You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 21st 2012, 8:26am

Propozycja do ekspedyscji klanowych

proponuje wprowadzic na ekspedycjach klanowych drop zwoji wodzow. kazde pieterko mogloby z malym szansem dropic zwoj bosa (awatarek bosa, zwoj do bizu np na 2 dziury) byloby na duzo ciekawiej, gdyby zamiast kupy awatarow bohaterow w walkach braly udzial bosowie ekspedycji :)

2

Thursday, June 21st 2012, 11:00am

bez sensu troche przewidziales sytuacje ddobrym hero z szarża zdobede zwój dajmy na to 4 epokowej lokacji po czym wbijam tylko krąg magii u nowego bohatera i wio szybciutko expic

facio

Intermediate

• Send private message

3

Thursday, June 21st 2012, 11:24am

no dokładnie
Ja u nowego hero tylko dowodzenie do 10, magie i leczenie i moment hero skacze z poziomu na poziom

4

Thursday, June 21st 2012, 12:48pm

a nie chodziło raczej o to by boss dropnął zwój który dajmy na to dodaje nam ataku + 30

5

Thursday, June 21st 2012, 2:07pm

najlepiej na przykladach :P
ja to rozumiem dwojako

1. chyba chodzi o zwoj np "T-Rex" i mamy np zamiast awka T-Rexa do towarzystwa na lokacji albo zwoj "Samael"

lub

2. zwoj "Samael" daje bonusy jednostkom takie same jak Sam w swojej lokacji ale to chyba byłoby przegiecie lekkie ?? chyba ze staty losowe , wcale albo takie jak dla Gwardzistów ??

6

Thursday, June 21st 2012, 2:13pm

ja to bardziej zrozumiałem tak że zwoje bd dropić bossowie ekspedycji
np. Caryca, wtedy wrzucamy to w biżu, działa jak przywołanie czy coś, wtedy na walkach ekspedycyjnych np. z Nieśmiertelnym (czy innym bossem ekspedycyjnym) możemy przywołać Carycę (jeśli by pomysł już wszedł mieliby na bank poobcinane staty)
więc w sumie pomysł jak pomysł ciekawe urozmaicenie

Hobbit

Intermediate

• Send private message

7

Thursday, June 21st 2012, 2:19pm

jak dla mnie ciekawszą rzeczą dodanie mobów dla bossów w ekspach ;)