Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

701

Friday, 01.06.2012, 18:27

Pomysl i mysle ze dobry dla graczy poczatkujacych

Zaczolem gre od niedawna i chodze co dziennie na ta sama Lokacjie Specialna i wpada mi same badziewie Tz:zlom z ktorym nic niemozna zrobic (tylko sprzedac za surowce) beznadziejne bo surki mam po uszy....
1..Mozliwosc sprzedazy zlomu Run lub Zwoji ----za Punkty Handlu 1a..Umozliwi to lepszy start..Bo skad nowicjusz ma brac PH..jak nikt niekupuje wystawionych przez niego towarow.?.
2..Tylko do 4 epoki.
3..Umozliwi to lepszy start Nowym Graczom bo jak do tej pory to duzo ludzi zaczyna grac a potem konczy ..
4..Z braku mozliwosci startu ....

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

702

Friday, 01.06.2012, 18:42

możesz zawsze coś wystawić na licytację, a runy od thor wzwyż można sprzedać w sklepie za ph :)
Chociaż faktycznie przydałby się jakiś "kupiec z dalekich krain" gdzie możnaby było wydziurować itemy albo je ulepszyć za ph :D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

703

Friday, 01.06.2012, 21:25

i co jeszcze wymyslicie??? może dla każdego nowego gracza po 1000PH i po pierścionku(3) na zachete
Ja do 3e praktycznie jechałem bez PH i jakos dało radę ale dla was trzeba zrobic wyjatek?? hahaha
w 2e już można wyrwać biżu z 3 slotami a wiem bo na T1 tak trafiłem
na T2 dopiero w 4 i 5e zaczołem zbierać jakieś konkrety warte cokolwiek więc nie kisić się w niskich epokach tylko hop do góry

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

704

Friday, 01.06.2012, 21:29

Ja do 3e praktycznie jechałem bez PH

lol o co Ci chodzi ja do 3e nie miałem więcej niż 10 ph, a teraz mam bo tak jak koledze radziłem zacząłem sprzedawać itemki na aukcjach w dużych ilościach 8)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

705

Friday, 01.06.2012, 21:39

a Ja je kupuje hehe

706

Friday, 21.09.2012, 10:33

propozycja wprowadzenia areny

igrzyska odbywalyby sie co tydzien/miesiac

na dolaczenie gracz mialby 1-2 dni czyli powiedzny arena otwarta od pt godz 18 do nd godz 18 a o godz powiedzmy 20 start igrzysk

walki pomiedzy wszystkimi epokami odbywalyby sie w systemie turniejowym (moglaby walczyc nawet 1 epoka z epoka 6)
_____|_____
__|__ __|__ __|__ w przypadku pozostania 3 armi walcza 2 i 1 przechodzi do finalu bez walki
_|_ _|_ _|_ _|_ _|_ _|_
| | | | | | | | | | | |

sporo mogloby zalezec od szczescia bo nawet najsilniejsza armia moze trafic na przeciwnika slabszego ktoremu wejdzie szarza w pierwszej rundzie i jesli wygra to w kolejnych etapach bedzie mial zdziesiatkowana armie

mysle zepowinno byc ciekawie

zwyciezca moze dostac nagrode albo byc tylko oglaszany na gornym pasku gry gdzie zazwyczaj jest info o eventach itp

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jawazone" (21.09.2012, 10:38)


707

Friday, 21.09.2012, 10:45

Jasne :p chcesz kolejnego pola na ktorym bedziesz blyszczal zmutowana armia ? Liczylaby sie twoja stoliczna i 3e aby

Pomysl niezly ale w odniesieniu do bohaterow przy odpowiednim balansie (np grupy w przedzialach lvlowych)

