You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

401

Sunday, January 2nd 2011, 10:51pm

Albo inny zawodnik z przeciwnej strony kurtyny:

[ PUSHING ] i MULTIKONTA Wolfelof, Klaudiusz

402

Sunday, January 2nd 2011, 11:41pm

A teraz napisze coś co sie nie spodoba pewnie jednej jak i 2 stronie .. Piszecie bzdury i bez obrazy jesteście żałośni , nie potraficie czerpać przyjemności z gry która powinna przynosić radość i zabawę w tym jakże trudnym świecie ..
Ja gram dla przyjemności , zabierając mi wioskę pogratuluję i oddał Hołd lepszej stronie.
Czy Wy naprawdę nie macie innych problemów? rozumiem że każdy chce byc najlepszy ale bez przesady , czy warto obrażać sie nawzajem i osmieszać ?
Nikt nie jest bez skazy a w duchu wiem że wszyscy bysmy chcieli tylko i wyłacznie dobrej zabawy :)
Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam , ja się nie zmienię i zawsze będę tylko miernym graczem który potrafi przyznac się do porażki czego wam tez życzę.

Zakończmy ten temat , grajmy uczciwie i bawmy się .. Bardzo proszę :)

Pozdrowienia dla wszystkich Was :)

403

Wednesday, March 16th 2011, 7:21pm

Na T2 chłopaki się expem chwalą, to i ja też się pochwalę :)

Mój Demon vs mini kumulka Sucrego: ;)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2afee1f088


Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

404

Wednesday, March 16th 2011, 7:25pm

Arlo gratulacje aby tak dalej :rotfl:

405

Wednesday, April 20th 2011, 5:13pm

Takie o. :P

Mój Demon (jak zwykle ;)) vs. Hose
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7b83b8035c


406

Wednesday, April 20th 2011, 9:28pm

Arlo gratulacje aby tak dalej :rotfl:


HyHy Teraz to ja Gratuluję :D i aby tak dalej :D

:rotfl:

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

407

Wednesday, April 20th 2011, 9:53pm

hehe Arlo zmienia wyznania jak rękawiczki

408

Wednesday, April 20th 2011, 10:00pm

HyHy :D
Ale jak sie chłopak ustawić potrafi , zawsze "ustawki" po przeciwnej stronie znajdzie:d

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

410

Tuesday, February 14th 2012, 7:59am

Tyle jeszcze nie widziałem:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

411

Tuesday, February 14th 2012, 8:27am

A mnie się zdaje, że mógłbyś wyciągnąć więcej.
Necro za bohatera i lepsze eq to byś i ubił więcej i mniej stracił.

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

412

Tuesday, February 14th 2012, 10:12am


Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

414

Tuesday, February 14th 2012, 3:54pm

no to ładnie gratki
aniołki górą hehe :rotfl:

416

Thursday, May 3rd 2012, 9:04pm

Przechwałki pana "konieczko12" z wioski z odzysku ;))

Panie konieczko12 przechwałki są tylko chwilowe w tej grze i ile to punkcików się zdobyło na nie swojej wiosce i na czyiś wypocinkach przez X czasu ;)) Ja gram pewnie dłużej od Ciebie i mnie to nie przeraża że 8k zarobiłeś na mnie, czas leci gra tym bardziej i kiedyś przyjdzie czas że wskoczysz do 4 epoki a wtedy ja się pochwalę 16k na panie konieczce12 dla mojego bohaterka 1lvl hehehe... ;)) Pozdrawiam Spółka ZOO z T1
Ps. Chyba że w planach masz zamiary zgnić w 3 epoce by Ci skrzydełek na wjazd nie podcieli hehehe... i nie spać nocami, pewnie górnikiem jesteś jak wszyscy u Ciebie w klanie że nie śpicie nockami i dniami... A to pozdrowienia od klanu "Old Skool", będziemy istnieć aż prądu nie wyłączą z waszą propozycją likwidacji klanu hahaha... ;)) Waldi Twoje zdrowie przy długim weekendzie :))