Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 10.09.2012, 23:22

Lista Zmian - v. 1.2.1

Cytat

Dzieci Gai: zmniejszono koszt budowy budynków i kopalni z 5-krotnego na 2-krotny. Dodano efekt zwiększający o 100% doświadczenie otrzymywane przez bohaterów oraz zwiększający szansę znalezienia unikatowych przedmiotów.


NO TO MOŻE PRZYDAŁO BY SIĘ DAĆ MOŻLIWOŚĆ ZMIANY USTROJU A NIE NACIĄGA SIĘ GRACZY NA KASĘ!
WCZEŚNIEJ TEGO NIE BYŁO I NIE OPŁACAŁO WYBIERAĆ TEN USTRÓJ A TERAZ MAM WYDAĆ 110 DNI PREMKI?!

ZŁODZIEJSTWO!

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 10.09.2012, 23:54

no tak... i teraz zacznie się kolejna litania marudzenia. Zauważyłam zależność że za każdym razem gdy cos jest zmieniane to pojawia się narzekanie, nie ma zmian, znowu marudzenie.
Daimon rozumiem twoje rozgoryczenie ale wcześniej wybrałeś ustrój militarny bo chciałeś wojować, zrozumiała i naturalna rzecz. No to skoro wcześniej wybrałeś teraz za zmianę trzeba by zapłacić.
To tak jak by Twórcy gry zrobili rebalans epok i np jednostki zaczęły by kosztować mniej plutonu to kązy domagał by się zmiany bonosów bo przecierz budował wioski ok X miesięcy i teraz jest pokrzywdzony.

Nie patrz na "JA" tylko na dobro "wszystkich". Zmiany zostały wprowadzone aby na serwerze pojawiła siuczciwa rywalizacja. Skoro wszyscy doszli do wniosku że trzeba zmienić ustroje dla dobra wszystkich to nie ciągnijmy od nowa na zasadzie każdy w swoją stronę!

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 12.09.2012, 08:29

Anno jest tylko jedno wcale nie małe ale , w momencie wyboru ustroju byly wybór 2 ustrojów , teraz są 3 , na pewno niektórym ten 3-i ustrój pasuje bardziej niż poprzednie 2 z których musial wybierać .

Druga sprawa to ustroje dzisiaj są poprawione , w momencie wyboru ustroju nie było takich poprawek .

Ustrój to nie wioska , niestety trzeba na jego zmiane wydac pieniadze , żeby zmienić wioske na innego typu potrzeba czasu nie pieniedzy .

Dlatego oczywiste jest ze po koncowych zmianach autor powinien dac 1 darmowy reset , wszyscy tak robia ( w innych grach )

4

Wednesday, 12.09.2012, 19:54

w 100% się zgadzam. Skoro dodajecie nowe opcje to dajcie z nich skorzystać a nie kasa kasa kasa..

5

Thursday, 13.09.2012, 23:41

W momencie kiedy zaczynałem grę nie było ustrojów, a co za tym idzie nie wiedziałem, że moje osady będą bezużyteczne w późniejszym terminie i że wymiecie je każda średnia stolica:D Ale czy to oznacza, że powinniśmy zacząć grę od nowa?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 14.09.2012, 08:26

To nie jest zabawa charytatywna tyko biznes.
Dla nas to zabawa dla nich praca. Jak Hmm np wprowadzą nowy smak Coli nie idziesz do sklepu i nie mówisz żeby dali ci za darmo bo to przecież nowy smak tylko bulisz:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 14.09.2012, 12:19

"
W momencie kiedy zaczynałem grę nie było ustrojów, a co za tym idzie nie wiedziałem, że moje osady będą bezużyteczne w późniejszym terminie i że wymiecie je każda średnia stolica "

Przesadzasz , twoje osady nie są bezużyteczne , produkują surowce ,jeśli były takie dobre jak piszesz to napewno są , stolice można mieć tylko jedna i wcale nie tak łatwo mieć ją taka super .

"To nie jest zabawa charytatywna tyko biznes.
Dla nas to zabawa dla nich praca. Jak Hmm np wprowadzą nowy smak Coli nie idziesz do sklepu i nie mówisz żeby dali ci za darmo bo to przecież nowy smak tylko bulisz"


Ta gra to biznes , właśnie !
Jeśli nie jest to biznes nie musisz robić promocji , tylko w biznesie ROBI SIĘ PROMOCJE .
A cole i tak często kupujesz w promocji , czy to od sklepu w którym robisz zakupy ( niższa cena ) czy od samego prodcuenta ( 5 coli po 2 litry w cenie 4 coli ) .

8

Sunday, 16.09.2012, 14:11

Canisku może przesadziłem nie są bezużyteczne ale stały się przeciętne, a sam zapewne wiesz, że znaleźć dobrą to nie lada gratka. Ja szukałem 2 moich osad ponad 2 miesiące - to tak jakbym stracił te 2 miechy teraz - przynajmniej takie mam odczucia. Zresztą ja już przestaje narzekać bo to nic nie da. Postaram się grać i czerpać z tego przyjemność. Jak przestanę zmienię grę po prostu.