Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Wednesday, 26.09.2012, 19:10

ja tez jestem zdania ze jesli reklamowac TE to tylko przy stawianiu nowego serwera

62

Thursday, 27.09.2012, 19:23

Nowy serwer

No moze wrescie wprowadza mozliwosc zakupu PH za punkty premium.!!!!.W ten sposob kto bedzie chcial to zakupi potrzebne mu PH..

63

Thursday, 27.09.2012, 19:50

tera to żeś głupotę pierdzielnął taką że nie mogę
po co ci ph za pkt premium wiesz że wtedy taki gracz jak ja który zdobywał ph tylko dropiąc i sprzedając nie będzie miał nic do powiedzenia gdy aukcjie zostaną zdominowane przez graczy którzy mają za dużo forsy i wydają ją na ph
wtedy najlepsze przedmioty mogą trafiać do gościa z 1 epoki który pogra miecha i się skasuje

64

Thursday, 27.09.2012, 20:45

3 serwer

Moze i masz prawde w tym co mowisz..Ale musisz zrozumiec to ze jezeli graczowi nie bedzie sprzyjalo zdobywanie PH normalna droga to bedzie mogl skorzystac z tej drugiej..KUPNA..Bo obecnie w tej chwili na nic nie moge sobie pozwolic na zakupy Run czy zwojow bo ceny sa tak choryzontalne ze mozna dostac zawrotu glowy..I nigdy nie uciulam takiego PH zebym mogl sobie pozwolic na zakupdobrego Runa, czy Zwoju;;;NP: 1 grosz / za 1 punkt handlu..W ten sposob gra bedzie ciekawsza i Gra : Czas wojny bedzie oplacalna dla jego tworcy..;

65

Thursday, 27.09.2012, 21:11

zauważ że nawet w 4 epoce nie jesteś zapewne
od 4 epoki jest możliwe pożądne zdobywanie ph
niższe są nie do dropa tylko do expienia ilością

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Thursday, 27.09.2012, 21:42

Bo obecnie w tej chwili na nic nie moge sobie pozwolic na zakupy Run czy zwojow bo ceny sa tak choryzontalne ze mozna dostac zawrotu glowy.

Trafiłeś w sedno sprawy, w obecnej chwili na nic Cię nie stać, ponieważ Twój start odbył się na 100% później niż większości graczy na serwerze, z tego faktu wychodzi Twój niedobór PH.
Podczas startu serwera KAŻDY ma 0 ph. Jak je zwiększy to już zależne tylko od indywiduum. Jeżeli na nowym serwerze ktoś by uciułał 20 ph (nie śmiej się na starcie jest to dużo), a Ty np byś sobie kupił 100 ph za x dni premium bo miałeś kase to nie pokazujesz żadnych umiejętności czyli na owe ph nie zasługujesz.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

67

Thursday, 27.09.2012, 22:36

Tak oczywiscie zgadzam sie z Toba ale mialbym ta szanse zakupu PH i dorownaniu osobom wiodacym , a tak bez tej mozliwosci czolgam sie po ziemi i za wszelka cene staram sie zdobyc te PH i ja dotad to jest niemozliwe..Obecnie bedac w 3 epoce sprzedajac Rune lub Zwoj moge zyskac maximum10 Ph to ile musze ciulac zeby kupic Dobry sprzet ktory kosztuje srednio 1000 ph, a niektore chodza ponad moje mysli...Smiech warte ..Takze bede za mozliwoscia kupna PH za punkty konta Premium.I mysle ze to byloby dobre wyjscie dla graczy slabszych...Bo jezeli ktos ma pieniadze na wykup konta Premium to i moze kupic PH w stosunku ..NP: 1 grosz za 1 ph;;;

68

Friday, 28.09.2012, 01:00

To po co siedzisz w 3e? Skocz wyżej to i albo drob albo ph się znajdą

W ogóle dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa i bezsensu, bo i tak nie zostanie to wprowadzone.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Friday, 28.09.2012, 07:25

