Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 16.08.2012, 20:39

Wprowadzenie ustrojów pośrednich w 5 i 6 epoce może naprawić sytuacje. W 5 i 6 epoce ochrona jednej wioski przed oblęzeniem/ bombardowanie ( nie pisze tutaj o ustroju dzieci gai bo to jakiś niewypał). Natomiast możliwość wyboru ustroju onz dla 6 epoki byłby przegięciem.

22

Thursday, 16.08.2012, 21:07

A dla 5 erki to nie jest przegięcie ?
na t1 mało kto z bc skoczył do 6 a teraz swoje gapiostwo czy zasiedzenie chcą naprawić onz-etem,gratki dla pomysłodawcy , staraliście się jak mogliście żeby rozpieprzyc i ten serwer , no udalo sie wam:P

23

Thursday, 16.08.2012, 21:10

Też przegięcie ale słabszym się należy, przecież mamy państwo socjalne :)

24

Thursday, 16.08.2012, 21:13

a to Ty w Anglii mieszkasz :P

no my w Polsce niestety i tu panuje inny ustrój ,
każdy ... na swój strój

25

Thursday, 16.08.2012, 21:53

Podstawą jest jedno , bc po raz kolejny dostało furtkę, i korzystając z
niej zerwali pakt o braku nalotów, wszystkich czynnych graczy w bc znamy
i tylko to że nagle po latach gry w tymże, odchodzi z sojuszu po to
tylko aby nam robić naloty, to jest oczywiste, ZERWALI PAKT, czyli
naloty dla całego bc dla każdego stoją otworem, i tu na nic wymówki że
im się znudziła gra , czy tym podobne,tu podziękujcie wynalazcom
ustrojów :(


mi ta gra tez się już znudziła i tylko dla tego nie pogrzebię Tych z
Którymi dzieliłem dole i niedole tej gierki,wręcz przeciwnie na odchodne
staralbym sie jak najbardziej pomóc współgraczom.


Anorexorcist
i Spiryt dawno wybrali swą droge i kazdy starał sie przynajmniej, to
zrozumieć, Ten drugi szkoda tylko że w swoją grę wciągnał innych
graczy:) ale tu jest oki, Oni zrobili to dawno godząc się z
konsekwencjami,

To
teraz, różni się diametralnie i wiedzcie że inaczej to nie będzie
traktowane jak zerwanie paktu zresztą chyba jednego z dłuższych na tym
serwie, więc i tak przechodzicie do historii,i po prawdzie nie wiem jaka
bedzie decyzja sojuszu, ale ja bede optował za totalnym lataniem na
wszystkich z bc, na co kto może, jak odejść to głośno trzasnąć drzwiami
, :)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 16.08.2012, 22:24

jakich graczy wciagłem bo nie przypominam sobie takiej sytuacji.

wiesz wtedy miałem zakończyć grę ale jak zaczęliście mnie atakować i to w event żeby parę tysięcy surki zabrać to zmieniłem zdanie i odpowiadałem tym samym ale co niektórzy nie wytrzymali napięcia po stracie woja i robili naloty .

I nie martw się nawet nie myślę o powrocie do Was :)

27

Thursday, 16.08.2012, 22:28

Cora Powiedz mi czy jest coś co Ci pasuje...nowy serwer be,ustroje be
no tak,nagle się okazało że możesz dostać porządnie po 4 literach to płaczesz...nie podoba się to jest opcja "usuń konto" i spokój
jestem przeciwny nalotom ale czytając twoje skomlenia to aż mnie świerzbi żeby postawić ambonkę i zachęcić do użycia opcji podanej wyżej.
Skończyły wam się oble z minimalnymi stratami i zaczął się płacz.

28

Thursday, 16.08.2012, 22:31

Ten patch zdaje mi się, że miał zlikwidowac (lub zmniejszyć) podstawowy mankament gry, że kto pierwszy się umocnił w wyższej epoce praktycznie jest nie do ruszenia.
I chyba jednak admini popatrzyli na sytuację na serwerach, bo dali 4 epoce coś w miarę realnego na naloty z 5 epoki a 5-tej coś na 6 epokę.
Przy czym nie demonizujmy tego - wybudowanie wioch bombowych i dokonanie tego o czym pisze shin zajmie duuużo czasu i wymagałoby totalnej bierności od żuli/rsr a super zgrania i zaangażowania od bc.
A i tak nie wiem czy takie "zjechanie" jest możliwe. W każdym razie główne wsie bez większego problemu obronicie a to one decydują o oblach. Więc o co chodzi ? o poboczne ? czy o to, że trzeba się teraz będzie trochę wysilić ? przecież o to chodzi żeby się coś działo a nie, że jedni zduszą drugich i się cieszą.

