Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 23.06.2008, 21:59

Propozycja - informacja o atakujacych armiach

Proponuje przeniesienie/skopiowanie informacji o atakujacych na nas armiach do centrum dowodzenia. Np. nad naszymi armiami tekst: kto, na ktora wioche i odliczanie ile czasu zostalo:)

2

Monday, 23.06.2008, 23:53

Dobry pomysl:)

3

Tuesday, 24.06.2008, 08:13

Będzie rozważone, kiedy będą znane pełne statystyki obciążenia serwera.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Tuesday, 24.06.2008, 10:53

A ja proponuje żebyśmy te informacje dostawali jakis czas przed walką (1 poziom zasięgu wioski * 30 sek)

czyli np idzie na nas armia 12 minut a my dzięki zasięgowi wioski 3 możemy zobaczyć jej wojsko 1m30sek przed walką ;)
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Solmyr" (24.06.2008, 11:09)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 24.06.2008, 14:25

A ja proponuje żebyśmy te informacje dostawali jakis czas przed walką (1 poziom zasięgu wioski * 30 sek)

czyli np idzie na nas armia 12 minut a my dzięki zasięgowi wioski 3 możemy zobaczyć jej wojsko 1m30sek przed walką ;)


Pomysł niegłupi.
Irytuje mnie już jak ktoś mnie atakuje 1 procarzem lub 1 dzikim a ja całą swoją armadę przenoszę w to miejsce i czekam a takto mógłbym na wypady do lokacji z 2 epoki zacząć robić
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

6

Tuesday, 24.06.2008, 14:31

Chyba zbyt duże ułatwienie :D

7

Tuesday, 24.06.2008, 16:26

Co do powyzszego tez jestem raczej przeciwny, chyba ze na zasadzie jakiejs technologii ktora i tak daje obraz armii z pewna niepewnoscia (np. +/- 20% ilosc jednostek i bez statystyk)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 24.06.2008, 17:29

wystarczyłaby ilość bez statystyk i technologi bo ty by było wtedy załatwe ale podgląd byłby jak najbardziej pożądany!!!!
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

9

Tuesday, 24.06.2008, 17:36

stanowczo nie, na tym polega wlasnie myslenie zeby zobaczyc skad idzie wioska i trafnie ocenic co nas moze spotkac a atakowanie jednym dzikim czy jednym procarzem to bardzo przydatne zagranie taktyczne wiec niech mi tu nikt nie gada glupot ze to przeszkadza to bo jest przydatne, tak to niewiele strat bedzie przy tej 1 jednostce :P ale nigdy nie wiadomo ;] ----> NIE ! ;p

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 25.06.2008, 00:41

KXN i AzAzel po bonusie za konstruktywne wypowiedzi :P
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 28.06.2008, 16:11

To co proponuje
A ja proponuje żebyśmy te informacje dostawali jakis czas przed walką (1 poziom zasięgu wioski * 30 sek)
czyli np idzie na nas armia 12 minut a my dzięki zasięgowi wioski 3 możemy zobaczyć jej wojsko 1m30sek przed walką ;)
jest jak najbardziej logiczne, jezeli wplywy naszej wioski siegaja na iles tam pol, to znaczy ze mamy w okolicy swoich ludzi - mysliwych, ktorzy jak sa w stanie nas poinformowac, ze ktos nas atakuje, to i mniej wiecej sa w stanie oszacowac sily wroga (oczywiscie zgrubnie ;). Sytuacja jaka nastepuje, gdy jestesmy informowani, iz nastapi atak, a sie okazuje ze to jeden zchorowany koles, to sie pytam jakim cudem odkrylismy tak "wielka" armie? jeden czlowiek przeciez jest strasznie trudny do wykrycia :), czyli im wieksza armia tym bardziej dokladne dane moglibysmy otrzymywac z "wywiadu" od tubylcow.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Azalah

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 28.06.2008, 16:56

Jeden schorowany kolo wogóle nie powinien się przedostac do naszej wiochy tylko powinien zginąc odpowiednio wcześniej do stając się w okolice zasięgu wioski. Tak jak jest ze szpiegowaniem. Nie chodzi mi o to żeby zrezygnowac z zagrań taktycznych tylko np. jeśli procentowo ( 80 lub 90%) armia która nas atakuje jest słabsza od armii stacjonującej w atakowanej wiosce po prostu ginie.
Wiocha: Valhala
Hero: Bathory

-_-<

Nierejestrowany

13

Saturday, 28.06.2008, 17:17

bez sensu bo : ten jeden dizki to zawsze jakis exp [niewiele ale jest], no i w koncu rambo jest nie ? ;D dzida w prawice noz w lewice luk na plecy i daaaaaawaj :D ja tam pozostaje nadal niewzruszony ze powinno byc tak jak jest, to co jak bohater ma powiedzmy 4 armie w 4 epoce upchane w jednej wiosce a ty napierasz 4x slabsza armia to nawet nie puscili baka bo byli za slabi ? no kurde tak byc nie moze ! po to jest wlasnie szpiegowanie zeby sobie poskanowac okolice i zobaczyc czym kto dysponuje...

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 28.06.2008, 18:35

No wlasnie po to jest szpiegowanie, aby sie niepchac 4x slabsza armia w paszcze tygrysa :D, bo albo beda nafaszerowani dopalaczami od szamanow i bedzie im wsio zajedno ilu wrogow maja przed soba, albo na sam widok 4x silniejszego przeciwnika puszcza im zwieracze i wezma nogi za pas ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

-_-<

Nierejestrowany

15

Saturday, 28.06.2008, 20:16

no po to jest szpiegowanie, ale czasem ktos jest online i jest w stanie przezucic 3 armie do 4tej ;] i wtedy tobie jako agresorowi puszcza zwieracz w tylku na widok raportu xDD

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 29.06.2008, 06:52

no jest ryzyko jest przyjemnossscc :) Ale szacunkowe okreslenie wielkosci armii by sie przydalo np. zmierza w twoim kierunku wielka jak chol.. armia czy tez wielka jak cale stado mastodonta, abo jakies chlystki mysla panie cie napasc i wtedy wiesz czy sie przejmowac takim najazdem czy go olac :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!