You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 18th 2012, 12:50pm

Kolejny Obleg Po Stracie Wioski Po 12 H

Jedną wioskę straciłem : 2012-08-17 23:50:06
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f7320f186a

kolejne oblężenie dostałem : 2012-08-18 12:02:16
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=406c9176f6


według mojego zegarka nie mineło 24 h co mi gwarantuje Tutorial:

W zależności od wyniku oblężenia otrzymujemy następujące ochrony (liczone od momentu zakończenia oblężenia):


  • gdy stracimy wioskę: 24h ochrony na wszystkie nasze pozostałe wioski,
moje ID:
12575
serwer T1

2

Saturday, August 18th 2012, 3:08pm

Ochrona przed oblężeniami

Na wioskę nie można założyć oblężenia:


  • kiedy wioska jest główną wioską gracza - stolicą.
  • kiedy przeciwko posiadającemu ją graczowi toczy się już jakieś oblężenie,
  • kiedy z wioski, którą chcemy oblegać, jest założone oblężenie
    na innego gracza (dotyczy tylko tej jednej wioski, nie wszystkich wiosek
    gracza którego chcemy oblegać),
  • przez 6 x poziom Ołtarza godzin po przejściu do nowej epoki,
  • przez 48 godzin liczone od czasu, gdy nasze poprzednie oblężenie się zakończyło lub zostało rozbite,
  • jeśli dany klan oblegaliśmy w ciągu ostatniego tygodnia (wtedy możemy oblegać inny klan),

W zależności od wyniku oblężenia otrzymujemy następujące ochrony (liczone od momentu zakończenia oblężenia):


  • gdy stracimy wioskę: 24h ochrony na wszystkie nasze pozostałe wioski,
  • gdy zajmiemy wioskę innego gracza: 6h ochrony tylko na tę jedną wioskę,
  • jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających
    rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę:
    24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych
    wiosek
  • jeśli obroniliśmy obleganą przez przeciwnika wioskę (remis lub przegrana przeciwnika): 24h na tę jedną wioskę.
rzeczywiście jest coś takiego muszę ci racje przyznać tylko po co nowe konto na forum? zbanowali cie czy jak ?

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

3

Monday, August 20th 2012, 9:04am

Czy oblegana wioska była Twoją własnością w momencie zakończenia poprzedniego oblężenia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, August 20th 2012, 3:25pm

Nie była moją własnością zdobyłem ją godzinę lub 2 później .
Ale w tutku nie ma ani słowa o tym że nie będzie chroniona wieś którą wybuduje, zagrabie czy dostanę w spadku w czasie tych 24 h.
To JA dostaje ochrone 24 na wszystkie wsie po stracie .

5

Monday, August 20th 2012, 4:31pm

ja tam czytam w tutorialu co innego
i zdarzałay sie juz takie sytuacje jak ta a to z tej przyczyny ze zdobyłeś wieś

gdy zajmiemy wioskę innego gracza: 6h ochrony tylko na tę jedną wioskę,
jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę: 24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych wiosek

edit
do tej pory tak było ale chyba grasz od wczoraj i od wczoraj robisz ochronki :P , wystarczyło zapytac na forum co sie dizeje jak sie nowa wioske zdobedzie

This post has been edited 1 times, last edit by "robertpkt" (Aug 20th 2012, 4:53pm)


6

Monday, August 20th 2012, 4:49pm

jeśli ktoś nas oblegał i w wyniku ataku na oblegających rozbijemy (lub jeden z klanowiczów rozbije) oblężenie na naszą wioskę: 24h ochrony dla obleganej wioski + 6h ochrony dla pozostałych naszych wiosek

Co ma piernik do wiatraka ???? nie wie w klasie nikt :rotfl:
Proszę o odpowiedź osoby kompetentne, czyli adminów ,gmów czy kogokolwiek kto się zajmuje tą grą a nie takich ignorantów j.w.

Proszę mi wskazać gdzie pisze o tym że poprzednia ochrona traci moc jeżeli nastąpi jakaś inna akcja związana z moimi wsiami .
Jeżeli nie ma takowego wpisu w tutorialu gry .Nie satysfakcjonuje mnie poprawienie błędu, oczekuje zwrotu wioski straconej przez brak pełnych informacji o schemacie gry.
Jeżeli takowy wpis jest a ja laik tego nie potrafiłem tego znaleźć ,proszę o wybaczenie za zawracanie gitary .

7

Monday, August 20th 2012, 6:01pm

Poprzednia ochrona nie traci mocy poprostu nie dostajesz dodatkowej ochrony na nowa wies - to tak jak masz promocje na samochody wyprodukowane w 2011 roku w tym samym salonie moze byc model z 2012 i mimo ze sa w jednym miejscu to juz na ten z 2012 TYLKO NA TEN nie obowiazuje promocja ;)
Prosciej chyba sie nie da :D

ps do posta nizej

by nie zasmiecac forum - jezeli masz polise na rok wykupiona na swoje 5 autek i w miedzy czasie sprzedaz jedno i kupisz kolejne 6 autko to na to 6 autko musisz nowa polise wykupic. ;P

This post has been edited 1 times, last edit by "Elmmisiek" (Aug 21st 2012, 11:18am)


8

Monday, August 20th 2012, 7:28pm

Elmisiek jeżeli już mówisz o samochodach to mam pytanko .
Jeżeli kupię nowe auto i wykupię polisę autocasco na rok czasu i pod czas tego roku zafunduję sobie do niego nowe opony radio czy cokolwiek innego i tą nową rzecz mi ukradną w czasie trwania polisy ,czy dostanę odszkodowanie ? Czy polisa tego nie obejmuje?
Tym bardziej jeżeli nie ma takiego zapisu w umowie że na nowe opony nie obowiązuje mnie już ubezpieczenie.
Ja miałem ubezpieczone wszystkie MOJE wsie na 24 h. a że między czasie nabyłem nową nie było zapisu w umowie że ona nie jest ubezpieczona.

9

Monday, August 20th 2012, 8:56pm

v. 0.8.7
12 stycznia 2010



  • Po przejęciu wioski innego gracza, agresor będzie otrzymywał 6 godzin ochrony. :)