29

Thursday, 16.08.2012, 22:41


Trinity
nie wiem kim jesteś ale się przedstaw to porozmawiamy
,a do wszystkich ja nie płaczę , opcje znam i jej użyję w odpowiednim momencie najpierw krwi napsuje bc, już nas pakt o braku nalotów nie obowiązuję , to im przedstawie swoje bombki jak to oni zrobili z nami, i okaże się kto wiecej straci , ja decyzje juz podjąłem P

30

Thursday, 16.08.2012, 22:47

Czy jakiś gracz z klanu BC zrobił wam nalot :?:
mi się wydaje że nie tylko bezklanowcy a czy Rifi i Zatoń nie wyskakiwali z klanu i nie robili nalotów :?:
wasza odpowiedź była krótka są bez klanu i mają prawo więc nie pisz że zerwaliśmy pakt dotyczący nalotów

31

Thursday, 16.08.2012, 22:59

Cora placze bo skonczy sie teraz monopol zuli czyli simowanie :rotfl:

32

Thursday, 16.08.2012, 23:05

po pierwsze jakoś nie widzę ci w którymkolwiek z klanw bc :P
po drugie bc im odpowiadało tym samym i nikt z koalicji nie oponował
a po trzecie świr i jerzyś to starzy gracze z bc , a do tego jeśli robia naloty tuz po ataku czyszczącym wykonanym z bc to juz jest dowód oczywisty że ze sobą wspołpracują,
po czwarte juz :P czy widziałeś kiedykolwiek któregos z wyżej wymienionych w szeregach żuli ?

i po 5 aż :(, ja sie mam bac że mi ktoś jak to ująłeś skopie 4 litery , zapraszam

pomysl choć troche zanim cos napiszesz , to naprawdę nie boli

33

Thursday, 16.08.2012, 23:15

wOlay, szacun Ty jeden piszesz i sie nie chowasz pod innym nikiem:)
ale tylko za to:P

a widzisz, nie chce simowac , chce powalczyć ale na równych zasadach, robisz atak dostaniesz atak , robisz nalot to samo , wiem u was cięzko o sprawy honorowe:P

ale czy tak nie jest prościej dostajesz to na co zasługujesz , zbierasz co posiejesz,:)

a nie kop od tyłu i biegiem za plecy kolegi a nuż obroni :P

34

Thursday, 16.08.2012, 23:21

"a widzisz, nie chce simowac , chce powalczyć ale na równych zasadach,.."
my chcielismy tego samego, ale jakos nigdy nie wyszlo



generalnie piszesz o dobrej grze, my probujemy pograc juz od 1,5 roku i jakos nie dajcie nam najmniejszych szans wiec co sie dziwisz ze część graczy ma juz dosc i teraz chca sie zabawic

35

Thursday, 16.08.2012, 23:26

tyle samo szans nam dawaliście przez trzy epoki , jesli nie ty to koledzy, czyścili resztki woja zabierali wiochy jak i kiedy chcieli, teraz zbierają co posiali, wiesz ile moich wioch począwszy od 3 erki do 5 włącznie jest u was, teraz odpłacam pięknym za nadobne, chyba prosta zasada :?

36

Thursday, 16.08.2012, 23:28


a widzisz, nie chce simowac , chce powalczyć ale na równych zasadach, robisz atak dostaniesz atak , robisz nalot to samo , wiem u was cięzko o sprawy honorowe:P




Pisze o równych zasadach ten co zabierał wioski 1 lvl osobą które nie maja najmniejszych szans na obronę i odbywało się to dość regularnie. Zdecyduj się w końcu co chcesz bo post wyżej piszesz jedno a dwa posty wyżej drugie

37

Thursday, 16.08.2012, 23:29

a i nie piszę o dobrej grze tylko o równych szansach a to juz nie to samo ,jeden je umie wykorzystać a drugi nie, czy tylko dllatego e ktoś sobie nie radzi ma dostawać fory, bo ma kumpli wśród adminów czy operatorów, jeśli tak to bawcie sie sami :P

38

Thursday, 16.08.2012, 23:37

Nikt nie ma forów a jak już to prędzej po waszej stroni. Chcesz równej walki ale nie ma takiej możliwości i sami ją sobie odbieracie. Dziwisz się graczom z 5e? Ja nie ponieważ od eventu boba budowniczego 5e musiała siedzieć na urlopach bo nie dawaliście jej najmniejszych szans na grę patch miał coś zmienić `jednak nie do końca dał to co powinien i wcale się nie dziwie niektórym graczom że się wkurzyli i latają. Jeśli coś zmieniać to jedynie dać 6e jakiś pośredni ustrój aby miała większą szanse bronić się przed nalotami.

39

Thursday, 16.08.2012, 23:38

a Tobie Sergio nie robiłem ataków jak ty mi tuz po zmianie epok, nie wypierałem sie jak Ty członków waszej koalicji , wiem powiesz polityka tak trzeba, a zabieranie wiosek , policzymy czy wy zabraliście więcej mi czy ja wam ?

40

Thursday, 16.08.2012, 23:40

no to jak widzisz rowne szanse?

nie bede mial ochronki i zabierzesz mi wioske, bo wiesz ze nie mamy najmniejszych szans obrony w 6ep

tak to widzisz?

wyjdz z jakas propozycja, :)