Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Zmiana epoki

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 11.08.2012, 12:32

Zmiana epoki

Od rana staram sie zmienić epokę. Nic się nie budowało. Wojska stoja w miejscu. Nie ma oblegów. Jedyne moje pomysły dotyczą aukcji przedmiotów. Mogą one blokować zmiane epoki? Dokładniej to ja licytuje i kupuje jakieś przedmioty.







Mógłbym prosić o zmienie mi epoki?




ID: 26649


Miałem piękny plan rozwinąć się przez weekend...







Piszę ponieważ klikam w link i nie ma reakcji. Nie pisze nic o wojsku w drodze, co zdarzało się innym graczom. Dlatego mogę jedynie przypuszczać, że to wina patcha.





pozdrawiam,





Dream

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DreamEvil" (11.08.2012, 13:47)


2

Saturday, 11.08.2012, 12:35

Mam ten sam problem:
id 46459
bede wdzieczny za naprawienie ;-)

3

Saturday, 11.08.2012, 21:14

u mnie to samo - zachciało mi się testowania ustroju ... i lipa nie da sie awansować, jak klikałem wcześniej - przed połakomieniem się na ustrój to działało - miałem możliwość skoku ... z 5e do 6e


POMYSŁ: w opcji premium można zdjąć ustrój, a przed wprowadzeniem ustroju można bylo skakać, ja mam na ten weekend za malo dni premium :) zeby przetestować i potem składać reklamacje żeby oddali premke, ale może ktoś sprawdzi???

albo administracja tymczasowo zdejmie koszt "zmiany ustroju" dla tych co cha zmienić epokę???

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Alzedo" (11.08.2012, 21:41)


4

Saturday, 11.08.2012, 21:45

Ja chce skoczyc z 1ep do 2. Nie bawiłem się ustrojami, nic nie wybierałem... i nie działa. Zero reakcji a mialem przez weekend sie rozbudowac... no coz...

5

Sunday, 12.08.2012, 10:32

mam to samo ustawiłem ustrój i dzisiaj chciałem skoczyć do epoki 2

niestety link zupełnie nie reaguje ;/ id:65659

a premka leci ;/

6

Sunday, 12.08.2012, 18:12

no właśnie, trzeba będzie się ubiegać o dodanie dni premium, ktore sie traci albo chociaż expa z goliata...

7

Monday, 13.08.2012, 07:33

helloooo ktoś się tym zajmuje ?? jakiś komentarz ludzi odpowiedzialnych za naprawę tego bug'a ?? można liczyć na rozwiązanie problemu ?? jeśli tak to kiedy ?? jakiś przewidywany czas ??

po prostu nie wiem czy nie tracę czasu na tą grę

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 13.08.2012, 08:59

Przypominam, że wczoraj była niedziela. Błąd zostanie dzisiaj naprawiony.

// Edit: Już naprawiony. Spróbujcie teraz. Wybór ustroju nie miał wpływu na brak możliwości przejścia do kolejnej epoki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Monday, 13.08.2012, 10:10

dziala dzieki