Albo przynajmniej zacznij chodzić na ołtarz krwi 4l tam masz optymalny drop dla epoki i zdziwisz się, że i z tego można żyć, ale jak Ty pewnie chodzisz na lokacje stylu jaskinia 3l lub rex 3-4l to nie ma sie co dziwić, że sprzętu nie masz.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

70

Friday, 28.09.2012, 16:58

Nie przesadzaj bo na królowej nie wypadło mi jeszcze nic co by miało jakąkolwiek wartość

71

Friday, 28.09.2012, 17:28

w 3 epoce miałem już ponad 100k i to przed eventami, więc nie wiem o co chodzi, aby mieć dużo ph trzeba handlować, coś kupić , coś sprzedać, byle do przodu, bo jak to mówią lepsze 10 dkg handlu niż kilo łopaty :)
jak chcesz aby co coś wypadło to tylko królowa (runy i zwoje) i Gaj druidów 1 (biżuteria)
T2 - Cichy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Friday, 28.09.2012, 17:35

Nie przesadzaj bo na królowej nie wypadło mi jeszcze nic co by miało jakąkolwiek wartość
Patrząc po cenach na T2 dropnięcie 1 awatara daje Ci możliwiość wykupienia średniej klasy sprzętu. Szczęściu trzeba pomóc bo samo ono nic nie zrobi, także królowa i ogień, żeby odrobić.

@Edit: Zwoje, które poleciały mi osobiście awatar xxx, KOŚ, PDM, PDU, także zwoje też leca.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

73

Friday, 28.09.2012, 17:36

A ja twierdze że na biżuterię królowa jest dobra mi z niej wypadło :
Pierścień (2)
Pierścień (1)
2x Pierścień
Amulet (1)
5xAmulet
Ze zwojów to tylko Krwawa Brama Niebios która nie jest nic warta

74

Friday, 28.09.2012, 22:32

w 3 epoce naprawdę można dropnąć co prawda ja tam w 3 to jakieś kobalty ale płomienna lanca czy coś też się trafi

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Saturday, 29.09.2012, 06:38

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3a736bf358

wrzucałem to już kiedyś, gdzieś, tam....

kobalt wart był wtedy 1-2k (T2), teraz 8k

więc w 3e też da się zarobić, tylko trzeba być wytrawałym

76

Saturday, 29.09.2012, 14:08

ja z 2 lata albo i 3 lata temu na królowej amulet (3) wydropilem wiec tam leci
a avatary mozna tam dosyc czesto spotkac

77

Saturday, 29.09.2012, 20:22

Jesli chodzi o punkty handlu za premke dam przyklad:

Settlers online ruszylo jakos w styczniu

kupuje sie tam jakies budynki co dają śmieszne rzeczy:

- silos 750 diamentów ( co daje silos +5 pól zboza regneracji raz na 12 minut co w przeciagu 24 h nie ma zadnego znaczenia gdyz i tak to pole padnie i trzeba nowe postawic )

- młyn wodny 895 diamentów ( daje +5 wiader wody na 4 minuty co w przeciagu 24h jak sie ma jeden taki mlyn nic nie daje trzeba ich miec 10-15 wtedy jest jakis stosowny efekt)

teraz patrzcie na to kupno diamentow przez sms albo przelew:

- 200 diamentow ( koszt: 12 zł)

- 400 diamentow ( koszt: 22 zł )

- 900 diamentów ( koszt: 40 zł )

i teraz punkt kumilnacyjny pisze calkowicie szczerze poznałem juz ponad 15 osób tam które przez 6 miesiecy wydały od 800zł do 3000 zł

tylko za co płacom tam gracze za to ze maja fajną muzyczke, ludki sie ruszaja, maja zadania dzienne

o co chodzi w tamtej grze Budujesz sobie wioske i chodzisz na misje NIE MA TAM ZADNYCH ATAKOW MIEDZY GRACZAMI

a wiara placi takie wielkie pieniadze !

