Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 30.06.2008, 04:12

trzecia wioska - mozna zalozyc oblezenie bez opracowania technologii alfabet grecki ?!?!

W linku do wiadomosci jest raport ze szpiegowania nizej wymienionego gracza, zainteresowalo mnie jak tak szybko nazbieral tyle tysiecy kamieni szlachetnych potrzebnych na opracowanie obu technologii potrzebnych do posiadania dwoch kolonii, kiedy na mapie widac ze stolica nnia na nawet jeszcze 10 poziomu palacu, a Jego kolonia nawet 5. W raporcie widac ze biblioteke ma tylko na 1 poziomie, moze mial 8 i zburzyl, tego nie wiem ale w to watpie ;]

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=b4daa3198b

67 - 18Nazwa wioski: S L A W N O (STOLICA)
Właściciel: SENNY
Sojusz: FURIONI

67,18 - stolica
67,17 - pierwsza kolonia
68,21 - druga kolonia zdobyta oblezeniem, wiem ze byl obleg bo chcialem atakowac w celu grabiezy i nie moglem

67,20 - stolica obleganego gracza, wymienionego ponizej

67 - 20Nazwa wioski: Wiocha (STOLICA)
Właściciel: Pony
Sojusz: Przyjaciele Szatana

edit. przepraszam gracza SENNY za opublikowanie raportu, ale jesli to wykorzystanie bugu, to trzeba ten bug usunac.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 30.06.2008, 08:47

67,17 - pierwsza kolonia

Ta wioska nie należy do gracza Senny. Możesz dokładniej opisać który gracz miał ile wiosek?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 30.06.2008, 09:08

gracz Senna mial :
67,18 - stolica
67,17 - kolonia


gracz Pony mial:
67,20 - stolica
68,21 - kolonia

tak bylo na 100%, teraz wioska na kwadracie 68,21 nalezy do gracza Senna bo przejal ja oblezeniem, w raporcie ze szpiegowania widac ze ma tylko 1 lvl biblioteki nie mogl wiec opracowac technologii, a bez nich w/g tutka nie mozna zalozyc oblezenia i posiadac wiecej wiosek niz sie przenioslo z poprzedniej ery czyli 2.

edit. widze na mapie ze oddaliscie jedna wioske do Pony tylko ze nie ta co trzeba ;]

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 30.06.2008, 09:14

Szczerze mówiąc niczego nie oddawaliśmy, co oznacza że albo sam sobie ją odbił, albo zamienili się wioskami.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 30.06.2008, 13:56

a to nie było przypadkiem oblężenie na zamianę wiosek ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Monday, 30.06.2008, 18:38

Jezeli sie zamienili to znaczy tyle ze mozna zalozyc obleg na zamiane bez opracowania zadnego z alfabetow. Ktore sa wymagane do posiadania kolonii w 2 erze. A czy bedzie mozna ja odbic, jak sie ja utraci, skoro mozna bylo zamienic. Chyba do czasu opracowania Pisma Klinowego nie powinno byc mozliwosci zalozenia oblezenia w 2 erze.

7

Tuesday, 01.07.2008, 08:42

A obaj nie mieli technologii?

Bo wygląda mi na to że jeden z nich miał tech i to on założył oblega.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker