Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 13.07.2012, 15:23

przede wszystkim taki event powinien byc dla slabszych graczy czyli nie 20% koszt budowy tylko:

od 1 do 5 poziomu budynki kosztowalyby 10%
6-10 20%
11-15 40%
16-20 80%
21-25 120%
26-30 200%
31-35 300%
36-40 400% itd

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Friday, 13.07.2012, 22:50

jesteś geniusz normalnie:D
Kto by budował pow. 100%?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

43

Saturday, 14.07.2012, 03:30

Ja np :P Jezeli 4 budynki zakolejkowane mam i moge zostawic na miesiac bez gry to bym walnal by w jeden dzien sie skonczyly :P a efekt bylby taki ze zmniejszylo by sie dystans miedzy ludzmi i nie "nowi" mogli by doganiac starszych

44

Saturday, 14.07.2012, 08:44

sporo osob chetnie postawi budynek w minute nawet jesli bedzie kilka razy drozszy

i to nie tak ze ja jestem geniuszem tylko ty po prostu nie wszystko dostrzegasz

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Sunday, 15.07.2012, 13:20

ja dostrzegam. Nie można mieć kolejki na miesiąc. Żeby kolejka trwała miesiąc trzeba budować 40+ poziom * 4, nieważne ludzie różne głupoty gadają:P
Co do kosztów najdroższy teraz dla mnie jest krzem 400k uranu czyli według tabelki byłby 1 200 000 dziękuję poczekam 6 dni. I osobiście nie znam bambra co go by było stać na takie budowy.
Jaki jest sens postawić 1 budynek a potem przez tydzień żadnego? jak w tym samym czasie za ten sam towar postawie w 3 wioskach taki sam?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

46

Sunday, 15.07.2012, 14:06

ci słabsi by szybko nadrobili a ci mocni by się patrzyli i byłoby fajnie bo cosik mniejsze różnice pomiędzy graczami

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Sunday, 15.07.2012, 16:03

heh moim zdaniem nie:D Ale każdy ma prawo do własnego zdania. Dlaczego ktoś ma mieć łatwiej niż inni? Dlaczego chcecie karać graczy z dłuższym stażem w danej epoce. Propozycja w przypadku T1 szyta pod 1 stronę konfliktu i tyla.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

48

Sunday, 15.07.2012, 16:11

dokladnie cocroach

tak jak napisalem wyzej taki even powinien byc przede wszystkim dla slabszych graczy

a ty Ole sam sobie zaprzeczasz: "ja dostrzegam. Nie można mieć kolejki na miesiąc."

to w takim razie albo dokonalem rzeczy niemozliwej bo mam czas budowy 749:26:38 albo...

tak jak napisalem wyzej nie wszystko dostrzegasz Ole ;p


p.s. nie bede pisal ile mam zapasu surki bo i tak nie uwierzysz ale chetnie ja zmarnuje budujac za 500% normalnych kosztow zeby przyspieszyc progres

49

Sunday, 15.07.2012, 16:31

wiesz ole jak ktoś ma 500k ropy to nie trudne uzbierać naprawdę
a założę się że ma więcej bo po evencie to ładny przyrost w wioskach mają a ja kiszę się z wioską na 100 piechty bo wtedy wyżej przeszedłem i nie miałem jak grabić
ja w wiosce na 22 poziomie (t1) mam kolejkę na 250 godzin więc sorry ale jak on ma 800h to norma wioski mają na 40 w az i diabłach co lepsi gracze

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Sunday, 15.07.2012, 16:55

Ja mówię o 6 epocę. Tutaj jeszcze chyba nikt nie wbił na 40+
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

51

Sunday, 15.07.2012, 18:54

ja nie wiem ile trzeba mieć no ale macie wiochy na 300 servo i 300 pl chyba ?

52

Sunday, 15.07.2012, 22:00

jak ja t2 są wioski w 6 epoce prawie na 40 lvl to na t2 na bank są już w okolicach 50 :) inną sprawą jest że 38 lvl sejmu, centrum dowodzenia, czyli głównego budynku buduje się 7 dni :) problemem są surowce, których jest po prostu mało jak się ma pełne armie, a nie ma skad ich pozyskać np przez ataki, bo handlu surówką w 6 epoce nie ma :)

ale wracając do tematu zgadzam się z Jawarzone że eventy powinny bardziej premiować graczy słabiej rozbudowanych...

a ty Cocroach tak czy siak nie pograsz na T2, wiadomo o co chodzi i nikt Ci tego nie zapomni :)
T2 - Cichy

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Sunday, 15.07.2012, 22:07

To może od razu róbmy eventy imienne.
Jeden chce runki inny zwoje. Jak szaleć to szaleć.
Jak rozumiem pomysłodawcy i zwolennicy albo są na początku lub szykują się do awansu. Gratuluję inwencji.
Popieram was, co za różnica że jestem z półtora roku w epoce, niech ktoś po tygodniu gry dogoni mnie w rozbudowie wiosek.
Tak samo zróbmy z bohaterami. A co niech w 2 miesiące jako słabsi nadgonią 4 lata expienia.