robiac dalej rozpoznanie wyputujac ich o zycie prywatne to zwykli ludzie co albo pracuja i sie nudza w pracy i 40-100zl raz wmiesiacu to zaden wydatek ( najwazniejsze wiekszosc znich chce zrezygnowac z gry bo nie tam rywalalizacji i atakowania innych)

Wiec nie wysmiewajmy sie nawzajem o to całe premium ale pomyslmy lepiej wspolnie co by bylo dobra rzecza zeby znalazła sie w premce, zeby dalej byla fajna rywalizacja ale zeby mozna bylo sie podkrecic chociaz ciut troche wiecej. Skoro oni tam placa za powiedzmy to wprost GÓWNO co nic nie daje to tutaj by czuli wieksza satysfakcje z wydanych pieniedzy.

nie pisze w tym temacie zeby robic cos pod siebie i pod nas ale zeby gra byla naprawde atrakcyjniejesza.

Kolejna rzeczą na ktora chialbym zwrocic uwage jest nowy serwer wszyscy chcecie startu przeskoczą wszyscy tam i co dalej ? T1 T2 Game over i jaki zysk z nowego serwera dla administracji znikomy.

- chyba ze doszło by do zmian w kodach i gracze ktorzy loguja sie na T3 graja normalnie a Ci ktorzy loguja sie na T1 T2 maja cos w rodzaju ewentu budowlanego w kazdej nowo rozpoczętej epoce przez 2dni.

przez te 2 dni nikt nie zdazy zbudowac armii zeby miec armie mutanta bo czasy budowy wojska go ogranicza ale zbuduje tak wioske ze bedzie mogl już godnie grac i uczyc sie od innych.


Tylko dlaczego to ty my gracze mamy dbac o to by przybyli ludzie?

co za problem zeby Admini zrobili 3 konta na najwiekszych portalach spolecznosciowych po wklejali obrazki z gry opisali mniej wiecej o co chodzi wiara by klikała Lubie to. a co 3 by napewno kliknal zeby zobaczyc co to za gra tylko to trzeba porobic ANIMACJE GIFY szate graficzna profilu to jest kwestia 3-4 dni solidnej pracy i taki profil reklamujacy juz by byl gotowy na fejsa, twitera NK

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Beldor" (29.09.2012, 20:46)


78

Saturday, 29.09.2012, 23:43

przez te 2 dni nikt nie zdazy zbudowac armii zeby miec armie mutanta bo czasy budowy wojska go ogranicza ale zbuduje tak wioske ze bedzie mogl już godnie grac i uczyc sie od innych.


z skoku z 5 na 6 skupowac pól roku złom skonczyc i postawi juz stolice na 25 lvl a jak dluzej bedzie zlom zbieral to wiecej

79

Sunday, 30.09.2012, 21:15

Kolejna rzeczą na ktora chialbym zwrocic uwage jest nowy serwer wszyscy chcecie startu przeskoczą wszyscy tam i co dalej ? T1 T2 Game over i jaki zysk z nowego serwera dla administracji znikomy.
Jeżeli będzie to poprzedzone akcją reklamową to wraz z tymi co tam przeskoczą będzie masa nowych graczy którzy zapłacą jak gra się im spodoba, więc zysk z nowego serwera będzie. Prawdopodobnie większość z obu serwerów się tam przerzuci. Co więcej - sporo starych graczy będzie jeszcze jakiś czas grało na starych serwerach i zasilało premium. Ale prawdziwa zabawa będzie na T3 więc z czasem zrezygnują.
A teraz na T1 i T2 nie wrócą już starzy gracze, ale są tacy którzy by wrócili jakby T3 ruszyło, wiem bo znam kilku takich i pewnie nie tylko ja...

80

Monday, 01.10.2012, 18:29

też byś wrócił hehe