Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 16.08.2012, 23:43

no ja tez się nie dziwię wielu graczom od Nas że was tepią nie daliście nam grać od 3 erki , potem dziwne sie zasiedzieliście ,spodobały wam się wypasione woja ,w 4 i w 5 erce szkoda było to zostawić, no my poszliśmy do przodu i tyle , no i oczywiście uważacie że to słuszne że jeden może latać a na niego już nie? oki wasza wola:P sami tu zostaniecie i będziecie sobie kostki obgryzać

42

Thursday, 16.08.2012, 23:46

Ja odpisałem tak jak jest jeśli ktoś odszedł z klanu to tak pisałem a nie wypierałem się nikogo moge Ci dokładnie wymienić kto Byl kiedyś w BC a gra bez klanu bo woli taką grę niż układy z wami. Tylko może policz ile my wiosek zabraliśmy wartościowych w normalnej walce a ile ty zabrałeś 1 lvl które nie miały wartości bo jak to napisałeś chciałeś tylko sprawdzić sobie bonusy. Miałem do Ciebie bardzo duży szacunek ale z każdym postem tracisz to chociaż pewnie i tak to Ciebie nie obchodzi. Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać bo zaczynacie wyciągać efekty starych wojen które część my a cześć wy wygraliście ale widzicie tylko to co wam zabrano i jak wam źle. Zdania nie zmienię w 6e powinien pojawić się trzeci ustrój.

43

Thursday, 16.08.2012, 23:48

wOlay a wiesz jakie ja miałem szanse powiedzmy w 4 albo w 5 erce na utrzymanie wiochy, takie jak Ty teraz i jakos daliśmy radę, wspomnij jesli grałeś kiedys, waszą koalicję i naszą, ilu was było a ilu nas , wiesz ile ja miałem dziennie ataków, to wy powinniście być na naszym miejscu, ale się zasiedzieliście, a teraz admini każą nas za wasze błędy

44

Thursday, 16.08.2012, 23:50

Sergio a teraz powiesz że to przypadek że Ty robisz atak na naszego gracza a 5 min po tobie wpada świr z nalotem ?

45

Thursday, 16.08.2012, 23:52

a akurat 1 lvl Tobie jedyną zabrałem własnie wtedy i to była prawda, chciałem sprawdzić bonusy, jakąś jeszcze na 1 lvl Ci zabrałem ?

46

Thursday, 16.08.2012, 23:57

Nie to nie jest przypadek ale ktoś zabroni zgrania z innym graczem? Atakować wszyscy wszystkich mogą. A jak chcesz przytaczać jacy to my źli w w 3e-4e epoce przypomnij sobie swój klan jakie usługi oferował nawet
Młodzi Wilcy - oferta NAJEMNIKÓW
Młodzi Wilcy - działalnośc charytatywna (grabieże, napady, oblegi) ZA FREE!!!

piszesz że mi zabrałeś jedną a rozpatrujemy to w końcu osobiście czy klanowo bo zaczynam się gubić w tym wszystkich i temat chyba dotyczył czegoś innego.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Friday, 17.08.2012, 00:10

Heh to mi się podoba wyciągać sprawy sprzed 3 lat. Wilków już nie ma też kilka lat więc daj luz.
Poszukaj postów swojego istniejącego klanu będzie ciekawiej
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

48

Friday, 17.08.2012, 00:11

dlatego też uznajemy że w związku wlaśnie z tym zgraniem , zerwaliście bez wypowiedzenia pakt o braku nalotów, co odczuje tak wielu z was jak tylko się da, a potem choćby potop :)

a to co pokazujesz, tak było , ale to czasy tak odległe że jeszcze nikt raczej nie myślał o bc ,no może się mylę ale nie chce mi sie szperać a archiwum

49

Friday, 17.08.2012, 00:17

No ale ty sam wyciągasz sprawy z przed paru lat bo od ponad roku siedzicie w 6e a piszesz o 3e czyli jak widzisz przytaczasz to co tobie pasuje. BC nigdy nie oferowało takich usług. Czyli co mam siedzieć i nic nie robić nie atakować nikogo bo atak już jako nalot uznajecie? Ale już ryffiego czy Zatona nalotów nie kojarzycie ale co oni są z RSR a to nie jest koalicja bo się żulami nie nazywają i oni mogli tak robić?

50

Friday, 17.08.2012, 00:32

to jak wam Rifi i Zatoń robili naloty trzeba było wyjasniać z całą koalicją, a co wyprzesz się na forum że świr i jerzyś są waszymi graczami, no może juz nie grają na nich te same osoby co kiedyś ale one wyszły od was z koalicji,

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Friday, 17.08.2012, 00:45

ONZ

Tak jak sądziłem, rozwowa w tym wątku -> Pytanie odnośnie ustroju ONZ w 5E jest mało merytoryczna.

