You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 3rd 2012, 12:01pm

Jaki bohater potrzebny do średniowiecza?

Witam, jakie statystyki bohatera(człowieka) będą mi potrzebne, żeby w miare radzić sobie w średniowieczu? Chodzi mi głównie o szybkie zaliczenie bossów, bo chce szybko ucieć ze średniowiecza.

2

Tuesday, July 3rd 2012, 12:33pm

akurat w 3 epoce na bossów wystarczy 10 krzyżowców ale aa już do niego rób i inicjatywe człek zawsze to powinien mieć dobre
a w 4 bardzo się człek przydaje do bossów w 5 to już bardziej aniołki i demonki

3

Tuesday, July 3rd 2012, 12:40pm

A do jakiego AA i ini dążyć? Przeczytałem że na fenrira trzeba min. 200 AA i 350+ ini, ale to jeszcze nie moja liga ;)
A jak wygląda gra w średniowieczu na T2? Bo biorąc pod uwage to, że niektórzy mają mega wioski chyba jedyną opcją jest szybka ucieczka do 4 ep.

4

Tuesday, July 3rd 2012, 12:56pm

w kazdej epoce sa "mega wioski"

gra na t2 ma juz ponad 3 lata i dla nowych jedyna opcja jest powstanie nowego serwera

z okazji wprowadzenia tak dlugo oczekiwanego patcha administracja moglaby sie nad tym zastanowic

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

5

Tuesday, July 3rd 2012, 1:23pm

moim zdaniem w 3e najszybciej i najwygodniej lokacje robi się Aniołkiem w 4e natomiast człowieczek

6

Tuesday, July 3rd 2012, 1:47pm

ja w 3 wszystko nieumarłym zaliczyłem no uciekaj do 4 i jak najszybciej w góre dołącz do jakiegoś dobrego klanu rozwiń się i będziesz miał grę
ale z tym nowym serwerem się zgodzę przydałby się tak samo jak lepsze czary do amuletów niż szarża i awatar bo na razie kolejne epoki mnie zawodzą jeśli chodzi o zwoje do bizu tylko zaćmienie ma proporcję

7

Tuesday, July 3rd 2012, 2:02pm

Cocroach, taki mam zamiar jak najszybciej w górę ;)
W takim razie pytanko, jak sie "ślizgnąć" przez średniowiecze? Jakie lvle i ilu bohów mieć? Na razie mam człowieka na 17 lvlu, do tego aniołek na 3 którego teraz zacząłem expić.
Oczywiście bohatera ze stolicy nie rozwijam, bo uznałem że to bez sensu.
I teraz najważniejsze, czy dam sobie rade w 4 ep jeśli średniowiecze potraktuje po macoszemu?

8

Tuesday, July 3rd 2012, 2:54pm

za cienko jeden boh lepeij żeby pod 30 miał i jeszcze 3 po 20 lvl chociaż miałem nieco lepszą sytuację to i tak wątpię byś 3 po 20 lvl miał
ale powodzenia najlepiej po każdym bohu z rasy i 2 człek dodatkowy

9

Tuesday, July 3rd 2012, 3:00pm

radze nie uciekac do 4 epoki tam sa juz drozsze armie wyexp na max min 4 herosow do 30 lvl w tym 2 nieumarlych oczywiscie bo to najlepszy heros:D

10

Tuesday, July 3rd 2012, 3:16pm

nieumarłych zjadam na śniadanie ( nie w tym sensie )

co mu przyjdzie po 2 nieumarłych skoro na czołgi jedynymi skutecznymi są demon (duży atak dzięki czemu wysoka obrona czołgów już nie stanowi przeszkody na na szarży padają po 1 uderzeniu) i człowiek ( dużo szarż i choć nie zabiją przy pierwszym udeżeniu skutecznie osłabią czołgi
nieumarły na szarży zrobi troche więcej niż człowiek i mniej mu zginie nic więcej ale dobry jest na lanie 3 i 4 epoki jeden wystarczy

This post has been edited 1 times, last edit by "Cocroach" (Jul 3rd 2012, 3:26pm)


facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

11

Tuesday, July 3rd 2012, 4:39pm

Ja osobiscie mam 3 ludzików 2 trupki i po jednym demonku i aniołku
Każdy dobiera herosków według własnego uznania
Moim zdaniem najlepszy jest człek ;)

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

12

Tuesday, July 3rd 2012, 5:20pm

jak dla mnie to nieumarły jest najlepszy i ja w niego inwestuje .

Ciężko go zjeść na śniadanie :)

Ale każdy po jakimś czasie ma swoją rasę która dla niego jest najlepsza .

13

Tuesday, July 3rd 2012, 5:53pm

inwestowałem w ludzi ale zawiodłem się kiedy czołgi przychodziły trza było mocnego ataku więc demonek został ale 2 ludzi trzeba mieć

14

Tuesday, July 3rd 2012, 8:51pm

Zdechlak powyzej 45 lvl z kompletem do szarzy jest nie do zatrzymania, na te czolgi co to sie tak ich boisz wystarczy wieksza ilosc taniej jednostki jaka jest piechta i papa:) zreszta mozemy sie ustawic jak chcesz :)

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

15

Tuesday, July 3rd 2012, 8:54pm

Ja jestem chętny do waszych ustawek hehe
akurat przy piechocie mam demona więc macie szanse

16

Tuesday, July 3rd 2012, 11:42pm

Jak cos ja moge zademonstrowac na kazdej armii czolgowej co daje czlowiek ;) Oczywiscie jednostek dam najtanszych i dzieki temu dwa razy tyle co tych czolgow :D

17

Tuesday, July 3rd 2012, 11:56pm

jesli na T1 to chetnie sie ustawie:)

18

Wednesday, July 4th 2012, 2:15am

Na T2 :P
A tak powaznie w 3 epoce nie ma jakiś konkretnych bohaterów ale do 5 epoki najlepiej wypada nekros - broni jednostek a zarazem jednostki daja spore wsparcie ofensywne, w 5 epoce potrzebny duzy atak przeciwlotniczy wiec albo Twoj hero ma niezla inicjatywe i AA albo potrzebujesz szarze/demona ;) 6 epoka daje spore szanse dla Aniola ( jednostki z iteamkow maja szarze ) a poprostu w tej epoce najwazniejsze to by jak najdluzej utrzymac sie w walce

19

Wednesday, July 4th 2012, 9:51am

Czyli wyexpić 4 bohów w starożytności? ;)

facio

Intermediate

Posts: 382

Location: Szczerców

  • Send private message

20

Wednesday, July 4th 2012, 10:16am

im więcej herosów wytrenujesz tym lepiej
Ja w 3e wytrenowałem 5 i uważam że to i tak za mało
w 3e masz najłatwiej więc warto w niej posiedzieć
a przed armiami mutantów po prostu uciekaj bo jak wpadnie do ciebie 4h halek to nie powalczysz sobie