You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

1

Sunday, April 15th 2012, 7:42pm

Mój rekord tutaj

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4c7243706b

za niedługo będą większe lecieć na serwerach ;)

2

Sunday, April 15th 2012, 9:38pm

This post has been edited 1 times, last edit by "Beldor" (Apr 15th 2012, 9:52pm)


3

Sunday, April 15th 2012, 10:20pm

zły link
podaj link z dołu wiadomości, a nie z okienka przeglądarki.

4

Monday, April 16th 2012, 2:00am


Spiryt77
- wpadnij do mnie tym CZ ... bo ja Cię nie mogę dorwać bo zwijasz przede mną nawet swoje bunkierki :)

... w sumie to trochę mi szkoda Twojej armii bo podobno też jedziesz Diabły ... ale za jakiś czas jak pouciekają wszyscy do 5 epoki to z braku laku będę częściej do Ciebie wpadał ;)

This post has been edited 1 times, last edit by "Comanche" (Apr 16th 2012, 2:15am)


Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

5

Monday, April 16th 2012, 5:14pm

Nie wiem kiedy to było ze bunkrem uciekłem ale tak sobie to tłumacz od rana do 18 lub nieraz dłużej armie moje stoją w wiosce i koło każdej masz swoich Klanowiczów to jak tam nie ma to znaczy ze tylko w jednej mogą stać .
Mi nie jest szkoda armii atakuj sobie ile chcesz .

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

8

Wednesday, April 25th 2012, 1:35am

Tomasz graty!!!!!!!!!!!
jesteś po przzeciwnej stronie ale ubiłeś zohana najwiekszego wroga mojego :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

9

Friday, April 27th 2012, 11:04pm


10

Sunday, May 6th 2012, 1:58pm

To może ja też się pochwalę rekordem :)

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=988a12af10

ZWRÓĆCIE UWAGĘ ŻE SPIRYT MIAŁ EXPA 100%

Ja mam expa z karą za lvl hero, więc tak naprawdę wytargałem na tym starciu ok 13.5k expa :whistling:

11

Sunday, May 6th 2012, 2:08pm

"Rozdzióbią nas kruki, wrony"

Ani jeden żywy promień nie zdołał przebić powodzi chmur, gnanych przez wichry. Skąpa jasność poranka rozmnożyła się po kryjomu, uwidoczniając krajobraz płaski, rozległy i zupełnie i pusty. Leciała ulewa deszczu, sypkiego jak ziarno. Wiatr krople jego w locie podrywał, niósł w kierunku ukośnym i ciskał o ziemię. ;(

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

12

Sunday, May 6th 2012, 2:10pm

To ja też się pochwalę na pomysł ustawienia armii na obwodach w Twoim wykonaniu :whistling:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=37a1c08599

Ps. Pamiętaj ze na front też się daje jednostki.

13

Sunday, May 6th 2012, 2:20pm

Obwody - to coś co u Ciebie chyba nie styka :)

Odwody jak już...

Po drugie nie skumałeś idei (może to przez te niestykające obwody). Wojo ustawione tak jak powinno, jeśli myślisz, że tam miały być fronty - a co najlepsze, że te rozpraszacze to miały być fronty, no to sorry stary :) Chyba na innych poziomach nadajemy... 8|

Zanim trafiłeś moją najsłabszą armię, na najsłabszym hero, pod moją nieobecność.... to sporo mniejszych rybek się tam złapało i nic nie wróciło do domu. Ale w sumie po co ja CI to tłumaczę..... :sleeping:

Rozumiem Twój bulwers, ale bądź profesjonalistą... przyjmij porażkę na klatę zamiast na siłę próbować odciągnąć od niej uwagę ;) - to jeszcze w tak kiepskim wykonaniu.....

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

14

Sunday, May 6th 2012, 2:33pm

Nie odciągam uwagi siadły szarżę wygrałeś normalne u człowieka .

15

Sunday, May 6th 2012, 2:45pm

No jak to nie? Wybrałeś jakiś tam raport i dopowiedziałeś sobie dziwną historię, próbując mi dopiec :) w sumie to bardzo dziwną ;)

Mam nadzieję, że w nerwach coś ci się pomyliło i wpadło Ci do głowy, że to miały być fronty :) Bo kwestie rozpraszaczy chyba nie trzeba tłumaczyć "ELICIE JUKATANU". Wiem, że miałeś ciężką noc, więc uznaje to za upust emocji i potrzebę odreagowania :) Nie pozwól by moje wyobrażenie o spirycie, jako o wymagającym przeciwniku z klasą legło w gruzach...