Prosze o jasne stanowisko z Waszej strony odnośnie celowości wprowadzenia ONZ w 5E.
4E dostała "kopa" w postaci ustroju mogącego dośc istotnie przeciwstawić się nalotom.
Co w zamian dostała 6E? Smętne oglądanie kolejnych skutecznych nalotów?

Znacie mechanikę gry, można było się domyśleć czym poskutkuje takie posunięcie...nikt z nas nie ma ochoty a co najważniejsze czasu na siedzenie i pilnowanie wioch (grom z nas to stare "chłopy" które pracują) więc będzie pora zwijać manatki....wcześniej czy póżniej.

Pomyślcie o tym zanim będzie za pózno...

Pozdrawiam

52

Friday, 17.08.2012, 00:48

Celowość widzę tylko jedną danie ochronę 5e przed nalotami ale tak jak pisałem ja szukał bym poprawek w ustrojach dla 6e i wprowadził jakiś pośredni aby dać też możliwość ochrony przed nalotami

MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Friday, 17.08.2012, 00:55

o tym cały czas piszę...bo pomyślano w tej materii o 4E a nie pomyślano o 6E. Przecież to dwie diametralnie różne epoki, które trudno porównywać ze względu chociażby na inne stany wojska, inna ilość wiosek do obrony. Nikt w 6E na dłuższą metę nie utrzyma się bez wioski ECO, a ona nie da żadnej armii.
Po prostu uważam że w 6E brakuje pewnego ogniwa, spójności w ustrojach - są tylko 2 skrajne.

54

Friday, 17.08.2012, 01:44

Ja bardzo przepraszam, ale nalot od gracza riffi na mnie NIE BYŁ PIERWSZYM nalotem z jego strony na gracza BC za wynoszenie surki (co za żałosny powód nalotu), ale jak na razie - ostatnim. Te incydenty były znane, ale nikt z tym nic nie robił. Stanowisko Rafixa było jasne - wyskoczył se z klanu mógł bombować. No oky... A tak, jeszcze brakowało tego żebym się popłakał i wylewał żale albo na forum albo pisał do Zuli że mnie bombują, a ja nic nie mogę... No sorry, ale postanowiłem zrobić inaczej :P Zapraszam do obejrzenia większość (część skasowałem) linków na moim profilu ;)

Co do ONZ

To jest duży plus 5e w przypadku nolatów w stosunku do 6e

Do tej pory 6e miała i ma (!)

Łatwiejsze pola pod wieś bombkową (Istnieje wioska z 6e co na 20 lev da 26 bombek - z 5e taka nie istnieje i nigdy nie powstanie)
Zdecydowanie lepsze staty bombek
Zdecydowanie łatwiej jest obronić wiochę przed nalotem (łatwiej jest wystawić 200 lasek niż 200 piech, z 5e a przyzwoita wioska z 6e tyle lasek na 20 lev wystawi, co do 5e - niekoniecznie -> wobec tego łatwiej jest obronić nalot składający się z kilkunastu bombowców nawet jeśli stoi kilka apaczy na froncie - dla chcącego naprawdę nic trudnego. Ty bardziej, że ubić za pomocą laserów bombowca z 5e jest łatwiej, niż bombowca z 6e za pomocą piech z 5e)

Ogólnie co do tego że do tej pory 6e miała znaczną przewagę jesli chodzi o bombowanie chyba nie ma nikt wątpliwości. Wprowadzenie ONZ pozwala niejako wyrównać szanse obu epok w konfrontacji powietrznej.

Znacie mechanikę gry, można było się domyśleć czym poskutkuje takie posunięcie...nikt z nas nie ma ochoty a co najważniejsze czasu na siedzenie i pilnowanie wioch (grom z nas to stare "chłopy" które pracują) więc będzie pora zwijać manatki....wcześniej czy póżniej.

Nieprawda! Można było robić skuteczne naloty przed wprowadzeniem patcha - linki na moim profilu ;)
Równie dobrze można się było przed nimi skutecznie bronić - zapytajcie gracza riffi czy straszna krzywda mu się stała poprzez te naloty które dostał? No wlaśnie... Bo najlepsze wiochy da się solidnie obstawić wojem i obronić przed nalotem.

Prosze o jasne stanowisko z Waszej strony odnośnie celowości wprowadzenia ONZ w 5E.

4E dostała "kopa" w postaci ustroju mogącego dośc istotnie przeciwstawić się nalotom.

Co w zamian dostała 6E?