708

Friday, 21.09.2012, 11:06

kazdego mozna pokonac

na moje czolgi wystarczy 3000 piechoty z e3 na mocnym demonie (mysle ze kilkadziesiat osob moze taka armie wystawic)

majac pecha moge trafic na armie slabego gracza z frontem odwodami demonem ubranym w sandaly heraklesa + kobaltowe oblicze smierci i jak wejdzie szarza to nawet 200 gownianych jednostek moze mnie oslabic tak bardzo ze w kolejnych rundach juz sie nie bede liczyl

p.s. nie potrzebuje kolejnego pola na ktorym bede blyszczal

juz teraz mozecie sie opalac w blasku mojej zajebistosci ;p

709

Friday, 21.09.2012, 11:54

Pomysł odrobinę bez sensu bo będzie wymierzony w graczy silniejszych.
CI słabsi będą mieli marne szanse żeby przejść choć 1 rundę.
zyskało by to sens gdyby nagrody były już za odpadnięcie np w 2 rundzie a nie tylko za zwycięstwo.
Ale to nie zmienia faktu że gracze z epoki 1 i 2 nie mieli by tam czego szukać

710

Friday, 21.09.2012, 11:57

wystarczy zrobić coś na zasadzie kategorii wagowych, czyli albo przelicznik na sztuki 32 piechty = 2 kawaleria = 1 czolg/mech/lotnik lub po ilości sumy HP
i w każdej kategorii max różnice 20%
co dla przykładu e6 daje 300 lasek (63k hp) lub 100 mechów (60k hp)

ewentualnie ustalić na sztywno tzw ligi dzieląc na 10, 50, 100, 500, 1000+ jednostek

albo jeszcze lepiej arenę na tylko 10 jednostek (dowolnych) lub samych herosów (tu podział co 10 lvli) i w tym przypadku ważny by byl zarówno dobór jednostek jak i czary założone na herosa
oczywiście xp za pojedynki ustalić na sztywno np 200 xp za wygrana walkę w eliminacjach, 400 za 1/8-1/4, 600 xp za półfinał i 1k xpa za finał

711

Friday, 21.09.2012, 12:05

Pomysł z samymi bohaterami już lepszy ale gdy do tego dodać 10 jednostek to już jest problem.
Ktoś z 5-6 epoki da jednostki latające i epoka 1-4 może już mu po piwo skoczyć

712

Friday, 21.09.2012, 12:54

walka samych bohaterow to kiepski pomysl bo oni sie od siebie praktycznie w ogole nie roznia

juz lepiej ustalic limit armi

wprowadzic koszt utrzymania i dac limit 1000pkt

piechota z e3 - 1pkt
halki z e3 - 2pkt
rajtarzy z e4 - 4pkt
apacze z e5 - 1000pkt i problem z latajacymi jednostkami rozwiazany
itd

to by bylo o tyle ciekawe ze przypisujac odpowiednio koszt utrzymania jednostek mozna sprawic ze ludzie beda walczyc wszystkimi jednostkami a nie tak jak ma to miejsce teraz w e3 praktycznie same halki w e4 rajtki/kirasy w e5 czolgi...

713

Friday, 21.09.2012, 16:08

Po pierwsze czego na 1k jednostek z 3 ep ma przypadac 1 kopter?

3 ep ma łuczników/kuszników
4 ep ma ustrój co dodaje ataku przeciwlotniczego kazdej jednostce

Ktos wystawi 10 kopterów trafi na 10 p-lotow i co? Ryzyko tez jest wpisane, a tu z góry jest założenie ze mniejsze epoki maja miec lepiej, bo maja najwieksze armie (chodzi o ilosc) które swoją liczebnością zniszczą inna armie chocby ataujac po 10

Lepszy pomysl byl ilosciowo jednostek np 100 vs 100 czy cos takiego, zaraz ktos sie odezwie,ze niby jakie szanse ma 100 piechurów na 100 pichoty laserowej... przeciez z zalozenia 6 epoka miala byc najlepsza, a niższe epoki maja juz takie wydobycie ze dadza rade wystawic 100 jednostek specjlanych które tylko służą na lokacje zreszta mozna by dorbic +/- 1 lub 2 epoki

zresztą o czym ja pisze i tak w wiekszosci takie stracie wygraja jednostki z najwieksza inicjatywą, kązdy by wystawial armie z gromami (5 epoka) i z komandosami (6 epoka)

Starcie bohater vs bohater też nie ma sensu komu z wyższą inicjatywa pierwszemu wejdzie szarża ten wygrywa.
Lepszym pomyslem bylo by dobieranie drużyn po kilka osob lub klan vs klan, ale z ograniczoną liczbą bohaterów (np do 10), bo jak wiemy w jednym klanie osób jest max 20 w drugim jest max 15, z drugiej strony ktos może wystawic kilku bohaterów.

ale jakie z tego wnioski? walki bohaterów nie maja sensu kazdy ma praktycznie ten sam sprzęt poza paroma rodzynkami i wszystko sie sprowadza do tego kto ma wiekszy lvl czyli lepiej wytrenowane statysyki.

