You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 27th 2012, 5:18pm

wiosenna ulewa w pierścieniu już...

ile może być warte?

BeataKujawy

Beginner

Posts: 38

Location: Kraków-Włocławek

  • Send private message

2

Monday, August 27th 2012, 9:55pm

10k,15k
a czasem i więcej to zależy od zapotrzebowania i majętność graczy:)

ja na teraz dałabym ci 10k

Alien

Intermediate

Posts: 392

Location: Kraków

  • Send private message

3

Wednesday, August 29th 2012, 7:54am

Zwój w pierścionku... rzekłbym "jedynie" w pierścionku. Wraz z wierceniem dziur potaniały one strasznie (narobiło się czarnych, lśniących i różnych innych pierścionków i to dosyć sporo), przez co cenę podbić może tylko i wyłącznie prefix ;) Zwój swoje kosztuje - runy też, ale po wsadzeniu do zwykłego pierścionka cena już nieco spadła, a z tym patchem wszystko co bez prefixu poleciało w dół...

Mniej więcej 15k za niego możesz dostać na tą chwilę.

4

Wednesday, August 29th 2012, 3:04pm

że w pieścionku jedynie to fakt...moj jedyny drop z biżu ring 2,dałem ciała że przed patchem nie sprzedałem...ale z tymi dodatkami typu lsnienie bym nie przesadzał,to w sumie na expy tylko więć bonusu z lśnienia i innych bajerów dla jednostek nie graja roli...może jeszcze ktoś?chociaż chyba obecne wyceny wyczerpujące temat...