Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 14.04.2012, 20:19

Nie no, chłopaki. Naprawdę myśleliście że ja tak na poważnie życzę komuś zbanowania??? Toż to czysty sarkazm był :) Ja rozdawałem z czysto altruistycznych pobudek - jestem BEEE i dostaję bana. Ktoś skupuje w czasie eventu przebijając kilkuset-krotnie wartość złomu (bo nie będzie siedział i patrzył czy go ktoś przelicytowuje) - jest ok - bo dobry chłopak jest i mało pije :) Chciałem zwrócić uwagę na bezsensowność postępowania administracji, ot co :) Pushing to pushing niezależnie od pobudek, wyznania, światopoglądu, koloru skóry czy upodobań seksualnych.

I żeby była jasność - Nie liczę na odblokowanie konta bo i tak bym na nim nie grał :) Chociaż z drugiej strony byłaby dodatkowa farma - tych na T2 brakuje :)

Życzę wszystkim miłej gry. I dużego dystansu :) Głównie do gry i samego siebie :)

22

Saturday, 14.04.2012, 22:28

Wg mnie przesadzacie. Regulamin jest jasny ale przedmiot moze miec rozne ceny w zaleznosci od zapotrzebowania co oznacza, ze na dzien przed eventem runy np UR mogly isc po 2ph a w czsie eventu zapotrzebowanie wzroslo i lazily za 25ph (przyklad bo nie sprawdzalem). To normalne.
Do sprawdzenia sa natomiast aukcje gdzie 50feh poszlo za 5k bo to juz nienormalne, podczas gdy w tym czasie mozna bylo kupic 50 thorow za 5 razy mniej.

23

Monday, 16.04.2012, 00:17

Ceny rynkowe nie są stałe, jeżeli następują zmiany w grze, mogą ulegać zmianie.
Więc to już mogę powiedzieć na pewno, nie będzie masowych kar za wyższe ceny wynikające z eventu.
Natomiast nie wykluczam możliwości kar za przekręty, które mogły mieć miejsce przy okazji eventu, jeżeli takie się znajdą.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 16.04.2012, 07:32

i fajna odpowiedź
Ja teraz sprzedaje przedmioty z 3 slotami po 15ph gdzie wcześniej chodziły po 5ph
więc jesteem zadowolony :rotfl:

25

Monday, 16.04.2012, 13:12

Ktoś tu czegoś nie zrozumiał założyłem ten temat nie po to żeby karać osoby które w czasie ewentu za wszelką cenę chciały pobudować jak najwięcej dlatego kupowały po zawyżonych cenach .
Temat został założony po to żeby ujawnić kto przed ogłoszeniem ewentu już przepłacał za złom czy miał ku temu powód np.awans do kolejnej epoki
Czy zakupy robiły osoby które o ewencie wiedziały wcześniej i nie wystarczają mi wyjaśnienia że "nie sądzę " żeby ten czy tamten coś powiedział
bo wystarczy prześledzić aukcje i wnioski się nasuwają inne .


Temat założony po to w dziale skargi żeby nie było zbędnej dyskusji,która odwraca uwagę od prawdziwego problemu.

III. W dziale skargi nie można:

1. Wypowiadać się, jeżeli skarga Cię nie dotyczy.

2. Składać innych zgłoszeń lub zadawać pytania.

Każda zbędna wypowiedź będzie traktowana jako spam i nagradzana ostrzeżeniem!

26

Wednesday, 18.04.2012, 18:21

POWIEM KRÓTKO
sprawdzić czy ktoś ma multikonto zajmuje 2 sekundy
gdzieś o tym czytałem
ale sprawdzić ten wątek kto kupował na bazarku przebijał znacznie ceny
na kilka dni przed ogłoszeniem ewentu
czasem zająć może nawet wieczność !!!!!!
przecież nikt kto ma dostęp do panela gry i ustalał ewent jaki będzie
nie wkopie się sam ze dał komuś tak zwanego cynka o ewencie jaki będzie i na czym ma polegać
wiec nie łudźcie się ze będzie podane to wszystko jak na talerzu
dziękuje pozdrawiam serdecznie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

27

Friday, 15.06.2012, 13:29

Sprawa w toku :)

nie sądzę

następują zmiany w grze

kar za przekręty

nie będzie.

Podobne wątki