Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 17.08.2012, 09:53

cora każdy czekał 2 lata na zmiany teraz je będą "stabilizować" później nowy serwer wejdzie no i będzie zabawa bo gra może ruszy
żeby ze 200000 graczy było

22

Friday, 17.08.2012, 11:18

Co do liczby graczy na trzecim serwerze to będzie wszystko zależało od Was samych, my możemy dać reklamę ale w największym stopniu to wszystko zależy od samych graczy i zapraszania znajomych do gry.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

23

Friday, 17.08.2012, 19:44

no ja nie mogę kolegów zaprosić bo cały czas narzekają że za bardzo do tyłu będą i potrzebują od "nowa"

24

Friday, 17.08.2012, 21:25

Koledzy kolegami - oczywiscie ze beda powiadomieni - ale o marketing a nie "banery" trzeba sie jakos zatroszczyc profesjonalnie... - znacie target docelowy - pewnie macie to juz sprecyzowane - wiecie ze ten target pragnie rozwoju - a czesto zaniedbujecie pisanie uaktualnien - to niestety droga do nikad - nie piszecie uaktualnien bo nie ma kasy - a nie ma kasy bo nie ma mikroplatnosci - jakis czas temu proponowalem wersje mobilna gry - nawet ten sam serwer (baza danych) ale zeby sie na telefonie czy ipadzie latwiej pykalo - powiedzieliscie nie - proponowalem tez jakas forme nieodplatnej pomocy w projektowaniu enginu od strony marketingowo graficznej (ergonomicznie umeijscowienie elementow oraz nimimalizm w zbednych ozdobnikach czy podzialach) - jest sporo do zrobienia - ale skoro gra nie przynosi dochodu to nie oznacza ze jest zla - moze czas polozyc lkonkretny nacisk na agresywne zdobywanie rynku. Niechce byc goloslowny - ale nadal wyciagam reke - zawsze chcetny do pomocy - mam wam wiele do opowiedzenia z zwlaszcza o swojej firemce :D (jak mala firma z bialegostoku - dzialajac przez 7 lat - stala sie najwiekszym dostawca modeli cyfrowych na swiecie).

25

Monday, 20.08.2012, 10:58

PENdzel:

1. mobilnej wersji gry nie ma nawet do BW.

2. jeżeli chwalisz się swoją firmą wyślij link do strony, napisz nazwę itp wtedy będzie łatwo zweryfikować czy tak jest rzeczywiście. Szczególnie jeżeli jest to "Twoja firma".

3. Napchanie gry mikropłatnościami to jedna z podstawowych rzeczy, które odstraszają przynajmniej część graczy i właśnie do nich kierujemy produkt. Oczywiście moglibyśmy dać opcje typu: +10000 golda/1pln+vat tylko czy tędy droga?

4. Tutaj: http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…oard&boardID=25 można zamieszczać wszystkie propozycje.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 20.08.2012, 17:49

nowy serwer

Jak zaprosiłem kolegów to skończyło sie na banie dla wszystkich .


Gram od czasu do czasu w taka gre Gotyx która zaistaniała na necie w 2003r , autor tej gry traktował ją jak swoje ulubione dziecko , drugą gre którą póścił (Arena Albionu) nie była już takim cudownym dzieckiem ale właśnie ta Arena zarabia , więc jest bardziej rozwijana .
Nie wiem czy podobna sytuacja nie dotyczy Czasu Wojny i BW , bo wygląda na to że to jednak BW zarabiaja

Czas wojen jest trudniejszy w rozgrywce i chyba dlatego cieżko będzie o mase aktywnych graczy płacących premki , lecz napewno mozna miec graczy którzy tą grę pokochali na wiele lat i dalej mogą ja wiele lat kochać .
Tak naprawde wszystko zależy od autora , to on moze pchnac gre do przodu i zwiekszyc sobie zyski ale na pewno same patche nie pomoga , trzeba dotrzec do wiekszej liczby graczy , a to kuleje i dalej gra jest nierozpoznawalna w necie , a opinie i oceny jej w rankingach są smiesznie krzywdzące , a recenzje pisane przez graczy co czesto nawet 2 epoki nie lizneli .
Inna sprawa ze autor chce aby to gracze szanowali jego , lecz dziala to rowniez w druga strone , trzeba szanowac gracza , bo to nie jest byle ktos , to gosc co daje zarobic .
Taki gracz to klient
Gdybym ja swoich klientow tak traktowal mojej firmy dawno by nie bylo , a jestem , chociaz wiele firm sie juz w mojej branzy zamknelo , a tak przerzucam te komputery od 10 lat .
Zawsze pozostaje sprzedac gre , zarobic i skupic sie na jednym .

