Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.04.2012, 14:21

event a aukcje

W związku ze zbliżającym się "wspaniałym" ewentem strasznie wzrosły ceny na rynku za złom ,nie było by w tym nic dziwnego ,gdyby nastąpiło to wraz z ogłoszeniem ,czyli Thursday, 05.04.2012, 15:27. ale zawyżenie cen nastąpiło wcześniej ,śmiem przypuszczać że byli tacy co o tym wiedzieli wcześniej.
Prosiłbym o podanie do publicznej wiadomości osoby które w ciągu doby przed ogłoszeniem ewentu zapłaciły za przedmioty z (1) i (2) slotami powyżej 10 ph niektóre takie aukcje zostały zgłoszone (bez reakcji). Zrobiłem taką filtracje żeby sprawdzenie nie wymagało wiele czasu,
nie zależy mi na karaniu tych osób . Opinia publiczna oceni czy te zakupy były spowodowane niedawnym awansem czy były też inne powody .
np: robienie zapasów na nadchodzący event.

moje id:12575, serwer T1

2

Saturday, 07.04.2012, 19:46

muszę się zgodzić

3

Sunday, 08.04.2012, 18:41

także się pod tą skargą podpiszę
zwłaszcza ze ceny podskoczyły parę dni wcześniej zwłaszcza za te z dziurkami
więc proszę o sprawdzenie tego faktu
pozdrawiam
sarecyn
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 08.04.2012, 19:23

maja ph to kupują mnie to w ogóle nie dziwi tez bym kupował jak bym nie miał co z gotówka robił przynajmniej ja może niektórym się to nie podoba ale jak ktoś chce kupić to może wydawać ile chce.

5

Monday, 09.04.2012, 11:13

Tak masz racje Tomaszu
maja i kupują jak każdy
ale dlaczego ceny podskoczyły od 1 kwietnia jak dano info dopiero 5 kwietnia
czyli ktoś wiedział ze taki będzie ewent i znacząco zaczął wykupywać złom ze slotami dużo wcześniej za dużo więcej PH
o to chodzi drogi Tomku
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 09.04.2012, 13:34

nie wiem kiedy zaczęli skupywać bo nie zaglądałem na aukcje ale jak tak to jest na pewno podejrzane więc lepiej sprawdzić ;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 09.04.2012, 20:18

dla przykłądu...300 FEH za 12 222ph ??? Przecież to ok 40 krotna przbitka normalnej ceny. Na dodatek prawie każda aukcja to niezły wał. Można zrozumieć że event itp ale zasady w handlu się chyba nie zmieniły? Nikt z adminów nie pisał że można naginać na handlu ile wlezie na czas eventu...więc teraz czekamy na konsekwencje i stosowne kary.

8

Wednesday, 11.04.2012, 23:29

Sprawa w toku :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 12.04.2012, 09:15

Z tego co pamiętam, to Sushi wymyślił to w środę, nie sądzę, żeby komuś powiedział, ja też nie. Następnego dnia daliśmy ogłoszenie na forum. Jeśli ktoś o tym wiedział wcześniej niż w środę, to oznacza, że jest prorokiem nowej generacji, bo wtedy to nawet my o tym nie wiedzieliśmy :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 12.04.2012, 09:54

Nie chodzi o to co kto sądzi ,spójrz na aukcje dobę wcześniej i tydzień wcześniej i sam oceń czy nie ma różnicy .
Podajcie ID graczy którzy robili zakupy dobę przed a sytuacja się wyjaśni .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "naklikm" (12.04.2012, 10:47)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 12.04.2012, 11:13

Przed eventem trzeba sprawdzić. Ale w trakcie? To wariactwo było po prostu:D
Za ph nic się nie pobuduje. Ale za itemki już i owszem więc płacili jak szurki brakowało.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Thursday, 12.04.2012, 15:22

przyznaje sie bez bicia na evencie na złom poszło 21k ph i co w związku z tym?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 12.04.2012, 17:07

W związku z tym jeśli nadmiernie przebijałeś i ktos wzbogacał się Twoim kosztem w duże ilości PH za złom to nalezy się kara i tyle. Znasz regulamin a on na czas eventu się nie zmienił. Dość proste...

