Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] wskrzeszenie bohatera

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 17.08.2012, 12:49

wskrzeszenie bohatera

od paru dni nie mogę wskrzesić bohatera gladiatorpl_is_back poziom 10 przepisanego do stolicy
dzieje się tak odkąd dałem ustrój darmowego wskrzeszania

ID:
8678
t2

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 17.08.2012, 13:28

Proszę o rozwinięcie zdania "nie mogę wskrzesić". Co się pojawia, co się dzieje, komunikaty?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 17.08.2012, 14:57

nie było napisu wskrześ i tym samym nie dardy przywołać do życia ale już chyba naprawione dziękuje

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 17.08.2012, 15:04

Nic nie zmieniałem, więc jeśli problem był po stronie gry, a nie przeglądarki, to znaczy, że nadal istnieje.
Gdyby tak się stało ponownie, to proszę o zamieszczenie screena z ekranu wskrzeszania bohatera.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Wednesday, 22.08.2012, 00:29

i znowu to samo
i jak ostatnio nie da się wskrzesić


6

Wednesday, 22.08.2012, 11:04

masz posąg bohatera ?

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 22.08.2012, 13:05

W wiosce posąg bohatera na 100% stoi, gdyż widać stosowny napis na screenie: "» Możliwość powołania i wskrzeszenia bohatera."

8

Wednesday, 22.08.2012, 14:26

skoro nawet pierwszopoziomowca nie da się tam wskrzesić to
być może bohater żyje i jest w innej wiosce
lub system uważa że on żyje

9

Wednesday, 22.08.2012, 14:46

A ja powiem inaczej spróbuj zalogować się z innej przeglądarki.
JA kiedyś też tak miałem że z firefoxa nie dało rady podbijać cen na licytacji i musiałem podbijać z IE

10

Wednesday, 22.08.2012, 19:46

problem znowu się sam rozwiązał ale posąg jest a bohater na 100 % nie żył zawsze działało mi dobrze po wybraniu ustroju tak mi się dzieje :(

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 24.08.2012, 12:25

Przyczyną było to, że mimo iż wskrzeszenie bohatera było darmowe, to przy sprawdzaniu warunków do wskrzeszenia sprawdzany był koszt, jaki byś zapłacił nie mając tego ustroju. Po jakimś czasie, gdy surowce pojawiały się w wiosce, pojawiała się i opcja, mimo że surowce nie były zabierane. Naprawiłem już ten błąd, więc nie powinno się to już powtórzyć.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Sunday, 26.08.2012, 14:24

OK, jednka dziala :P