Co dostała 6e? Miała za dużą przewagę do tej pory. Nic nie musiała dostawać. A Technokracja jest dość przydatnym ustrojem (btw no co do ustrojów w ogóle to już w innym temacie się wypowiedziałem, że brakuje urozmaicenie - fakt, nie zmienia to jednak postaci rzeczy)

...nikt z nas nie ma ochoty a co najważniejsze czasu na siedzenie i pilnowanie wioch (grom z nas to stare "chłopy" które pracują) więc będzie pora zwijać manatki...

No sorry, ale to że albo nie macie czasu albo nie chce Wam się pilnować wioch to nie jest powód do zmiany czegokolwiek... No ja pierdziele, ale co to za argument??! A myślisz, że BC ma czas na naloty od świtu do późnej nocy? Co my nie mamy pracy? Domu rodziny itd? Trochę to nie poważne co napisałeś...

Nikt w 6E na dłuższą metę nie utrzyma się bez wioski ECO, a ona nie da żadnej armii.

Ale da bombowce... Aha, rozumiem - po co bombowce jak ich nie wykorzystasz... Hm... Co może dać wioska ECO? Może da myśliwce - mają 190 AA mogą , myślę, troszeczkę pomóc w obronie przed nalotem - to moja mala podpowiedź ;)

Można się obronić przed nalotami? Można

Wystarczy chcieć...

btw
mam nadzieję, że wystarczająco merytorycznie napisałem, dlaczeg onz nie jest glupim ustrojem :P

55

Friday, 17.08.2012, 02:45

Cytat

no ja tez się nie dziwię wielu graczom od Nas że was tepią nie daliście nam grać od 3 erki , potem dziwne sie zasiedzieliście ,spodobały wam się wypasione woja ,w 4 i w 5 erce szkoda było to zostawić, no my poszliśmy do przodu i tyle , no i oczywiście uważacie że to słuszne że jeden może latać a na niego już nie? oki wasza wola sami tu zostaniecie i będziecie sobie kostki obgryzać - cytat Cora (sorki za nieumiejętność wklejania, ale ostatnio rzadko tu siedzę...)

Zacznijmy od początku. Kto zaczął wojnę z BC (pomimo cichego sojuszu, dostałem od Wilków wioskę w 3 e, nie tylko ja, ba nawet robiliśmy sobie ochronki). Pewnego pięknego dnia dostaliśmy obla od Wilków, przegraliśmy, zanim co nasi skasowali ambasadę, reprymenda od Shina - nie szanujecie przeciwnika itp. Roz...liśmy Wilki bez większego problemu, Shin poprosił o rozejm, my sie zgodziliśmy bez żadnych negocjacji (Jerzys), (Shin pamietasz?) Jestem najstarszym członkiem tego klanu i pamietam dokładnie jak to się stało, i dlatego bardzo dziwi mnie opis: Black Company - IT'S PAYTIME. Wojnę wygraliśmy. Wilki poszły w zapomnienie. A to co się dzieje od tamtej pory to jest tylko i wyłącznie Wasza zemsta... zemsta za niespełnione ambicje... nie wiem, może coś innego... Czy my oblegaliśmy Wilki, Possesed itp? NIE... zadajcie sobie wszyscy pytanie i odpowiedzcie na nie: Kto zaczął z nami wojnę??? Ciekaw jestem kto pierwszy rzuci kamieniem.....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "GuardianAngel" (17.08.2012, 02:52)


MW12345

Intermediate

  • "MW12345" started this thread

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Friday, 17.08.2012, 10:32

Dark_elf nie mam ochoty na pyskówkę, stawiam na merytoryczność w odpowiedziach.
W tym wątku nie chodziło mi o przedstawianie z Twojej strony jakiś wyimaginowanych taktyk, twierdzenie że wy też czasu nie macie (faktycznie postawienie ambonki w dogodnym miejscu na mapie, i zapuszczenie nalotów trwających po kilkanaście minut jest strasznie czasochłonne, na pewno bardziej niz pilnowanie czy nalot wejdzie o 7 rano, o 13 a może o 21). Jakieś bzdurne gadanie o bombowcach w wiosce ECO (w takiej wiosce raczej nie ma krzemu - stawia się na złoto, uran i tytan)...po prostu wypowiada się ktoś kto nie wie o czym pisze.

Czekam na jasne stanowisko administracji w tym temacie, może się coś wyjaśni.

Nie będę rozmawiał równiez o tym co było 3 lata temu, o MW, o PSD, o oblegach czy rozejmach. W wyciaganie tematów nie związanych z wątkiem możecie się bawić, ale beze mnie.

57

Friday, 17.08.2012, 11:59

DYSKUSJA Balans Ustrojów E5 - E6

Zainteresowanych odsyłam do tematu administracji.

Temat zamykam a pyskaczom zostaje wysyłanie PW albo misz-masz.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker