Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 20.06.2012, 11:10

Event nie działa

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6f462baab7 normalnie z tej walki powinienem dostać zgodnie ze wzorem ok.59 expa + bonus z eventu a dostałem 54 ?( ?(





ID 25923

T2

2

Wednesday, 20.06.2012, 11:13

w dniach 8-19 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 20% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 2 krotnie.

w dniach 21-24 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 30% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 3 krotnie.

w dniach 27-28 czerwca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 40% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 4 krotnie.

w dniu 1 lipca doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie
o 50% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 5 krotnie.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 20.06.2012, 11:21

Mniejsza o event ale i tak dostałem za mało expa nawet bez eventu 8|

4

Wednesday, 20.06.2012, 11:25

No mniej o całe 6 expa.
To dlatego, że najpierw ubiłeś bossa, a następnie 2 pozostałe jednostki, które bez bossa miały(łącznie) o 300 hp mniej. Schemat naliczania expa chyba znasz skoro widziałeś, że za mało dostałeś.

Hobbit

Intermediate

  • "Hobbit" started this thread

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 20.06.2012, 11:37

A skąd wiesz że boss zginął wcześniej niż Triceratops przecież nie ma pokazane kto pierwszy zginął

6

Wednesday, 20.06.2012, 11:41

Nie mam czasu wyjaśniać analizy linku.
Sam spróbuj zanalizować, na pewno nie jest to bug.

Podobne wątki