Nie odpisujcie skończyłem dyskusję.
Powodzenia życzę.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

54

Sunday, 15.07.2012, 22:10

tak już jest świat skonstruowany, że nie dogodzi wszystkim, jak by się kto starał ... zawsze ktoś ma lepiej a ktoś gorzej...niestaty i nic na to nie poradzimy...
T2 - Cichy

55

Monday, 16.07.2012, 10:35

oj cichy jeszcze sobie pogram tak się składa że może wreszcie będzie kolejna wojna i się pomieszają strony gra jest grą i trzeba być też sprytnym
na t2 po prostu jest już nudno i tyle
na t1 nie mam powodu narzekać świetny klan współpracujemy udaje nam się bić silniejszych bo nie ma przepaści tak znacznej

56

Monday, 16.07.2012, 23:50

może nie ma co robic dalszej przyszłości tylko taki jakby dodatek do 6E,kolonozacja,dal garczy z wioską rozbudowaną do 30poziomu i ołtarzami...w sumie nie wiem jakby to miało wyglądac w szczegółach,,,kolonizacja księżyca,marsa...?żeby taka gra na o-... nie wyszła;)

57

Wednesday, 18.07.2012, 12:17

Myslałem jeszcze nad innym dodatkiem, a mianowicie inne zastosowanie ptk. handlu. Mamy ich bardzo dużo i często nikt się nie chce pozbywać wartościowych przedmiotów ze względu na późniejszy brak zastosowania. Proponuję zrobić sklepikgdzie będzie można kupować statystyki bohatera:

NP:

+1 hp - koszt to 5.000 ph

+1 ataku - koszt to 15.000 ph

+1 inicjatywy - koszt to 15.000 ph

+1 obrony - koszt 15.000 ph

+1 władanie bronią - koszt 25.000 ph

+1 magii - koszt - 50.000 ph


Albo jeszcze inaczej:

Koszt treningu byłby zależny od tego ile potrzeba nam ptk doświadczenia.

NP:






Punkty Życia 528 Koszt następnego rozwinięcia umiejętności to 17.638 - w związku z czym aby rozwinąć tę umiejętność należy zapłacić odpowiednio tyle samo ptk. handlu.

Dzięki temu aukcje staną się bardziej emocjonujące bo ludzie zaczną na nich coś wreszcie wystawiać - pozostanie też alternatywa - albo pakujemy sie itemkami albo pakujemy w staty...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Wednesday, 18.07.2012, 12:51

Tak tylko to będzie zrobione dla graczy co maja masę ph i oni będą rozwijać swoich bohaterów szybciej.

Gracze co nie maja ph zostanie im to co do tej pory więc będą zostawać w tyle .

Więc dla mnie pomysł niezbyt dobry jedynie jak by powstał nowy serwer i zostało to wprowadzone od początku dla wszystkich.

59

Wednesday, 18.07.2012, 13:04

A może zamiast pkt. handlu użyć pkt reputacji do czegoś, bo one są wybitnie bezużyteczne.

60

Wednesday, 18.07.2012, 13:12

Zawsze czegoś będzie za dużo a to surowców, ph czy reputacji.Na razie gracze narzekają na nudę, na brak dynamiki gry,na skupieniu się na rozbudowie i wyprawkach a naprawdę można zrobić z TE grę bardziej dynamiczną ale to zależy od administracji. Można rozruszać TE dosyć małymi zmianami . Na-pewno potencjał jest. Na razie system powodował że graczy z czasem malało nie wiem czy taki był zamysł administracji, natomiast wystarczyło by wprowadzić kilka rzeczy:
1. Patch
2. Ograniczenie klanu do 10 graczy.
3. Wprowadzić na serwerze Pole Mocy dodające np. +20% do doświadczenia czy wydobycia, o które klany by walczyły.
Klan będący w posiadaniu Pola Mocy broniłby go. Po skończeniu oblężenia kolejny klan mógłby próbować sił, niezależnie od epoki. Wiadomo żeby nie było ochronek na takie miejsca, klan musiałby mieć odpowiednia ilość punktów i ustawić co ile klan może próbować zdobyć Pole.