Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 21.06.2012, 08:26

Propozycja do ekspedyscji klanowych

proponuje wprowadzic na ekspedycjach klanowych drop zwoji wodzow. kazde pieterko mogloby z malym szansem dropic zwoj bosa (awatarek bosa, zwoj do bizu np na 2 dziury) byloby na duzo ciekawiej, gdyby zamiast kupy awatarow bohaterow w walkach braly udzial bosowie ekspedycji :)

2

Thursday, 21.06.2012, 11:00

bez sensu troche przewidziales sytuacje ddobrym hero z szarża zdobede zwój dajmy na to 4 epokowej lokacji po czym wbijam tylko krąg magii u nowego bohatera i wio szybciutko expic

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 21.06.2012, 11:24

no dokładnie
Ja u nowego hero tylko dowodzenie do 10, magie i leczenie i moment hero skacze z poziomu na poziom

4

Thursday, 21.06.2012, 12:48

a nie chodziło raczej o to by boss dropnął zwój który dajmy na to dodaje nam ataku + 30

5

Thursday, 21.06.2012, 14:07

najlepiej na przykladach :P
ja to rozumiem dwojako

1. chyba chodzi o zwoj np "T-Rex" i mamy np zamiast awka T-Rexa do towarzystwa na lokacji albo zwoj "Samael"

lub

2. zwoj "Samael" daje bonusy jednostkom takie same jak Sam w swojej lokacji ale to chyba byłoby przegiecie lekkie ?? chyba ze staty losowe , wcale albo takie jak dla Gwardzistów ??

6

Thursday, 21.06.2012, 14:13

ja to bardziej zrozumiałem tak że zwoje bd dropić bossowie ekspedycji
np. Caryca, wtedy wrzucamy to w biżu, działa jak przywołanie czy coś, wtedy na walkach ekspedycyjnych np. z Nieśmiertelnym (czy innym bossem ekspedycyjnym) możemy przywołać Carycę (jeśli by pomysł już wszedł mieliby na bank poobcinane staty)
więc w sumie pomysł jak pomysł ciekawe urozmaicenie

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 21.06.2012, 14:19

jak dla mnie ciekawszą rzeczą dodanie mobów dla bossów w ekspach ;)

Podobne wątki