczymy czy mnie nie rozgrabia xD moj necro bedzie dzielnie bronil stolicy :D no mercy ! for the lich king ! agrr ;]