Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Wednesday, 22.08.2012, 16:32

dlaczego zajmujemy sie tylko ONZ z 5ep??????????

zule placza bo maja naloty :?: tylko dlatego :(

powtarzam niech wlacza sobie Dzieci Gai i po tamacie placzki

znow zmianimy gre tylko pod jedna koalicje. a co z reszta :?:

oczywiscie czekamy na ustroj posredni dla 6ep, ktory rowniez bedzie dawal jakiegos "kopa" jak technokracja
jesli bedzie to kolejny ustroj ktory wydluzy koszty i czasy *5 to lepiej go nie robic

kolejne pytanie czy mozna zmienic ustroj dzieci gai bo jest nieuzyteczny :?:
A dałeś jakąś propozycję, bo widzę tylko płacz?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

102

Wednesday, 22.08.2012, 16:38

3. Dodanie pośredniego ustroju dla E6 pozwalającego chronić stolicę oraz 1 wioskę przed oblężeniami i nalotami
taki ustrój pozwoli na grę w 6 epoce zarówno na T1 i T2


czekaliśmy na taki ustrój z nadzieją że pozwoli na jakąś grę w 6 epoce

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

103

Wednesday, 22.08.2012, 16:42

Jednak ta propozycja nie jest najlepsza....stolicy nie można oblegać, nikt jej też nie bombarduje bo się nie opłaca (lepiej latać na pozostałe wioski), więc tak naprawde chroniona jest tylko jedna wioska a to zdecydowanie za mało prz 6 wioskach (nie liczę już stolicy).
Opcja z 24h odwetem jest najlepsza jaka dotąd padła. Grasz ostro? Musisz liczyć się z tym że Twój rywal że zagra ostro :P Proste, logiczne i sensowne.

104

Wednesday, 22.08.2012, 16:42

1. ONZ - przez 24 godziny od wykonania nalotu, gracz może zostać zbombardowany. (W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp)

I OCZYWISCIE BRAK MOZLIWOSCI UDANIA SIE NA URLOP

105

Wednesday, 22.08.2012, 16:47

nie piszcie że nie latacie po stolicach bo sami się ośmieszacie latacie po stolicach i po wioska na 1 lvl ^^
taka opcja wam nie pasuje :?: czego się obawiacie :?:

(W tym czasie nie można samemu wziąć urlopu itp)

co to za opcja czy ktoś będzie mógł za mnie wcisnąć urlop?

106

Wednesday, 22.08.2012, 16:51

pOMYSL MOZE SAM SIE DOMYSLISZ

107

Wednesday, 22.08.2012, 17:07

Pisz po polsku
Jak mam się wszystkiego sam domyśleć to po co to forum

108

Wednesday, 22.08.2012, 17:15

Nikt nie kaze ci tu pisac dzieciak:)

109

Wednesday, 22.08.2012, 17:26

Takie wypowiedzi świadczą tylko o Twoim poziomi inteligencji
Dlaczego takiego ustroju nie bierzecie pod uwagę ?????

Dodanie pośredniego ustroju dla E6 pozwalającego chronić stolicę oraz 1 wioskę przed oblężeniami i nalotami

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

110

Wednesday, 22.08.2012, 17:36

co do nalotów na stolicę to sam miałem od Was kilkadziesiąt a tylko dlatego że biedakowi armie skasowałem , wiec nie mów że się nie opłaca bo kilka budynków straciłem :)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

111

Wednesday, 22.08.2012, 17:57

Takie wypowiedzi świadczą tylko o Twoim poziomi inteligencji
Dlaczego takiego ustroju nie bierzecie pod uwagę ?????

Dodanie pośredniego ustroju dla E6 pozwalającego chronić stolicę oraz 1 wioskę przed oblężeniami i nalotami

Ano dlatego ten ustrój jest w sumie bez sensu z 2 powodów:
1. Nie zmienia nic w kwestii nalotów. Tak jak pisałem możlwe do obstawy jest ok. 2 wiosek. Pozostałe 5 i tak można bombardować. Jak obstawisz więcej wiosek to prosisz kolegę o atak czyszczący i robisz 2 naloty albo sam czyścisz i poprawiasz nalotem.
2. Gracze BC wykorzystają to skacząc masowo do 6E, beda rozwijac tylko wioske chronioną, w stolicy stawiając w bardzoooo krótkim okresie odpowiednią ilość bombowców. Pozostałe sloty na wioski wykorzystają na bombowce i nadal będą latać zupełnie bezkarnie po tych którzy im nie pasują, niszcząc to co zbudowali przez kilkanaście miesięcy. Bombardując ze stolicy zdejmą spokojnie z demonem do 10 poziomów budynków/nalot.

Reasumując - opcja ta nie zmieni nic, a wręcz przeciwnie. Dojdzie do tego że w niezbyt długim okresie czasu osoby rozwiniete w 6E również zostaną ze stolicą + jedną chronioną wioską. Reszta pozostanie w gruzach.

Administracjo prosze taki scenariusz mieć na uwadze, bo do tego usilnie dąży pewna grupa graczy na serwerze.

112

Wednesday, 22.08.2012, 18:15

Bez sensu jest dla Ciebie i Twoich kolegów bo jesteście wysoko rozbudowani i nie pisz że nikt nam nie kazał zostawać w niższych epokach bo się będziesz powtarzał.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

113

Wednesday, 22.08.2012, 18:17

myślę że nie było by nalotów od graczy z 6 epoki bo by po takim ustroju mogli troszkę powalczyć ale tez można dodać taka opcję że jak gracz z 6 epoki zrobi nalot na innego gracza traci ochronę tej jednej wioski i stolicy .