Nowy serwer nie jest zły , zawsze można go zamknąc , zrobic serwer testowy zobaczyc ile premek pojdzie , czysta ekonomia .

27

Wednesday, 22.08.2012, 16:23

Canis: nie zrobimy "serwera testowego" a potem go nie zamkniemy jak się okaże, że jest mało premek, bo to by było świństwo dla tych, którzy spróbowali.

Jak zrobimy serwer to na maxa i trzeba się liczyć że może być wtopa.

Taki life;/
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

28

Wednesday, 22.08.2012, 17:27

hehe no to teraz tylko czekać zostało

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 22.08.2012, 17:39

I najlepiej już z poprawionymi ustrojami i wierceniem dziurek bo tylko na nowym serwerze można będzie zaliczyć wszystkie ustroje :)

30

Wednesday, 22.08.2012, 19:12

ta ale zbalansujmy ustroje wiercenie dziury też zbalansować
2k ph 1 dziura
7k ph 2 dziura
20k ph 3 dziura
będzie zbalansowanie
stolice niech zostaną i tak poboczne będą lepsze

31

Wednesday, 22.08.2012, 19:16

OO tak może jeszcze 3 dziura 100 k albo 200k po co się rozdrabniać ?
Pomyśl o tych co zaczynają a nawet nie tylko o tych ja nigdy nie miałem więcej jak 2k ph idąc tym tropem wywiercił bym sobie 1 dziurkę?

Taaa już to widzę.
Zatem policzymy
1 2k
2 7k
3 20k ( zakładając że za 1 razem sie nie udało to 3 dziurka x2 )
2 000 + 7 000 + 40 000 = 49 000 .
Już to widzę jak ludzie by wiercili.

32

Wednesday, 22.08.2012, 19:16

A wiecie co jest najbardziej niezbalansowane? Epoki.
Gdyby nie można było atakować innej epoki niż swoja wszystkie Wasze problemy przestałyby istnieć.
Takie proste rozwiązanie, ale oczywiście niosące ogromne konsekwencje :<.

33

Wednesday, 22.08.2012, 19:20

osadniczku ph się uzbiera tu chodzi o to że tego bizu 3 było tak mało że się płakać chciało a ludzie mieli ph na 3 pierścionki przed eventami

34

Wednesday, 22.08.2012, 19:21

Ok jak mi powiesz jak mam uzbierać 49 k ph w 2 epoce to dam CI piwo.

35

Wednesday, 22.08.2012, 19:40

Przejść wyżej.

36

Wednesday, 22.08.2012, 20:06

oj jak chcesz mieć w 2 epoce bizu w tej epoce jest prawie nic nie warte ale dobra
w 3 już się przydaje bo się avki zaczynają a w 4 masz możliwość pożądnego zbierania na zwojach i runach

37

Wednesday, 22.08.2012, 22:51

cena wiercenia jest dobrze dobrana na nowy server

weźcie pod uwage że u nas przeszło stado eventów i z tąd mamy tony ph, bez tego to jakby ktos miał wysoką rune to by jej nigdy nie przetapiał bo to by był unikat


poza tym od czego są zwoje 1 epokowe do biżuteri?

38

Wednesday, 22.08.2012, 23:11


ta ale zbalansujmy ustroje wiercenie dziury też zbalansować
2k ph 1 dziura
7k ph 2 dziura
20k ph 3 dziura
będzie zbalansowanie
stolice niech zostaną i tak poboczne będą lepsze

A gdzie argument za tymi zmianami? No właśnie po co argument... Żenada :thumbdown:

Przypomnę tylko bo może nie pamiętasz, ale ta zmiana została wprowadzona, aby w pierwszych epokach można było stosować czary - na prośbę samych graczy.


cena wiercenia jest dobrze dobrana na nowy server

weźcie pod uwage że u nas przeszło stado eventów i z tąd mamy tony ph, bez tego to jakby ktos miał wysoką rune to by jej nigdy nie przetapiał bo to by był unikat


poza tym od czego są zwoje 1 epokowe do biżuteri?

Dokładnie - nic dodać nic ująć.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Wednesday, 22.08.2012, 23:26

własnie to jak chcecie podwyższyć wiercenie za Ph to może wcale nie dawać tego bo to się z celem mija bo pierwsze epoki znowu by czarów nie używali .

Na nowym serwerze powinno być wszystko i tam każdy będzie zaczynał od początku wiec każdy będzie miał takie same szanse .

40

Thursday, 23.08.2012, 00:18

o wprowadzenie wiercenia na straych serwarch trzeba było dać najpierw ankiete i proponowane ceny
z dnia na dzień rozwaliło rynek biżuteri