14

Thursday, 12.04.2012, 18:28

Event eventem, ale chodzi o aukcje sprzed eventu i za zlom, i za (przedewszystkim) runy gdzie była baaaardzo duża przebitka. I o to chodzi przede wszystkim, bo o ile wysokie ceny podczas eventu da się łatwo wytłumaczyć to ceny sprzed eventu już niekoniecznie...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 12.04.2012, 18:46

Pewnie że ceny da się łatwo wytłumaczyć, ale zasady są zasadami. Nie można ich łamać jeśli ni było na to przyzwolenia.
Wielu ludziom zalegają PH za które i tak baaaardzo rzadko mozna kupić coś na AH z powodu sporego deficytu dobrego dropu więc korzystali z okazji...tyle że to w żaden sposób nie usprawiedliwia kilkudziesiętnych przebitek

Ja nie "oszukiwałem" i dlatego cisne temat bo oczekuje tego samego od innych graczy

16

Thursday, 12.04.2012, 21:18

przebiłajłem zeby kupic po najnższych cenach wzgledem budowy a zdrowego rozsądku to nie moje itemy 1 slot za 25-30 ph
ani ofery po 10 ph za feha dochodizłem do 4.5 i basta

17

Friday, 13.04.2012, 18:36

Miesiąc temu na T2 zostałem zablokowany bo kończąc grę chciałem rozdać PH i skupowałem złom po zawyżonych cenach. Dostałem bana permanentnego :) W związku z zaistniałą sytuacją, kiedy na T1 ktoś robi coś podobnego, co prawda z innych pobudek, proszę albo o takie samo zbanowanie osób skupujących po zawyżonych cenach albo o odblokowanie mojego konta na T2 :)) No bo jak prawo ma działać tak samo w stosunku dla wszystkich to proszę to udowodnić :)) No chyba że mamy już IV RP w grze ;))


Edit.
No nie powiesz mi że za 500 FEH 16000 PH to nie jest kosmiczna cena, w porownaniu z tym moja maczuga za 700 to pikuś. A tyle dostal kolega z klanu na T1 ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sprawiedliwy" (13.04.2012, 19:46)


facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 13.04.2012, 19:18

tylko że Ty Henryku sprawiedliwy waliłeś stawiki kosmiczne i bez sensu
a tu niestety ludzie kupowali wszystko jak leciało i az tłukli się o złom bo surka była potrzebna

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 14.04.2012, 15:08

co w niczym nie usprawiedliwia samowolnego działania, ot kupujesz - ryzykujesz. Regulamin w tym zakresie na czas eventu się nie zmienił...
W realu popełniając przestępstow/wykroczenie pobudki są brane pod uwagę i mogą jedynie nieznacznie zmienić wymiar kary ale kradzież zawsze będzie kradzieżą, paserstwo paserstwem a morderstwo morderstwem.

20

Saturday, 14.04.2012, 16:43

idąc twoim tokiem rozumowania to wszyscy którzy się ze mną licytowali tez powinni dostac bana? bo oni sobie wyznaczyli granice przebicia o jedną mniej od mnie albo poprostu nie mieli lub nie było to dla nich opłacalne.
Zresztą mi ph są nie potrzebne i bym wydał wszystko jakby było wiecej run na rynku . equip sobie sam dropie jedyne w eq co mam z rynku to runa Lag i kilka run Yr... więc po co te ph maja mi sie kisic jesli nikt nigdy nic dosyc wartosciowego nie wystawi a jak wystawi to znajdzie sie bogatszy i za to też że ma najwięcej dostanie bana? czy może sa winni ludzi co wystawiali runy widzac co sie dzieje na rynku podczas eventu? Ja tego złomu juz nie mam jak kazdy kto go licytował wiec każde oskarzenia beda bez sensu
nie porównuj Te do prawdziwego zycia bo tu wogóle nie ma porównania.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MaN_of_GoD" (14.04.2012, 16:56)


Podobne wątki