Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Blad wyswietlania

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 01:21

Blad wyswietlania

W Operze prawy panel zachodzi na glowne okno:



Co powoduje, ze kozystanie z karty bohatera, jest przaktycznie niemozliwe - tak jak widac.

2

Friday, 30.05.2008, 01:59

ja mam operę i wszystko jest ok... Może to coś z rozdielczością Twojego monitora... (ja mam 1280/1024 :P )

3

Friday, 30.05.2008, 09:50

A updatowałeś operę?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Friday, 30.05.2008, 12:27

A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(

5

Friday, 30.05.2008, 15:16


A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(
Jasne że nie będzie, a może myślisz że bedziemy optymalizować kod pod wszystkie zbugowane wersje opery?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Friday, 30.05.2008, 20:38

problem

mam problemy z rozbudowa wioski nic nie moge rozbudowac i nic zbudowa

7

Friday, 30.05.2008, 20:46

sprawdź czy masz wystarczającą ilość surowców. Potem wyczyść pamięc podręczną i ciasteczka w przeglądarce. naciśnij ctrl+f5.
Jak dalej nie działa - spróbój pod inną przeglądarką.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Saturday, 31.05.2008, 00:34




A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(
Jasne że nie będzie, a może myślisz że bedziemy optymalizować kod pod wszystkie zbugowane wersje opery?


Jesli starsze wersje przegladarek uwazacie za zbugowane tylko dlatego, ze jakies ramki sie zle wyswietlaja, to trudno - nic na to nie poradze.
Tymczasowym rozwiazaniem jest uzycie Firefoxa. I zeby nie bylo - nie jest to jakas najnoowsza wersja (2.0) tylko ktoras z serii 1.5-ilestam.
I wszystko pokazuje dobrze.

Ale pamietam, ze na BW byl podobny problem (chyba gdy zaczeto wprowadzac obrazki, ale glowy nie dam) i jedyna odpowiedzia administracji bylo to zeby zupdatowac przegladarki.
Tylko ze zaraz potem dali znac grajacy przez komorki, ze u nich tez wystepuje taki problem, co wogole uniemozliwialo gre (bo na kompach poprostu brzydko wygladalo).
Wtedy okazalo sie wystarczyla drobna zmiana w ukladzie ramek na stronie zeby problem znikal (bo Opera MIni z czyms tam sobie nie radzila).

I zaloze sie, ze tym razem bedzie podobnie: zaczniecie glebiej analizowac przoblem gdy ktos uzywajacy komorki zglosi ten sam blad. :P
Wy to poprawicie, a wtedy okaze sie, ze starsze wersje Opery zaczna wyswietlac wszystko prawidlowo. :D

No dobra - jak dla mnie to temat mozna zamknac.