Ktos zaraz rzuci pomysł to zablokujmy szarże i avatary, wynik takiej walki jest za prosty do przewidzenia i w 99% skonczy sie remisem

Co do pomysłu bohater +10j vs bohater 10j miało by sens jesli szarza, by była zblokowana, ale co na to wszyscy których głównym bohaterem jest człowiek? czego ma byc poszkodowany?

i po 10 już na ostatnie zmiany czekalismy 2 lata, ile byśmy na takie cos czekali? Jest kilka innych aspektów gry do naprawienia typu drop/exp z lokacji niż wprwadzanie czegos calkiem nowego.

714

Friday, 21.09.2012, 18:30

Po pierwsze starczy ze Jawa trafi na jedna z dwoch armii z 6 epoki i moze pozegnac sie minmum z polowa swojego woja a w najgorszym wypadku z calym juz w pierwszej rundzie tak wiec walki calych wojsk sa oferta dla kazdego ia ten z 1 epoki moze wygrac nawet calosc bo jak ci "najmocniejsi" beda trafiac na siebie i kasowac swoje armie w zasadzie do samego konca to potem farciarz bedzie ochlapki dobijal ;)

715

Friday, 21.09.2012, 19:09

Nie no proszę Ciebie nie gadaj takich rzeczy.
Pamiętaj że Ci z 1 epoki też będą walczyć i naprawdę jeśli by przeszli choć 2 rundy to był by szok. Tak samo 2 era co z tego że inny będą się nawzajem wybijać.
Pomyśli o ilości jednostek dla 1 ery 100 jednostek to już dużo dla 2 myślę że coś koło 500-700 a dla pozostałych to już ponad 1000 ( nie mówiąc już o słynnych jednostkach latających ) Taki ktoś z 2 ery mógł by walczyć z kimś z 1 a z pierwszej mógł by liczyć ze w 1 rundzie trafi na słabszego od siebie z 1 ery i to tyle.

Ale dajcie spokój o czym my rozmawiamy takie zmiany nie mają szans wejść w życie wiec nie ma co gdybać

716

Friday, 21.09.2012, 19:20

o co wam kurde chodzi jak zawody to zawody wygrywa się fartem sprytem i umiejętnościami
jak turniej to każdy gra jeśli chce a nie od razu narzekacie . co to jest jakby była sprawiedliwość to zawsze byłby remis co wy chcecie zrobić ja nie rozumiem ?? >
jak turniej to turniej żadnych ograniczeń i nie ma że ten lepszy było grać a nie się opierdzielać
to jest życie co z tego jak szef cię wyrzuci powiesz mu że to niesprawiedliwe o on i tak ma cie w d***

717

Wednesday, 03.10.2012, 15:44

Myslal ktos nad wprowadzeniem oblezen na zasoby wioski?

Po wygraniu cala surka + zawartosc spichlerzy przechodzilaby w rece najezdzcy

Mozna jeszcze do tego dodac wydobycie wioski przez 1-7 dni ktore trafialoby automatycznie do stolicy najezdzcy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

718

Wednesday, 03.10.2012, 18:05

Myslal ktos nad wprowadzeniem oblezen na zasoby wioski?

Po wygraniu cala surka + zawartosc spichlerzy przechodzilaby w rece najezdzcy

Mozna jeszcze do tego dodac wydobycie wioski przez 1-7 dni ktore trafialoby automatycznie do stolicy najezdzcy
PROPOZYCJA Oblężenia na surowce
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

719

Wednesday, 03.10.2012, 21:44

mieliscie niezly pomysl ;)

720

Wednesday, 24.10.2012, 22:45

A może wprowadzić odzyskiwanie run z przedmiotów za ph albo premke?

To może być o tyle ciekawe, że po updacie praktycznie nic nie dropi. Od miesiąca miałem tylko 1 IS i po linkach moich kolegów wnioskuję, że oni podobnie.