Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 10.08.2012, 17:21

czyli mniej wiecej ja mam tego pełno :P mrocznych piekielnych z 20 sztuk czarnego biżu kilka lśniącego...
tylko jednego avatara zabrakło

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 10.08.2012, 17:28

Jak dla mnie ten patch wnósł tylko dużo zamieszania i nic więcej. Rynek zwariuje od biżu, kto ma dużo ph ten będzie miał istotną przewagę. Ustroje powinny być bardziej wpływowe to tak na szybko po prawie miesiącu niegrania.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 10.08.2012, 17:33

a takie dokładniejsze opisy tych ustrojów

bo w 5 i 6 epoce miały być chronione wioski od Oblężeń czyli jedna wioska i nie wiem czy to jest w tym drugim ustroju co 33% krótsze budowy są.

24

Friday, 10.08.2012, 17:51

Cytat

Koszt utrzymania jednostek zostaje zmniejszony o połowę, ale możesz mieć tylko jedną dodatkową wioskę oprócz stolicy.


Czy to oznacza że reszta wiosek będzie usunięta ?
Czy ktoś odpowie mi na to pytanie ?

25

Friday, 10.08.2012, 17:53

Wkoncu Diably zaczna trzasc gaciami:D

26

Friday, 10.08.2012, 18:05

Dzieci Gai

Każda z wiosek może jednocześnie utrzymać maksymalnie 10 jednostek.

Możesz mieć maksymalnie jedną dodatkową wioskę oprócz stolicy.

Koszt budowy budynków i kopalni zwiekszony 5-krotnie.

Czas budowy budynków i kopalni zwiększony 2-krotnie.

Twoje wioski nie mogą być atakowane, oblegane ani bombardowane



po co komu takie cos? glupota

gdzie sa ustroje posrednie dla wyzszych epok?
.

27

Friday, 10.08.2012, 18:20

bonusy ustrojow politycznych kiespo zrobione

dorabianie slotow powinno kosztowac x100

ale najwazniejsze ze stolica ma wydobycie x2 wiec da sie walczyc z silniejszymi klanami


teraz wypadaloby zrobic nowy serwerek zeby mozna zaczac zabawe od nowa na obecnych zasadach i jakies info o dalszych planowanych zmianach co by sie na nie przygotowac

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 10.08.2012, 18:26

Nie uważam że wiercenie jest za tanie bo przynajmniej słabsi gracze mogą coś sobie wywiercić a tak to tylko by byli zadowoleni gracze co maja pełno ph . I tak mówiąc tylko dla nich by było to zrobione.

Popieram otwarcie nowego serwera.

29

Friday, 10.08.2012, 18:31

Hehe dobre, przez 3 lata gry miałem 1 pierścień (3), a po patch w 5 min mam 5 czarnych (3). za Śmieszną cenę 2k ph.

30

Friday, 10.08.2012, 18:43

powiem tak

cena robienia slotow bylaby ok dla nowego serwera

wtedy we wczesnych epokach moglibysmy zobaczyc armie rzucajace czary (i to pewnie 1-2 epokowe) czyli spore urozmaicenie

dla starych serwerow obecne ceny sa dla niektorych troche krzywdzace ale wiem ze juz sie tutaj nic nie zmieni

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 10.08.2012, 18:43

Od momentu wejścia patcha wydałem 6k ph i mam 27 sztuk biżu (3) tylko dzięki patchowi... w tym kilka sztuk czarnej i lśniącej. Ciekawi mnie tylko jak ja teraz zorganizuję do tego zwoje, masakra będzie po prostu :D

32

Friday, 10.08.2012, 18:50

Ja pomyślałem przyszłościowo i zostawiłem parę z 2 coby nie było :D.

33

Monday, 13.08.2012, 10:00

Cytat

Koszt utrzymania jednostek zostaje zmniejszony o połowę, ale możesz mieć tylko jedną dodatkową wioskę oprócz stolicy.


Czy to oznacza że reszta wiosek będzie usunięta ?
Czy ktoś odpowie mi na to pytanie ?

Sam musisz sobie je usunąć. Inaczej nie wybierzesz ustroju.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki