Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 19.08.2012, 01:27

Problem z nalotami

Z tego co pamiętam nie powinny być burzone budynki w trakcie budowy a jednak:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=389dc4cd19
CD było w kolejce budowania, automatycznie budowa została skorygowana 2 poziomy w dół.
Jeśli jednak można bombardować budynki znajdujące się w kolejce gdzie podziały się surowce? Tracę 2 krotnie raz w wyniku nalotu 2 w wyniku skorygowania w dół budowy a przecież koszt surowców był za wyższy poziom.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 20.08.2012, 09:02

Z tego co wiem, to tak miało działać, nigdzie nie było powiedziane, że rozbudowywane budynki nie mogą być zniszczone.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 21.08.2012, 00:33

a dlaczego tracę towar?
Automatyczna korekta w dół rozbudowanego lvl powoduje straty, Przy tym lvl budynku potężne bym powiedział. Dlaczego jestem ja i inni gracze 2 krotnie karani?
Raz stratami w nalocie 2 poprzez system gry.
Poszukałem

Absurdalne naloty

2 lata temu pisałem w podobnym klimacie, w tedy nawet nie byłeś łaskaw odpisać. I fakt jest jeszcze problem czasu budowy w przypadku wyburzenia budynku będącego już w kolejce.

Czyli w wyniku nalotu zostaje zniszczony budynek będący w trakcie budowy, zostają zniszczone jego np 2 poziomy. System automatycznie koryguje lvl budowy ale widzi czas budowy do końca z poprzedniego lvl (nie uzględniając że niższy poziom powinien być już wybudowany) i kradnie szurkę:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Tuesday, 21.08.2012, 00:43

miałem to samo kiedyś z budową saletry stawiałem lvl 29 przyleciał ****** i zniszczył właśnie saletre kilka tyś złota poszło do piachu ale czasu nie oblukałem bo to i tak różnica kilku godzin była

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 21.08.2012, 00:57

ale przy odpowiednim poziomie mówimy o dniach:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Tuesday, 21.08.2012, 10:36

w szóstej jeszcze więcej chyba no ale w 5 zauważyłem że budynki na 18 budują się tyle co w 4 epoce na 26 lvl

7

Wednesday, 22.08.2012, 16:20

Ok, możemy w ogólę zabierać Ci rozbudowę i niszczyć poziom, czy o to zabiegasz?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 24.08.2012, 21:54

Po co i dlaczego ta agresja CZY JA TRYSKAM JADEM?
Zabieraj sobie co chcesz!!
Po prostu zauważam problem i już 2 lata temu o nim pisałem wtedy zostałem olany a teraz nie wiem, zastraszasz mnie?
Wydają mi się 2 rozsądne wyjścia z sytuacji.
1. Wprowadzić niemożliwość wyburzania budynków będących zakolejkowanych (chyba najprostsze do wykonania)
2. Niech po bombardowaniu i zniszczeniu budynku będącego w trakcie budowy zostanie skrócony czas budowy i zwrócona różnica w szurce.

Oczywiście widzę jeszcze jedno wyjście. Stwierdzić że jest jak jest i nic nie zmieniamy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Monday, 27.08.2012, 12:01

4. Jest tak jak miało być od początku i jest prawidłowo.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker