You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 11th 2012, 8:33pm

nie moge awansować do kloejnej epoki

Awans do nowej epoki nie jest możliwy!



Wroga armia wykonuje na Twoich posiadłościach akcje. Poczekaj na zakończenie tych akcji, by awansować do następnej epoki.

a nikt mnie nie atakujeL/ nic sie nie buduje,zaraz strace wioske co dopiero zdobyłem...

Spiryt77

Intermediate

Posts: 321

Location: Małopolska

  • Send private message

2

Wednesday, July 11th 2012, 8:36pm

często się to zdarza wielu osobom :) jak mi ostatnio ale po 3 godzinkach przeszedłem epokę wyżej

3

Wednesday, July 11th 2012, 8:37pm

Może ktoś szpieguje?

Idź na urlop - ewentualne szpiegowanie się skończy, a nikt nowego nie zacznie gdy będziesz na urlopie. Jak wyjdziesz z urlopu to od razu awansuj i po problemie

4

Wednesday, July 11th 2012, 10:05pm

oj jaki Ty biedny jesteś wioskę stracisz co dopiero ją zdobyłeś , nikt Cię nie atakuje , nic nie budujesz i jeszcze awansować nie możesz - NAPRAWDĘ :)

5

Wednesday, July 11th 2012, 11:17pm

chyba wszystko dzięki za podpowiedzi,urlopuje sie :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Okowita" (Jul 12th 2012, 12:06am)


6

Thursday, July 12th 2012, 12:10am

zadziorna czemu no co TY ? rozbawiła mnie Twoja wypowiedź i tyle , a pomoc ? po co - sam sobie odpowiedziałeś uzasadniając temat :))))))

7

Thursday, July 12th 2012, 12:16am

nie no tak napisałem...myślałem że znowu ktos chce zabrylować,ale Tobie jako osobie zainteresowanej zezwala sie na niewielkie uszczypliwości :)

8

Thursday, July 12th 2012, 12:24am

oo dziękuję bardzo za zainteresowanie - tylko czemu edytowałeś post :(
Ja kończę temat już masz pomoc i odp.

9

Thursday, July 12th 2012, 12:28am

niegodnym było naskakiwać tak na Ciebie jako Ciebie,jak wyżej,jestes osoba uprawniona do kometarza a nie kimś kto urwał sie z choinki i uwłacza biednemu Okowicie...a dopiero po napisaniu posta sprawdziłem po ip kim jestes w grze...dobrej nocy :)