Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Wednesday, 02.07.2008, 10:28

Jak ja lubię kiedy ktoś mi wpada do wioski, traci sporą część armii i nie zabiera nawet surki żeby ją odtworzyć :)
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=4f014e85ba
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

42

Wednesday, 02.07.2008, 14:30

Jak gdzieś już pisałem. Za duża dysproporcja w Hp sie tworzy w przypadku anioła (za duży bonus podstawowy). Pomimo niskiego poziomu twojego bohatera (2? lub 3?) masz 2x więcej HP niż atakujący. A jego bonus +do ataku sprawia tyle, iż zostaje ci tyle hp ile on miał na początku. CO nie zmienia faktu, że powinieneś to wygrać.

43

Thursday, 03.07.2008, 00:59

Nie cobym spamowal ale ja tam uwielbiam atakawac aniolki, tyle doswiadczenia za nie wpada:D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Thursday, 03.07.2008, 08:03

Wiesz co Khaine, coś o tym wiem z autopsji... X( Ale że też chciało Ci się 1h 45 min w jedną stronę iść po 30 procków?

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3cacfa463f

P.S. Mam takie pytanko, ile ty masz pól ze zwiększonym wydobyciem drewna? 5? 6? Bo nie widzę opcji żeby wystawić aż taką hordę w inny sposób... to jest wydobycie na poziomie 440/h! ?(
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

45

Thursday, 03.07.2008, 09:33

Nie no szacun.
No ma z 4 bonusy.
Chatka drwala - poziom 5Wydobycie:59 /h

Następny poziom:
Koszt: 186202
Czas: 4 min. 9 sek.
Wydobycie:65 /h

Tak wyglada z bonusem. Gdzies na 11 lev osiaga 100+.

I niech teraz płaczą ci co wieżyli że najlepsze są pola z dużą liczbą pustyń.
Ja teoretycznie wystawie 25-30 nomadów (jak bym stadnine odpowiednio rozbudowal) + 40 procarzy. Ale watpie czy wygram (według symulatora nie wygram z 99) z tymi procarzami, a gdzie jeszcze jego armia z produkcji brązu??
PRawdziwy szacun.
W sumie wczesniej myslalem, iż istnienienie bonusów jest złym pomysłem bo kto ma farta ma dużą przewage. Ale to nie prawda. Urealnia to gre. Ktoś kto jest pionem w danej erze moze być Hero w nastepnej (aka Macedonia, Rzym, Prusy)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (03.07.2008, 09:45)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Thursday, 03.07.2008, 09:53

Dało by radę ubić tych procków ale to by była tylko armia na nich około 30 hoplitów no 35 i nie miał by już tak kolorowo :)
obadajcie sami w symulatorze jak to wygląda :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

47

Thursday, 03.07.2008, 11:14

Mam 5 pol ze zwiekszonym wydobyciem...Coz Panowie, nie da sie ukryc ze w drugiej epoce masa rzadzi:D
A co do tych co szukali glownie wiosek z kamieniami...tak trzymac!
Dziekie temu jest kogo farmic teraz:D

Ps. A co do poltorej godziny to wiesz, na noc puscilem, i nie bierz do siebie, ale niesetety to jest jedyny sposob zeby moj nowy bohater zarobil troche expa
:S

48

Thursday, 03.07.2008, 15:44

To mi się trafiło :). Szkoda że bez herosa bo nie wiadomo ile expa za to wpada.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=f2607da5de

49

Thursday, 03.07.2008, 15:54

Jak nie wiadomo? Wiadomo:)
Nie chce mi sie liczyc ale exp zalezy tylko od ilosci punktow zycia zabitych jednostek, za 150 zycia to dostalbyc coslownie 1 czy 2 PD:)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Thursday, 03.07.2008, 16:53

