Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 05.06.2012, 13:07

Na razie nie chcemy niczego deklarować.

Zrobimy jedno będziemy myśleć dalej.

:thumbup: miejmy nadzieje że tak będzie

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 05.06.2012, 23:19

chyba zaczne brode zapuszczać a do zmian powinna sięgnąć JAJ :rotfl:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Tuesday, 05.06.2012, 23:36

zgadza się,ale ja myśle że nie do jaj ale do kostek

:rotfl: jak dla mnie to zwykłe nieroby,za dwa lata to łebki by sie nauczyły programować i dali by rade sobie poradzić z kodami

24

Wednesday, 06.06.2012, 11:11

Panowie macie problem ze sobą to spotkajcie się i sobie pogadajcie a innym dajcie spokój i nikogo nie obrażajcie - ktoś coś zrobił i w wolnej chwili tym się zajmuje ku naszej przyjemności - jak wam nie odpowiada możecie odejść nikt was łańcuchami nie przywiązał, a jak tego nie robicie to darujcie sobie te przytyki. Jeżeli sami jesteście tacy super programiści proszę napiszcie waszą super grę, ale skoro tego nie robicie to sądzę że wam duuużo brakuje do twórców tej gry.


Sushi czekamy niecierpliwie, a jak potrzeba z czymś pomocy to dajcie znać, sporo osób z chęcią pomoże.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 06.06.2012, 11:23

ELEK ty to masz jaja :rotfl:

26

Wednesday, 06.06.2012, 12:07

Rozwo patrząc, niekiedy na Twoje wypowiedzi, to mam wrażenie, ze piszesz chyba tylko żeby sobie postów, nabić, bo naprawdę niektóre wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu, a są mega bezsensownego, nie będę używał innych słow do tego

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 06.06.2012, 12:48

nie mam jazd z nabijaniem postów,nie wiem po co to wogule jest ,jakieś bezsensowne liczenie

wyluzuj,nie podoba mi się podejście kolesi do gry i tyle a mam prawo chyba o tym pisać :rotfl:

28

Wednesday, 06.06.2012, 14:10

A po co piszesz skoro to i tak niczego nie przyspieszy siedz na dupie i czekaj cierpliwie

29

Saturday, 04.08.2012, 14:06

pomysł dobry z expem a tak to uważam ze jeszcze powinni ustawić jakaś blokadę ze np gracz nie może zaatakować o 70-100% słabego od siebie gracza.

30

Saturday, 04.08.2012, 15:20

jakbyś widział słabość tego gracza? w czym sie odzwierciedla? napewno nie w punktach, jeden nabił 5kk w 1 epoce drugi ma 3kk w 6 epoce...
podaj jakis przykładowy odnośnik bo mi nic nie przychodzi do głowy na takie cos.