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Wednesday, 22.08.2012, 18:32

Bez sensu jest dla Ciebie i Twoich kolegów bo jesteście wysoko rozbudowani i nie pisz że nikt nam nie kazał zostawać w niższych epokach bo się będziesz powtarzał.

Ty również się powtarzasz :P
Nie można po prostu zostawiać takich furtek które pozwalają niszczyć czyjś dorobek tylko dlatego że awansował do ostatniej epoki, dlatego że własną pracą i zaangażowaniem dobrze się rozbudował i jest mocny. To jego praca i jego zasługa a takie świnskie zagrywki są po prostu nie fair.

115

Wednesday, 22.08.2012, 19:58

Jakiś czas temu na t2 była taka sytuacja, że część graczy siedziała w 5 ep, a reszta w 3, a każdy kto skoczył do 4 dostawał z miejsca dywanowe naloty. Problem był zgłaszany na forum, apelowano, że 4 ep nie ma fizycznej możliwości obronić się przed nalotami. W odpowiedzi druga strona pisała, że trzeba było szybciej skakać. Admini oczywiście problem olali.

Teraz jak wprowadzili ONZ dla 5 ep (która nota bene przy 6 wypada naprawdę blado) to z miejsca Żule podniosły larum, że to jest nie fair i żeby zlikwidować ONZ. Najlepsze jest to, że żadnego innego rozwiązania nie akceptują no bo jakby wprowadzić opcję nr 3 to jeszcze BC mogłoby nawiązać jakąś walkę, a to się nie godzi. W końcu oni chcą w spokoju simować i zabierać 1 lvl wioski będąc kompletnie bezkarnymi. I proszę nie piszcie mi, że 'trzeba było szybciej skakać' bo jest to oklepane. Ja też wam mogę napisać, że nie trzeba było się tak śpieszyć, bo teraz nie macie w niższych epokach żadnego zaplecza. Poza tym jeśli ma się liczyć tylko 6 ep, a w pozostałych zaliczamy bosów i skaczcemy dalej, to chyba lepiej zlikwidować 2, 3, 4, 5 ep i wszyscy będą happy.

Ta gra polega na prowadzeniu walk z innymi graczami natomiast Żule za wszelką cenę nie chcą do tej walki dopuścić, a admini im w tym przyklaskują. Sushi sam w pierwszym poście podałeś 3 opcje (nota bene 3 miała chyba najwięcej zwolenników), a teraz uznajesz tylko 2, które są korzystne jedynie dla jednego obozu. Zmiany muszą przebiegać z poparciem obu stron, a nie tylko jednej.

Reasumując popieram wprowadzenie dodatkowego ustroju dla 6 ep i ewentualnie ograniczenie liczby dziennych nalotów dla ONZ, np. do 2 na dzień, ale bez kary w postaci 24h bez ochronki, czy 2x wyższych kosztów budowy bombowców bo wtedy ten ustrój całkowicie traci sens.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

116

Wednesday, 22.08.2012, 20:43

Ta gra polega na prowadzeniu walk z innymi graczami...

...ale bez kary w postaci 24h bez ochronki, czy 2x wyższych kosztów budowy bombowców bo wtedy ten ustrój całkowicie traci sens.
Owszem na tym ta gra polega, więc walczmy na równych prawach. W obecnym systemie nie ma takiej szansy.
Kary powiadasz...chcesz walczyć nalotami to walczmy, ale druga strona musi posiadać jakiekolwiek skuteczne narzędzie do tej walki. Podaj mi chocby jedną praktyczną a nie teoretyczną teorie na obronę 7 wiosek przed nalotem z amonek (bo tak to się najczęściej odbywa) a zwrócę honor.

Poza tym na mój apel o wpisywanie się chętnych z 5E na zamianę ustrojów (ONZ dla 6E, technokracja + rebalans jednostek w 5E) nie odpowiedział praktycznie nikt, nastała martwa cisza. Czy to o czymś świadczy? Owszem...o potężnym niszczycielskim narzędziu jakie sprezentowano bez głębszego przemyślenia dla 5E. Właśnie takie działanie należy dać pod rozwagę administracji a nie graczom którzy za wszelką cenę chcą nadal pozostać w tej jakże uprzywilejowanej i korzystnej tylko dla nich samych pozycji.

117

Wednesday, 22.08.2012, 20:46

jak ty chcesz te jednostki zbalansować ?

118

Wednesday, 22.08.2012, 20:48

Ja bym również zmienił 4 epokowy ustrój dzięki, któremu ludzie są nietykalni i bezprawni = albo będą niebawem :D

119

Wednesday, 22.08.2012, 20:53

Cytat

Poza tym na mój apel o wpisywanie się chętnych z 5E na zamianę ustrojów (ONZ dla 6E, technokracja + rebalans jednostek w 5E) nie odpowiedział praktycznie nikt


Ja będę miał takie armie jak Wy to nie ma problemu. Załatw wszystko z adminami.

Jestem daleki od idealizowania ONZ, ale zmiany, które chcecie wprowadzić pozbawiają ten ustrój jakiegokolwiek sensu o czym piałem wyżej i nie będe się powtarzał.

Co zaś się tyczy niszczycielskich narzędzi to na tą chwilę wszystkie znajdują się w 6 ep tylko tutaj pojawia się problem z moralnścią Kalego.

Byłbym też wdzięczny jakbyś nie uskuteczniał sztuczek rodem z tandetnych szmatławców.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

120

Wednesday, 22.08.2012, 21:02

HighContrast

nie mów na prawdę 4 epokę trzeba tez zmienić weź sobie nie żartuj bo i tak dostaje się baty 1v1 od 3 jak i od 5 epoki.Bo te mutanty co biegają po serwerach to 4 epoka przy nich pikuś .

to może zmniejszymy utrzymanie jak to jest w niektórych epokach :)

I przedstaw się wreszcie kim jesteś w grze !!