You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 11th 2012, 11:23pm

misiekaa1, misiekaa, Abdulwisimupala

ID 31316
Login misiekaa1
Postać misiekaa1

ID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa

ID 48077
Login grzybek346
Postać Abdulwisimupala

multikonta, ban stały.
możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Wednesday, April 18th 2012, 10:01pm

ID 48322
Login szymek346
Postać szymek346

ID 48077
Login grzybek346
Postać Abdulwisimupala

Multikonta, ban stały, możliwość odblokowania 1 z kont po 32 dniach (od daty pierwszego bana).
Zasiadanie z komtami misiekaa1 i misiekaa.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Wednesday, April 18th 2012, 10:06pm

ban

prosze o odblokowanie konta grzybek346 tamto konto mojego brata zostanie usuniete po 32 dniach

4

Wednesday, April 18th 2012, 10:21pm

Proszę przypomnieć po upływie tego czasu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Saturday, May 12th 2012, 5:31pm

prosze o odblokowanie konta profil grzybek346 postac abdulwisimupala. pisze z tego profa bo na tamtym gdy sie loguje pisze mi ze haslo nie prawidlowe. pozdr i czekam na odp

6

Sunday, May 13th 2012, 11:08am

ID 48077
Login grzybek346
Postać Abdulwisimupala

odblokowane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Posts: 14

Location: Ostrów Wlkp.

  • Send private message

7

Thursday, May 17th 2012, 11:47pm

proszę o zlitowanie nad chłopakiem

Mam do Pana wielką prosbę wiem że z Mikołajem zrobiliśmy zle ze to ja wchodziłem na jego konto swoje już kare odcierpiałem ale chłopak ma 10 lat sam go wkreciłem w grę i bardzo sie z niej cieszył. Ja już nie leze w szpitalu jedynie idę 22 maja jeszcze raz ale tylko na 3 dni na badania i w końcu mam nadziję że sie uda i bede juz normalnie funkcojował. Ale pisze do Pana o zlitowanie sie nad chłopakiem i odblokowanie konta naprawde obiecuje że juz nigdy sie to nie zdaży i że każdy bedzie grał na osobnym koncie i ja i on dostaliśmy naprawde nauczkę tym banem. Proszę dlatego że Mikołaj bardzo się zanagażował w grę a co za tym idzie i również zaczoł inwestować w konto i płacić premium. Mamy solidną nauczkę za to wchodzenie do niego. Zrób Pan wyjatek i odblokuj Pan mu konto naprawdę bardzo przepraszamy i żałujemy za załamanie regulaminu w grze i naprawde obioecuje i przyciegam nigdy się juz to nie powtórzy. Jego konto to:


ID 31316
Login misiekaa1
Postać misiekaa1

8

Tuesday, May 22nd 2012, 9:34pm

ID 31316
Login misiekaa1
Postać misiekaa1

Odblokowuję konto, ale oba konta pozostają pod moim szczególnym nadzorem.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Similar threads