I niech teraz płaczą ci co wieżyli że najlepsze są pola z dużą liczbą pustyń.
Ja teoretycznie wystawie 25-30 nomadów (jak bym stadnine odpowiednio rozbudowal) + 40 procarzy. Ale watpie czy wygram (według symulatora nie wygram z 99) z tymi procarzami, a gdzie jeszcze jego armia z produkcji brązu??
Ja nie płaczę, oprócz pustyń mam 6 pól z lasami, parę górek, tak akurat na armię lego/hipów do lokacji ;). W tej chwili mam 52 procków wystawionych w wiosce i na razie atakujący zrezygnowali z grabienia, bo tracili całe wojo i hero przeciwnika wracał z paroma sztukami drewna xD. Pewnie dorzucę do tego paru nomadów na tyłach armii abym mógł więcej surki przynosić :). W weekend zbieram na technixy dla procków/lego i będzie miło :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Thursday, 03.07.2008, 17:33

Mnie od dłuższego czasu nikt nie atakuję ;( więc nie mogę powiedzieć czy moje wojo jest hiper mega ultra wypaśne ale falanga jest sandałki są gladiusik :) i za niedługo będzie 3 wiocha z brązem :) mam 60 procków i na razie wystarczy bo i tak trzymam zasoby w stolicy z 2 armiami :) i nikt jakoś nie idzie ;( a jakie wojo w stolicy to się sami przekonajcie ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

52

Thursday, 03.07.2008, 17:42

...a jakie wojo w stolicy to się sami przekonajcie ;)
Naprawdę mogę się przekonać? :D . Jak tak to daj znać, bo moi wojacy już garba dostali od dźwigania surki. Chętnie powalczą dla rozrywki.

53

Thursday, 03.07.2008, 17:53

Ja tez z przyjemnoscia Cie odwiedze tylko daj namiar bo nie chce mi sie po calej planszy szukac :rotfl:

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Thursday, 03.07.2008, 21:17

83-41 zapraszam :) zawsze exp się przyda powiem wam że wieczorami mnie nie ma tak żebyście mieli łatwiej ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

55

Friday, 04.07.2008, 00:58

pewnie cfaniak postawil kilka poziomow palisady ;] i gra aniolem xD

a tutaj yolek padl plackiem ^^

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=33e75f6170

jak mawiaja nie dla psa kielbasa ;D;D;D

i jeszcze jedna kozacka mać ;> pewnie sie nie ucieszyl ;>>>

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=69c20bb7eb

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (04.07.2008, 01:07)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Friday, 04.07.2008, 01:08

pewnie cfaniak postawil kilka poziomow palisady ;] i gra aniolem xD
gra ssakiem, zobacz bonusy jednostek
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Friday, 04.07.2008, 09:10

Hehe dostałem w tyłek od dyvida ale dzięki za oprzytomnienie :)
To tylko gra raz się wygrywa a raz przegrywa ;P
Teraz zacznę bardziej wioskę rozbudowywać :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

58

Friday, 04.07.2008, 10:12

No cóż raz się wygrywa raz się przegrywa. Następnym razem będzie lepiej. Straty nie są wielkie i szybko się odbudujesz.
Dzięki za exp i kamyczki :)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Friday, 04.07.2008, 10:16

Dzięki za uświadomienie że jeszcze sporo moim wojakom brakuje teraz nie popełnie tego samego błędu :)
Kamieni i tak dostałeś mało bo większość w spichlerzu się kisi tak koło 2k było także nie tak dużo wiołeś ale należały ci się te kamienia które wziołeś bo byłem zbyt pewny siebie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

60

Friday, 04.07.2008, 12:29

Dajcie raport sciemniecze a nie bajki opowiadacie :rotfl: . Walka musiala byc ladna.

-_-<
Zjadles mnie jak chinczyk psa.
Starty nie do przyjecia.(Na dodatek zapomnailem bohatera nielota schowac na 2 linie i to byl ten 2 lev z 2 wiochy, ale i tak chyba by nie przezyl). Zapraszam cie do mnie na rewanz. Kolo 20-22.
dyvid i innych herosow nie zapraszam, bo szkoda batoga na takiego wiesniaka jak ja podnosic.